ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Shkup, dy persona të lënduar pas një zënke në një shkollë të mesme

Shkup, dy persona të lënduar pas një zënke në një shkollë të mesme
Një zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 17:47
Një zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se ...

Shkup, dy persona të lënduar pas një zënke në një shkollë të mesme
Një zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 17:11
Një zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se ...

Dy persona të lënduar pas një zënke në një shkollë të mesme
Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. “Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se në ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 17:00
Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. “Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se në ...

Shkup, dy persona të lënduar pas një zënke në një shkollë të mesme
15 Mars 2019 / 16:35 Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 16:50
15 Mars 2019 / 16:35 Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 ...

Dy persona të lënduar në zënkën fizike në një shkollë të mesme në Shkup
Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se në ...
Shenja | 15-Mar-2019 16:43
Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se në ...

Shkup, dy persona të lënduar pas një zënke në një shkollë të mesme
Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se në ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 16:42
Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është lajmëruar se në ...

Dy persona të lënduar në zënkën fizike në një shkollë të mesme në Shkup
Shkup, 15 mars – Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është ...
Koha.mk | 15-Mar-2019 16:30
Shkup, 15 mars – Zënkë fizike ka ndodhur dje në një shkollë të mesme në Shkup gjatë kohës së pushimit të madh, ku dy veta kanë marrë lëndime, me çka u është ofruar ndihma mjekësore. Në SPB Shkup dje në ora 15:15 është ...

Incident në Gërçec të Shkupit, arsimtari rrah nxënësin 12 vjeçar
Shkup, 15 mars- Një nxënës i moshës 12 vjet nga Shkupi është rrahur nga arsimtari i tij, njofton MPB, transmeton Zhurnal. Sipas informacioneve të policisë, gjatë ditës së djeshme rreth orës 14:00 në SPB Shkup, 39 ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 16:17
Shkup, 15 mars- Një nxënës i moshës 12 vjet nga Shkupi është rrahur nga arsimtari i tij, njofton MPB, transmeton Zhurnal. Sipas informacioneve të policisë, gjatë ditës së djeshme rreth orës 14:00 në SPB Shkup, 39 ...

Vidhet qarkullimi ditor në një kazino në Shkup
Me 14.03.2019 në ora 22.50 në SPB Shkup është lajmëruar se në bulevardin ‘Aradhat Partizane’ në një kazino dy persona duke u kërcënuar me pistoletë kanë vjedhur qarkullimin ditor, transmeton Almakos. Po ndërmerren masa ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 16:08
Me 14.03.2019 në ora 22.50 në SPB Shkup është lajmëruar se në bulevardin ‘Aradhat Partizane’ në një kazino dy persona duke u kërcënuar me pistoletë kanë vjedhur qarkullimin ditor, transmeton Almakos. Po ndërmerren masa ...

Në Gërçec të Shkupit, arsimtari rrah nxënësin 12 vjeçar
Me 14.03.2019 në ora 14.00 në SPB Shkup, A.M.(39) nga fshati Gërcec, Shkup ka lajmëruar se rreth orës 09.00 djali i tij 12 vjeçar është sulmuar fizikisht nga arsimtari B.J., transmeton Almakos. Po ndërmerren masat për ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 15:54
Me 14.03.2019 në ora 14.00 në SPB Shkup, A.M.(39) nga fshati Gërcec, Shkup ka lajmëruar se rreth orës 09.00 djali i tij 12 vjeçar është sulmuar fizikisht nga arsimtari B.J., transmeton Almakos. Po ndërmerren masat për ...

Vetura e policisë në Shkup përplaset me një veturë tjetër, ka të lënduar
Me 14.03.2019 në ora 19.30 në udhëkryqin nga bulevardi “Jane Sandanski” dhe rrugës “Vasko Karangelevski” ka ndodhur një aksident trafiku midis veturës së tipit ‘Folksvagen Polo’ në pronësi të MPB-së, e drejtuar nga ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 14:11
Me 14.03.2019 në ora 19.30 në udhëkryqin nga bulevardi “Jane Sandanski” dhe rrugës “Vasko Karangelevski” ka ndodhur një aksident trafiku midis veturës së tipit ‘Folksvagen Polo’ në pronësi të MPB-së, e drejtuar nga ...

Aksident trafiku në Strugë, lëndohet rëndë një person 80 vjeçar
Me 14.03.2019 në ora 14.30 është lajmëruar se në Strugë në udhëkryqin nga rruga regjionale M.Most-fshati Mislodezhda dhe rrugës lokale për në fshatin Livada, ka ndodhur një aksident trafiku midis veturës së tipit ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 13:55
Me 14.03.2019 në ora 14.30 është lajmëruar se në Strugë në udhëkryqin nga rruga regjionale M.Most-fshati Mislodezhda dhe rrugës lokale për në fshatin Livada, ka ndodhur një aksident trafiku midis veturës së tipit ...

Aksident trafiku në Shkup, lëndohen rëndë dy persona
Me 14.03.2019 në ora 11.00 në SPB Shkup është lajmëruar se në udhëkryqin nga rruga “Xhon Kenedi” dhe rruga “Kemal Sejfulla” ka ndodhur një aksident trafiku midis veturës së tipit “Mercedes aktros” me targa nga Shkupi e ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 13:43
Me 14.03.2019 në ora 11.00 në SPB Shkup është lajmëruar se në udhëkryqin nga rruga “Xhon Kenedi” dhe rruga “Kemal Sejfulla” ka ndodhur një aksident trafiku midis veturës së tipit “Mercedes aktros” me targa nga Shkupi e ...

Një 13 vjeçar nga Shkupi është plagosur me thikë
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë, përcjell Alsat M. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje ...
Flaka | 14-Mar-2019 18:08
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë, përcjell Alsat M. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje ...

Plagoset me thikë 13 vjeçari nga Shkupi
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje rreth orës 17:00 në ...
IliriaNews | 14-Mar-2019 17:22
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje rreth orës 17:00 në ...

Plagoset me thikë 13 vjeçari nga Shkupi
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje rreth orës 17:00 në ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 17:01
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje rreth orës 17:00 në ...

Plagoset me thikë 13-vjeçari nga Shkupi
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje rreth orës 17:00 në ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 16:53
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje rreth orës 17:00 në ...

Vdiq një i punësuar në minierën në Radovish nga goditja elektrike
Një i punësuar në minierën e Radovishit dje ka vdekur nga goditja elektrike përderisa ka kryer punë në trafostacion, informojnë nga MPB-ja. Në stacionin policor në Radovish nga Ndihma e shpejtë mjekësore, dje në orën ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 16:50
Një i punësuar në minierën e Radovishit dje ka vdekur nga goditja elektrike përderisa ka kryer punë në trafostacion, informojnë nga MPB-ja. Në stacionin policor në Radovish nga Ndihma e shpejtë mjekësore, dje në orën ...

Plagoset me thikë 13 vjeçari nga Shkupi
14 Mars 2019 / 16:43 Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 16:50
14 Mars 2019 / 16:43 Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje ...

Plagoset me thikë 13 vjeçari nga Shkupi
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje rreth orës 17:00 në ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 16:45
Një djalë trembëdhjetë vjeçar nga Shkupi dje fizikisht është sulmuar nga një 14-të vjeçar me ç’rast ka marrë plagë të thellë nga një mjet i mprehtë. Ministria e Punëve të Brendshme informon se dje rreth orës 17:00 në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved