ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/03/2019 02:36

Ruud Gullit: Ronaldo është futbollisti më i mirë në histori (VIDEO)

Ruud Gullit: Ronaldo është futbollisti më i mirë në histori (VIDEO)
Ish-legjenda e Milanit dhe e Holandës, Ruud Gullit në një intervistë të dhënë së fundmi në studiot e “BeIn Sports”, e ka cilësuar Cristiano Ronaldon futbollistin më të mirë në historinë e futbollit pas paraqitjes ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 23:33
Ish-legjenda e Milanit dhe e Holandës, Ruud Gullit në një intervistë të dhënë së fundmi në studiot e “BeIn Sports”, e ka cilësuar Cristiano Ronaldon futbollistin më të mirë në historinë e futbollit pas paraqitjes ...

Mendes: Pa Ronaldon, Reali nuk do të fitonte aq Champions
Paraqitjet e Kristiano Ronaldos me Juventusin kanë treguar edhe një herë cilësitë e padiskutueshme të lojtarit. Ato, të kombinuara me paraqitjet e këtij sezoni të Real Madrid, kanë bërë që shumëkush të mendonte se ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 23:25
Paraqitjet e Kristiano Ronaldos me Juventusin kanë treguar edhe një herë cilësitë e padiskutueshme të lojtarit. Ato, të kombinuara me paraqitjet e këtij sezoni të Real Madrid, kanë bërë që shumëkush të mendonte se ...

Mendes: Ronaldo? Epik, mitik, hyjnor
Menaxheri i Kristiano Ronaldos, Horhe Mendes , ka vetwm fjalw miradie pwr yllin portugez te Juventusi. “ Ai është lojtari më i mirë në historinë e futbollit dhe e tregon. Ai është një jashtëtokësor. Ka bërë diferencën ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 23:02
Menaxheri i Kristiano Ronaldos, Horhe Mendes , ka vetwm fjalw miradie pwr yllin portugez te Juventusi. “ Ai është lojtari më i mirë në historinë e futbollit dhe e tregon. Ai është një jashtëtokësor. Ka bërë diferencën ...

Evra zbulon sms të Ronaldos: Do ta shkatërrojmë Atleticon
Patris Evra, ish-lojtari i Manchester Unitedit, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Cristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...
Flaka | 14-Mar-2019 22:55
Patris Evra, ish-lojtari i Manchester Unitedit, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Cristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...

Momenti kur Messi i qetëson lojtarët në fushë pas golit të shënuar nga Lyon
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 22:55
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...

Capello: Janë tre gjeni në futboll, Ronaldo s’përfshihet
Debati për Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin është ringjallur sërish pas performancave të mrekullueshme të dyshes në ndeshjet e fundit në Ligën e Kampionëve. Në këtë është përfshirë trajneri i njohur i futbollit, ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 22:49
Debati për Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin është ringjallur sërish pas performancave të mrekullueshme të dyshes në ndeshjet e fundit në Ligën e Kampionëve. Në këtë është përfshirë trajneri i njohur i futbollit, ...

Ronaldo kualifikoi Juven, Reali përfiton shpërblimin financiar
Tregolëshi vendimtar që Cristiano Ronaldo realizoi ndaj Atletico Madrid, jo vetëm që kualifikoi Juventus për në çerekfinalen e Champions League, por gjithashtu gjeneroi një shumë të konsiderueshme parash për ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 22:16
Tregolëshi vendimtar që Cristiano Ronaldo realizoi ndaj Atletico Madrid, jo vetëm që kualifikoi Juventus për në çerekfinalen e Champions League, por gjithashtu gjeneroi një shumë të konsiderueshme parash për ...

Video që vë në dyshim golin e Ronaldos ndaj Atleticos pushton internetin
Një video që vë në dyshim teknologjinë në futboll për rastin e golit të dytë të Cristiano Ronaldos ndaj Atletico Madridit në ndeshjen e dytë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve ka pushtuar rrjetet sociale. Mundo ...
Koha.net | 14-Mar-2019 22:04
Një video që vë në dyshim teknologjinë në futboll për rastin e golit të dytë të Cristiano Ronaldos ndaj Atletico Madridit në ndeshjen e dytë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve ka pushtuar rrjetet sociale. Mundo ...

Capello bën diferencën mes Messit e Ronaldos
Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, ka dhënë disa komente rreth dy yjeve të futbollit, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Messi dhe Ronaldo regjistruan nga një paraqitje të jashtëzakonshme këtë fundjavë në kuadër ...
Medial | 14-Mar-2019 21:41
Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, ka dhënë disa komente rreth dy yjeve të futbollit, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Messi dhe Ronaldo regjistruan nga një paraqitje të jashtëzakonshme këtë fundjavë në kuadër ...

Evra zbulon sms të Ronaldos: Do ta shkatërrojmë Atletikon
Patris Evra, ish-lojtari i Mançester Junajtid, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Kristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:54
Patris Evra, ish-lojtari i Mançester Junajtid, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Kristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...

Ish ylli i Man.United publikon mesazhet në WhatsApp, zbulon çfarë i shkroi Ronaldo para përmbysjes ndaj Atleticos
Patrick Evra, mbrojtësi francez që ka veshur fanellën e Juventusit në të kaluarën, duket se ka besuar tek përmbysja e madhe e Juventusit ndaj Atleticos. Evra ka publikuar në Instagramin e tij një bisedë të bërë me ...
Medial | 14-Mar-2019 21:41
Patrick Evra, mbrojtësi francez që ka veshur fanellën e Juventusit në të kaluarën, duket se ka besuar tek përmbysja e madhe e Juventusit ndaj Atleticos. Evra ka publikuar në Instagramin e tij një bisedë të bërë me ...

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 19:01
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...

“Zoti i futbollit”, mediat spanjolle në gjunjë para Lionel Messi
Pas Kristiano Ronaldos është Lionel Messi ai që pushton faqet e para dhe titujt kryesorë të mediave ndërkombëtare, pas mbrëmjes së fundit në 1/8 e Ligës së Kampioneve. Të përditëshmet spanjolle, mbi të gjitha ato ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 12:34
Pas Kristiano Ronaldos është Lionel Messi ai që pushton faqet e para dhe titujt kryesorë të mediave ndërkombëtare, pas mbrëmjes së fundit në 1/8 e Ligës së Kampioneve. Të përditëshmet spanjolle, mbi të gjitha ato ...

Zhgënjim madrilen, Juve kapet fort pas një detaji që i shpall fitues!
Në çerekfinalet e Champions League kaluan një spanjolle, një portugeze, një holandeze, një “Zonjë e Vjetër” nga Italia dhe 4 britanike. Për herë të parë në 9 vitet e fundit në këtë fazë nuk kaloi asnjë skuadër ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 12:34
Në çerekfinalet e Champions League kaluan një spanjolle, një portugeze, një holandeze, një “Zonjë e Vjetër” nga Italia dhe 4 britanike. Për herë të parë në 9 vitet e fundit në këtë fazë nuk kaloi asnjë skuadër ...

Ronaldo rrezikon pezullimin, UEFA heton “los huevos” të sulmuesit
Pas triumfit dhe festës është ankthi që pushton Kristiano Ronaldon dhe Juventusin. Euforia pas tre golave kundër Atletikos së Madridit dhe “hakmarrja” ndaj tifozëve spanjollë me gjestin e famshëm por aspak fisnik të ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 12:01
Pas triumfit dhe festës është ankthi që pushton Kristiano Ronaldon dhe Juventusin. Euforia pas tre golave kundër Atletikos së Madridit dhe “hakmarrja” ndaj tifozëve spanjollë me gjestin e famshëm por aspak fisnik të ...

Messi i përgjigjet CR7, beteja epike vijon…shifra jashtëtokësorësh
C.Ronaldo përjetoi një mbrëmje magjike duke udhëhequr Juve drejtë një përmbysje të pabesueshme, “tripleta” e tij do të kujtohet gjatë në Torino. 24 orë më pas Lionel Messi, rivali i tij i përjetshëm, i përgjigjet me një ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 11:07
C.Ronaldo përjetoi një mbrëmje magjike duke udhëhequr Juve drejtë një përmbysje të pabesueshme, “tripleta” e tij do të kujtohet gjatë në Torino. 24 orë më pas Lionel Messi, rivali i tij i përjetshëm, i përgjigjet me një ...

“Ne do të kalojmë, do t’i shtypim ata”: kjo është biseda e CR7 me Evra para ndeshjes me Atleticon!
Kristiano Ronaldo ka qenë plotësisht i sigurt se Juventus do të fitonte dhe do kualifikohej ndaj Atletico Madridit, pesë ditë para ndeshjes. Kjo konfirmohet nga biseda që lojtari portagez ka bërë me ish mbrotjësin e ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 15:12
Kristiano Ronaldo ka qenë plotësisht i sigurt se Juventus do të fitonte dhe do kualifikohej ndaj Atletico Madridit, pesë ditë para ndeshjes. Kjo konfirmohet nga biseda që lojtari portagez ka bërë me ish mbrotjësin e ...

Capello bën diferencën mes Messit e Ronaldos
Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, ka dhënë disa komente rreth dy yjeve të futbollit, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Messi dhe Ronaldo regjistruan nga një paraqitje të jashtëzakonshme këtë fundjavë në kuadër ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 21:38
Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, ka dhënë disa komente rreth dy yjeve të futbollit, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Messi dhe Ronaldo regjistruan nga një paraqitje të jashtëzakonshme këtë fundjavë në kuadër ...

Messi: Do jetë e vështirë pavarësisht se me kë do të përballemi
Barcelona ka mundur 5-2 skuadrën franceze të Lyonit ku Lionel Messi ka shënuar dy herë dhe ka asistuar dy herë në këtë fitore. Argjentinasi foli pas ndeshjes edhe për paraqitjen e Cristiano Ronaldos ndaj Atletico ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 06:30
Barcelona ka mundur 5-2 skuadrën franceze të Lyonit ku Lionel Messi ka shënuar dy herë dhe ka asistuar dy herë në këtë fitore. Argjentinasi foli pas ndeshjes edhe për paraqitjen e Cristiano Ronaldos ndaj Atletico ...

Festa e tepruar e Ronaldos, UEFA pritet të hapë hetim ndaj portugezit!
Kristiano Ronaldo ishte heroi i mbrëmjes së Juventusit, në Ligën e Kampionëve, me 3 golëshin e tij ndaj Atletikos, duke i dhuruar përmbysjen madhështore bardhezinjve ndërsa siguruan kalimin në raundin e çerekfinaleve në ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 14:49
Kristiano Ronaldo ishte heroi i mbrëmjes së Juventusit, në Ligën e Kampionëve, me 3 golëshin e tij ndaj Atletikos, duke i dhuruar përmbysjen madhështore bardhezinjve ndërsa siguruan kalimin në raundin e çerekfinaleve në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved