ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 13:06

Rritet sërish çmimi i naftës dhe benzinës

Rritet sërish çmimi i naftës dhe benzinës
Pas një ulje para pak javësh dhe një stabiliteti në tregun e hidrokarbureve, nafta dhe benzina prej 2 ditësh kanë pësuar sërish një rritje me 5 deri në 6 lekë për litër në tregun me pakicë. Prej dy ditësh, çmimi i ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 19:22
Pas një ulje para pak javësh dhe një stabiliteti në tregun e hidrokarbureve, nafta dhe benzina prej 2 ditësh kanë pësuar sërish një rritje me 5 deri në 6 lekë për litër në tregun me pakicë. Prej dy ditësh, çmimi i ...

Rritet sërish çmimi i naftës dhe benzinës
Pas një ulje para pak javësh dhe një stabiliteti në tregun e hidrokarbureve, nafta dhe benzina prej 2 ditësh kanë pësuar sërish një rritje me 5 deri në 6 lekë për litër në tregun me pakicë. Prej dy ditësh, çmimi i ...
ABCNews | 15-Mar-2019 16:21
Pas një ulje para pak javësh dhe një stabiliteti në tregun e hidrokarbureve, nafta dhe benzina prej 2 ditësh kanë pësuar sërish një rritje me 5 deri në 6 lekë për litër në tregun me pakicë. Prej dy ditësh, çmimi i ...

Rritet sërish çmimi i naftës dhe i benzinës
Shqipëria është zgjuar këtë të premte me rritje në çmimin e karburanteve. Në gjitha pikat e shitjes me pakicë në Shqipëri janë rritur njëherazi, siç ndodh vazhdimisht në vendin tonë, çmimet e karburanteve. Nga 172 lekë ...
Gazeta Dita | 15-Mar-2019 14:27
Shqipëria është zgjuar këtë të premte me rritje në çmimin e karburanteve. Në gjitha pikat e shitjes me pakicë në Shqipëri janë rritur njëherazi, siç ndodh vazhdimisht në vendin tonë, çmimet e karburanteve. Nga 172 lekë ...

Rritet çmimi i naftës, tregtarët: Shkak shtrenjtimi në bursa
Çmimi i naftës në tregun vendas ka shënuar një rritje me afro 5 lekë për litër. Këtë të premte në pikat e tregtimit më pakicë, një litër naftë është shitur deri në 178 lekë, ndërkohë që në fillim të javës, çmimi luhatej ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 13:27
Çmimi i naftës në tregun vendas ka shënuar një rritje me afro 5 lekë për litër. Këtë të premte në pikat e tregtimit më pakicë, një litër naftë është shitur deri në 178 lekë, ndërkohë që në fillim të javës, çmimi luhatej ...

Rritet me 5 lekë çmimi i naftës dhe i benzinës me pakicë
Nga dita e djeshme në gjitha pikat e shitjes me pakicë në Shqipëri janë rritur njëherazi, siç ndodh vazhdimisht në vendin tonë, çmimet e karburanteve. Nga 172 lekë për litër që shitej mesatarisht gazoili, tani atë e ...
Java News | 15-Mar-2019 08:42
Nga dita e djeshme në gjitha pikat e shitjes me pakicë në Shqipëri janë rritur njëherazi, siç ndodh vazhdimisht në vendin tonë, çmimet e karburanteve. Nga 172 lekë për litër që shitej mesatarisht gazoili, tani atë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved