ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

Moti me diell në Shqipëri

Moti me diell në Shqipëri
Orët e para të ditës së premte do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë e Shqipërisë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 09:02
Orët e para të ditës së premte do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë e Shqipërisë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin ...

Moti për ditën e premte, 15 mars 2019!
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 07:38
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira, me periudha me diell, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 08:01
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira, me periudha me diell, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore ...

Rriten temperaturat në Shqipëri
Masat ajrore të qëndrueshme do të vijojnë të diktojnë kushtet atmosferike në Shqipëri, parashikojnë meteorologët. Për pasojë orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë Shqipërinë. ...
Koha.net | 19-Feb-2019 09:00
Masat ajrore të qëndrueshme do të vijojnë të diktojnë kushtet atmosferike në Shqipëri, parashikojnë meteorologët. Për pasojë orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë Shqipërinë. ...

Moti sot
Temperatura e mëngjesit do të lëvizin prej 5 deri 13 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të lëvizin prej 9 deri 15 gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 8 gradë ndërsa ajo e ...
IliriaNews | 15-Mar-2019 09:31
Temperatura e mëngjesit do të lëvizin prej 5 deri 13 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të lëvizin prej 9 deri 15 gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 8 gradë ndërsa ajo e ...

Ja çfarë moti na pret nga e diela
Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore do të arrijë mbi ...
IliriaNews | 15-Mar-2019 09:31
Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore do të arrijë mbi ...

Nga e diela mot i ngrohtë me temperatura mbi 20 gradë
Shkup, 15 mars – Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore ...
Koha.mk | 15-Mar-2019 09:26
Shkup, 15 mars – Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore ...

Nga e diela mot i ngrohtë me temperatura mbi 20 gradë
Shkup, 15 mars 2019 (MEDIAL) – Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve ...
Medial | 15-Mar-2019 09:15
Shkup, 15 mars 2019 (MEDIAL) – Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve ...

Moti me diell në Shqipëri
Orët e para të ditës së premte do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë e Shqipërisë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 09:11
Orët e para të ditës së premte do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë e Shqipërisë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin ...

Nuk ka më shi! Parashikimi i motit, e premte 15 mars 2019
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të ...
Lexo | 15-Mar-2019 09:11
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të ...

Nga e diela mot i ngrohtë me temperatura mbi 20 gradë
Shkup, 15 mars - Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 08:44
Shkup, 15 mars - Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore ...

Parashikimi i motit në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se mot me vranësira dhe intervale me diell do ta përcjell vendin gjatë këtyre pesë ditëve. Masa të ftohta nga veriu i Kontinentit do ta mbulojnë vendin gjatë ...
EkonomiaOnline | 19-Sep-2016 08:38
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se mot me vranësira dhe intervale me diell do ta përcjell vendin gjatë këtyre pesë ditëve. Masa të ftohta nga veriu i Kontinentit do ta mbulojnë vendin gjatë ...

Nga sot temperaturat do të shënojnë ngritje graduale
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar mot me diell dhe pjesërisht të vranët gjatë ditës së sotme në vendin tonë. Temperaturat do të shënojnë ngritje graduale në të dy vlerat ekstreme. Minimalet do të ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 07:21
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar mot me diell dhe pjesërisht të vranët gjatë ditës së sotme në vendin tonë. Temperaturat do të shënojnë ngritje graduale në të dy vlerat ekstreme. Minimalet do të ...

Parashikimi i motit
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare lokale dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri gjashtë gradë, ndërsa temperatura e ditës ...
Shenja | 15-Mar-2019 08:33
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare lokale dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri gjashtë gradë, ndërsa temperatura e ditës ...

Merr fund i ftohti, nga sot ditët më të ngrohta
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë këtyre dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat sipas IHK-së do të shënojnë ngritje graduale në të dy ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 08:23
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë këtyre dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat sipas IHK-së do të shënojnë ngritje graduale në të dy ...

Reshje në gjithë vendin, fundjava sjell surpriza. Si do jetë moti
E enjtja megjithëse zyrtarisht Dita e Verës ka ardhur me reshje shiu në të gjithë territorin e vendit ose priten në orët në vijim. Meteorologia Adiola Bani në një lidhje telefonike për News24 tregoi edhe çfarë pritet ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 09:49
E enjtja megjithëse zyrtarisht Dita e Verës ka ardhur me reshje shiu në të gjithë territorin e vendit ose priten në orët në vijim. Meteorologia Adiola Bani në një lidhje telefonike për News24 tregoi edhe çfarë pritet ...

Si do të jetë moti, e premte 15 mars
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, më të dukshme në rajonin jugor-juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të kushteve atmosferike, duke bërë ...
Dritare | 15-Mar-2019 08:03
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, më të dukshme në rajonin jugor-juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të kushteve atmosferike, duke bërë ...

Ja si do jetë moti gjatë ditës në Maqedoninë Veriore
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare lokale dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri gjashtë gradë, ndërsa temperatura e ditës ...
Aktuale.MK | 15-Mar-2019 08:01
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare lokale dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri gjashtë gradë, ndërsa temperatura e ditës ...

Merr fund i ftohti, nga sot ndryshojnë temperaturat
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë këtyre dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat sipas IHK-së do të shënojnë ngritje graduale në të dy ...
Shprehja | 15-Mar-2019 07:56
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë këtyre dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat sipas IHK-së do të shënojnë ngritje graduale në të dy ...

Moti, e premte 15 mars 2019
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga forcimi gradual i fushës barike me presion të lartë atmosferik i i cili do të stabilizojë kushtet atmosferike në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. Moti do të jetë me ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 07:53
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga forcimi gradual i fushës barike me presion të lartë atmosferik i i cili do të stabilizojë kushtet atmosferike në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. Moti do të jetë me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved