ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

Zidane merr dhuratën e parë, vjen një mbrojtës nga Porto

Zidane merr dhuratën e parë, vjen një mbrojtës nga Porto
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao.
Top Channel | 15-Mar-2019 02:37
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao.

Real Madrid-Barcelona 10 me 0, çfarë kontrasti mes dy skuadrave për sa i përket trajnerëve
Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t. Shkarkimet e trajnerëve janë gjëra që ndodhin shpesh në Santiago Bernabeu, por ky është një ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 21:06
Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t. Shkarkimet e trajnerëve janë gjëra që ndodhin shpesh në Santiago Bernabeu, por ky është një ...

Habit Murinjo, ja çfarë thotë për rikthimin e Zizu te Reali
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 19:24
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...

Agjenti i Bejl: Largimi nga Reali? Të shohim ç’do bëjë Zidan
Ardhja e Zinedin Zidan në krye të Real Madridit ka tronditur të ardhmen e Gareth Bejlit, sulmuesit uellsian, që në këtë sezon ka dështuar të udhëheqë “Los Blancos” në mungesë të CR7 dhe që është vërshëllyer jo pak nga ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 17:57
Ardhja e Zinedin Zidan në krye të Real Madridit ka tronditur të ardhmen e Gareth Bejlit, sulmuesit uellsian, që në këtë sezon ka dështuar të udhëheqë “Los Blancos” në mungesë të CR7 dhe që është vërshëllyer jo pak nga ...

Reali kërkon shërbimet e Nicolo Zaniolos
Real Madridi tashmë ka bërë transferimin e parë pas rikthimit të Zinedine Zidane – madrilenët transferuan Eder Militaon. Sipas të përditshmes sportive “AS”, futbollisti nuk është i vetmi që skautët madrilen e kanë ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 10:09
Real Madridi tashmë ka bërë transferimin e parë pas rikthimit të Zinedine Zidane – madrilenët transferuan Eder Militaon. Sipas të përditshmes sportive “AS”, futbollisti nuk është i vetmi që skautët madrilen e kanë ...

Nëse Bayerni nuk e blen, Reali do ta shes Jamesin për 50 milionë euro
Nëse Bayern nuk do ta shfrytëzojë mundësinë e blerjes së James Rodriguezit për 42 milionë euro, atëherë madrilenët do ta shesin në ndonjë klub tjetër, shkruan El Confidencial. Duket gjithnjë e më e pamundur që ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 08:29
Nëse Bayern nuk do ta shfrytëzojë mundësinë e blerjes së James Rodriguezit për 42 milionë euro, atëherë madrilenët do ta shesin në ndonjë klub tjetër, shkruan El Confidencial. Duket gjithnjë e më e pamundur që ...

Real Madrid 10-0 Barcelona: Pse katalunasit nuk i shkarkojnë kurrë trajnerët e tyre?
Të hënën, Real Madrid e caktoi Zinedine Zidane si trajnerin e tretë të këtij sezoni pasi Santiago Solari u shkarkua. Shkarkimet e trajnerëve janë bërë dukuri e rregullt në Santiago Bernabeu, gjë që është në kontrast të ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 19:28
Të hënën, Real Madrid e caktoi Zinedine Zidane si trajnerin e tretë të këtij sezoni pasi Santiago Solari u shkarkua. Shkarkimet e trajnerëve janë bërë dukuri e rregullt në Santiago Bernabeu, gjë që është në kontrast të ...

Ronaldo zbulon nëse do t’i bashkohet Zidanes te Reali i Madridit
Hapi i parë për të rikthyer Realin e madh, erdhi ditën e djeshme, kur Florentino Perez bindi Zidane të rikthehet në stolin madrilen, ndërsa kaq ka mjaftuar që mediat në Itali dhe Spanjë të fillojnë aludimet për ...
Lexo | 15-Mar-2019 11:35
Hapi i parë për të rikthyer Realin e madh, erdhi ditën e djeshme, kur Florentino Perez bindi Zidane të rikthehet në stolin madrilen, ndërsa kaq ka mjaftuar që mediat në Itali dhe Spanjë të fillojnë aludimet për ...

Zidane rikthehet, Bale drejt largimit? Menaxheri zbulon gjithçka
Zinedine Zidane u rikthye në stolin e Real Madridit, një yll i fushës së blertë mund të largohet që aty. Mediat spanjolle e shohin të paevitueshëm këtë “reaksion” shkak-pasojë, ku Gareth Bale është protagonist. ...
InFokusi | 15-Mar-2019 10:58
Zinedine Zidane u rikthye në stolin e Real Madridit, një yll i fushës së blertë mund të largohet që aty. Mediat spanjolle e shohin të paevitueshëm këtë “reaksion” shkak-pasojë, ku Gareth Bale është protagonist. ...

Reali e do yllin e Romës
Real Madridi është duke shprehur interesim për yllin e Romës, Nicolo Zaniolo, transmeton zeri.info E përditshmja spanjolle “AS” raporton se Eder Militao, i cili tashmë është konfirmuar si trajneri i parë i madrilenëve ...
Zeri | 15-Mar-2019 10:45
Real Madridi është duke shprehur interesim për yllin e Romës, Nicolo Zaniolo, transmeton zeri.info E përditshmja spanjolle “AS” raporton se Eder Militao, i cili tashmë është konfirmuar si trajneri i parë i madrilenëve ...

Reali kërkon shërbimet e Nicolo Zaniolos
Real Madridi tashmë ka bërë transferimin e parë pas rikthimit të Zinedine Zidane – madrilenët transferuan Eder Militaon. Sipas të përditshmes sportive “AS”, futbollisti nuk është i vetmi që skautët madrilen e kanë ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 10:20
Real Madridi tashmë ka bërë transferimin e parë pas rikthimit të Zinedine Zidane – madrilenët transferuan Eder Militaon. Sipas të përditshmes sportive “AS”, futbollisti nuk është i vetmi që skautët madrilen e kanë ...

Goli më i bukur i javës u shënua në takimin Sllavia Prague-Sevilla
Real Madridi vazhdon të mendojë për sezonin e ri. Pas rikthimit të Zinedine Zidanes, drejtuesit galaktik kanë përvjelur mëngët dhe po synojnë përforcimin e vazhdueshëm të skuadrës, shkruan GazetaBlic . Futbollisti i ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 10:19
Real Madridi vazhdon të mendojë për sezonin e ri. Pas rikthimit të Zinedine Zidanes, drejtuesit galaktik kanë përvjelur mëngët dhe po synojnë përforcimin e vazhdueshëm të skuadrës, shkruan GazetaBlic . Futbollisti i ...

Zidane i jep fund ëndrrës së Neymarit për të luajtur në Bernabeu
Zinedine Zidane dëshiron të sjellë në ‘Santiago Bernabeu’ një yll nga Ligue 1, por nuk bëhet fjalë për Neymar. Trajneri francez ka marrë për të dytën herë drejtimin e Real Madridit, dhe ka filluar të punojë për ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 09:55
Zinedine Zidane dëshiron të sjellë në ‘Santiago Bernabeu’ një yll nga Ligue 1, por nuk bëhet fjalë për Neymar. Trajneri francez ka marrë për të dytën herë drejtimin e Real Madridit, dhe ka filluar të punojë për ...

Menaxheri i Bale: Gareth dëshiron ta përfundojë karrierën në Real Madrid
Gareth Bale dëshiron të luajë gjatë gjithë karrierës së tij në Real Madrid, përkundër kthimit të Zinedine Zidane në postin e trajnerit, ka thënë menaxheri i tij Jonathan Barnett. Riemërimi i francezit në postin e ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 09:31
Gareth Bale dëshiron të luajë gjatë gjithë karrierës së tij në Real Madrid, përkundër kthimit të Zinedine Zidane në postin e trajnerit, ka thënë menaxheri i tij Jonathan Barnett. Riemërimi i francezit në postin e ...

Nëse Bayerni nuk e blen, Reali do ta shes Jamesin për 50 milionë euro
Nëse Bayern nuk do ta shfrytëzojë mundësinë e blerjes së James Rodriguezit për 42 milionë euro, atëherë madrilenët do ta shesin në ndonjë klub tjetër, shkruan El Confidencial. Duket gjithnjë e më e pamundur që ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 08:37
Nëse Bayern nuk do ta shfrytëzojë mundësinë e blerjes së James Rodriguezit për 42 milionë euro, atëherë madrilenët do ta shesin në ndonjë klub tjetër, shkruan El Confidencial. Duket gjithnjë e më e pamundur që ...

Zidane merr dhuratën e parë, vjen një mbrojtës nga Porto
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao. Braziliani do ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 08:32
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao. Braziliani do ...

Zidane nuk humb kohë: Real Madrid zyrtarizon Militao nga Porto
Tre ditë, 72 orë: aq i është dashur Zinedine Zidane për të vënë nën kontratë goditjen e parë në merkato për Real Madrid, për sezonin 2019/20. Klubi në fakt ka zyrtarizuar akordin me Eder Militao, mbrojtës që do të ...
Telegraf | 14-Mar-2019 15:53
Tre ditë, 72 orë: aq i është dashur Zinedine Zidane për të vënë nën kontratë goditjen e parë në merkato për Real Madrid, për sezonin 2019/20. Klubi në fakt ka zyrtarizuar akordin me Eder Militao, mbrojtës që do të ...

Zidane merr dhuratën e parë, vjen një mbrojtës nga Porto
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao. Braziliani do ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 07:38
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao. Braziliani do ...

Mourinho: Zidane zgjedhja e duhur për Realin
Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Realit të Madridit edhe pse në fund presidenti i Los Blancos Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese madhore të ...
InFokusi | 15-Mar-2019 07:24
Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Realit të Madridit edhe pse në fund presidenti i Los Blancos Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese madhore të ...

?Mourinho: Reali bëri mirë për rikthimin e Zidane
Trajneri portugez ka qenë një prej kandidatëve për të marrë drejtimin e skuadrës madrilene.
Kosova Press | 14-Mar-2019 23:35
Trajneri portugez ka qenë një prej kandidatëve për të marrë drejtimin e skuadrës madrilene.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved