ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:07

Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions

Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League.
Top Channel | 15-Mar-2019 11:15
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League.

Evra zbulon sms të Ronaldos: Do ta shkatërrojmë Atletikon
Patris Evra, ish-lojtari i Mançester Junajtid, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Kristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:54
Patris Evra, ish-lojtari i Mançester Junajtid, Juventusit dhe Kombëtares së Francës, ka rrëfyer një episod në lidhje me sulmuesin portugez, Kristiano Ronaldon. Të dy janë miq që në kohën kur vishnin fanellën e ...

PSG merr vendimin e papritur për fatin e Thomas Tuchel
Eliminimi i parakohshëm nga Champions League nga Manchester United, bëri që të gjithë të mendonin se aventurës së Thomas Tuchel te Paris Saint Germain i kishte ardhur fundi, me trajnerin që do të shkarkohej në fund të ...
Telegraf | 14-Mar-2019 20:51
Eliminimi i parakohshëm nga Champions League nga Manchester United, bëri që të gjithë të mendonin se aventurës së Thomas Tuchel te Paris Saint Germain i kishte ardhur fundi, me trajnerin që do të shkarkohej në fund të ...

Feston si Ronaldo dhe Simeone, por e pëson keq!
Ka nga ato raste që nëse feston si Diego Simeone ose Cristiano Ronaldo mund edhe ta pësosh keq. Festimi i shfrenuar i trajnerit të Atletico Madrid që u huazua nga Cristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 23:16
Ka nga ato raste që nëse feston si Diego Simeone ose Cristiano Ronaldo mund edhe ta pësosh keq. Festimi i shfrenuar i trajnerit të Atletico Madrid që u huazua nga Cristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe ...

“Ne do të kalojmë, do t’i shtypim ata”: kjo është biseda e CR7 me Evra para ndeshjes me Atleticon!
Kristiano Ronaldo ka qenë plotësisht i sigurt se Juventus do të fitonte dhe do kualifikohej ndaj Atletico Madridit, pesë ditë para ndeshjes. Kjo konfirmohet nga biseda që lojtari portagez ka bërë me ish mbrotjësin e ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 15:12
Kristiano Ronaldo ka qenë plotësisht i sigurt se Juventus do të fitonte dhe do kualifikohej ndaj Atletico Madridit, pesë ditë para ndeshjes. Kjo konfirmohet nga biseda që lojtari portagez ka bërë me ish mbrotjësin e ...

Festa e tepruar e Ronaldos, UEFA pritet të hapë hetim ndaj portugezit!
Kristiano Ronaldo ishte heroi i mbrëmjes së Juventusit, në Ligën e Kampionëve, me 3 golëshin e tij ndaj Atletikos, duke i dhuruar përmbysjen madhështore bardhezinjve ndërsa siguruan kalimin në raundin e çerekfinaleve në ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 14:49
Kristiano Ronaldo ishte heroi i mbrëmjes së Juventusit, në Ligën e Kampionëve, me 3 golëshin e tij ndaj Atletikos, duke i dhuruar përmbysjen madhështore bardhezinjve ndërsa siguruan kalimin në raundin e çerekfinaleve në ...

PSG e gatshme t’ia vazhdojë kontratën Thomas Tuchelit
PSG është eliminuar nga Liga e Kampionëve, por kryesia e klubit ka besim të madhe në trajnerin Thomas Tuchel. Parisienët edhe pse kishin fituar ndeshjen e parë ndaj Manchester United (2-0), në ndeshjen e dytë pësuan ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 20:16
PSG është eliminuar nga Liga e Kampionëve, por kryesia e klubit ka besim të madhe në trajnerin Thomas Tuchel. Parisienët edhe pse kishin fituar ndeshjen e parë ndaj Manchester United (2-0), në ndeshjen e dytë pësuan ...

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 19:01
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve – Dominojnë lojtarët e Juventusit e Manchester Cityt
Liga e Kampionëve mbyllur fazën e 1/8 me tetë klube që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale. Përveç paraqitjeve spektakolare të skuadrave, kishte edhe paraqitje individuale të jashtëzakonshme. Portieri polak i ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 18:30
Liga e Kampionëve mbyllur fazën e 1/8 me tetë klube që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale. Përveç paraqitjeve spektakolare të skuadrave, kishte edhe paraqitje individuale të jashtëzakonshme. Portieri polak i ...

Zhgënjim madrilen, Juve kapet fort pas një detaji që i shpall fitues!
Në çerekfinalet e Champions League kaluan një spanjolle, një portugeze, një holandeze, një “Zonjë e Vjetër” nga Italia dhe 4 britanike. Për herë të parë në 9 vitet e fundit në këtë fazë nuk kaloi asnjë skuadër ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 12:34
Në çerekfinalet e Champions League kaluan një spanjolle, një portugeze, një holandeze, një “Zonjë e Vjetër” nga Italia dhe 4 britanike. Për herë të parë në 9 vitet e fundit në këtë fazë nuk kaloi asnjë skuadër ...

Tre rastësitë që rritin besimin e triumfit të Juventusit në Europë
Përmbysja që Juventusi realizoi ndaj Atleticos së Madridit, duke triumfuar 3-0 në Torino dhe duke bërë të pavlefshëm fitoren e spanjollëve në “Wanda Metropolitana”, ka rritur shpresat te bardhezinjtë, se ky mund të jetë ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 13:59
Përmbysja që Juventusi realizoi ndaj Atleticos së Madridit, duke triumfuar 3-0 në Torino dhe duke bërë të pavlefshëm fitoren e spanjollëve në “Wanda Metropolitana”, ka rritur shpresat te bardhezinjtë, se ky mund të jetë ...

Ronaldo rrezikon pezullimin, UEFA heton “los huevos” të sulmuesit
Pas triumfit dhe festës është ankthi që pushton Kristiano Ronaldon dhe Juventusin. Euforia pas tre golave kundër Atletikos së Madridit dhe “hakmarrja” ndaj tifozëve spanjollë me gjestin e famshëm por aspak fisnik të ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 12:01
Pas triumfit dhe festës është ankthi që pushton Kristiano Ronaldon dhe Juventusin. Euforia pas tre golave kundër Atletikos së Madridit dhe “hakmarrja” ndaj tifozëve spanjollë me gjestin e famshëm por aspak fisnik të ...

Rezultate të papritur të sondazhit për lojtarin më të mirë në histori të futbollit
Rezultate të papritur të sondazhit për lojtarin më të mirë në histori të futbollit Ka mjaftuar një deklaratë e trajnerit Fabio Capello për të aktualizuar edhe njëherë temën rreth futbollistit më të mirë në histori të ...
Medial | 15-Mar-2019 11:34
Rezultate të papritur të sondazhit për lojtarin më të mirë në histori të futbollit Ka mjaftuar një deklaratë e trajnerit Fabio Capello për të aktualizuar edhe njëherë temën rreth futbollistit më të mirë në histori të ...

Messi komplimenton Ronaldon: Ishte fantastik, Juve më surprizoi
Lionel Messi ju kundërpërgjigj mjaft mirë Ronaldos, dje në mbrëmje duke shënuar dy herë ndaj Lyon për ta ndihmuar ekipin e tij që të fitonte 5-1. Në përfundim të takimit, “Pleshti” nuk la pa komentuar performancën e ...
Telegraf | 14-Mar-2019 14:48
Lionel Messi ju kundërpërgjigj mjaft mirë Ronaldos, dje në mbrëmje duke shënuar dy herë ndaj Lyon për ta ndihmuar ekipin e tij që të fitonte 5-1. Në përfundim të takimit, “Pleshti” nuk la pa komentuar performancën e ...

Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...
Gazeta Dita | 15-Mar-2019 11:22
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...

Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...
InFokusi | 15-Mar-2019 11:18
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...

Mourinho ‘dorëzohet’ para CR7: Ai mund të bëjë gjithçka
Jose Mourinho është figura e radhës sportive që e ka komentuar suksesin e Juventusit në Ligën e Kampionëve, që erdhi pas tri golave të Cristiano Ronaldos. Portugezi, me tri gola të shënuara, i siguroi fitore 3:0 ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 10:45
Jose Mourinho është figura e radhës sportive që e ka komentuar suksesin e Juventusit në Ligën e Kampionëve, që erdhi pas tri golave të Cristiano Ronaldos. Portugezi, me tri gola të shënuara, i siguroi fitore 3:0 ...

Atletico e ‘dridh’ Juventusin me veprimin e fundit për gjestin e CR7
Çështja e festimit të Cristiano Ronaldos ka filluar të bëhet serioze. Cristiano Ronaldo të martën mbrëma ka pasur një natë të paharruar duke shënuar tre gola në fitoren 3:0 të Juventusit ndaj Atletico Madrid, për të ...
Medial | 15-Mar-2019 09:15
Çështja e festimit të Cristiano Ronaldos ka filluar të bëhet serioze. Cristiano Ronaldo të martën mbrëma ka pasur një natë të paharruar duke shënuar tre gola në fitoren 3:0 të Juventusit ndaj Atletico Madrid, për të ...

Messi i përgjigjet CR7, beteja epike vijon…shifra jashtëtokësorësh
C.Ronaldo përjetoi një mbrëmje magjike duke udhëhequr Juve drejtë një përmbysje të pabesueshme, “tripleta” e tij do të kujtohet gjatë në Torino. 24 orë më pas Lionel Messi, rivali i tij i përjetshëm, i përgjigjet me një ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 11:07
C.Ronaldo përjetoi një mbrëmje magjike duke udhëhequr Juve drejtë një përmbysje të pabesueshme, “tripleta” e tij do të kujtohet gjatë në Torino. 24 orë më pas Lionel Messi, rivali i tij i përjetshëm, i përgjigjet me një ...

Shikoni emocionet e përmbysjes së jashtëzakonshme të Sllavia Pragës ndaj Sevillas
Ka nga ato raste që nëse feston si Diego Simeone ose Cristiano Ronaldo mund edhe ta pësosh keq. Festimi i shfrenuar i trajnerit të Atletico Madrid që u huazua nga Cristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 09:02
Ka nga ato raste që nëse feston si Diego Simeone ose Cristiano Ronaldo mund edhe ta pësosh keq. Festimi i shfrenuar i trajnerit të Atletico Madrid që u huazua nga Cristiano Ronaldo në ndeshjen e kthimit mes Juventus dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved