ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 14:57

Refuzohet kërkesa 48 orëshe për protestës e nesërme, Policia: Të përfundojë më 16 shkurt, ja masat

Refuzohet kërkesa 48 orëshe për protestës e nesërme, Policia: Të përfundojë më 16 shkurt, ja masat
Policia e Tiranës ka refuzuar kërkesën për vazhdimin e protestës për 48 orë. Burime të “Panorama”, bëjnë të ditur se, protesta e cila pritet të fillojë nesër në orën 11, sipas policisë duhet të mbarojë po ditën e ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 20:29
Policia e Tiranës ka refuzuar kërkesën për vazhdimin e protestës për 48 orë. Burime të “Panorama”, bëjnë të ditur se, protesta e cila pritet të fillojë nesër në orën 11, sipas policisë duhet të mbarojë po ditën e ...

Policia refuzon kërkesën e opozitës që protesta të zgjasë 48 orë
Policia e Tiranës nuk ka pranuar kërkesën e opozitës që protesta e ditës së nesërme të zgjasë 48 orë. Sipas informacioneve, Policia ka kërkuar që protesta të zgjasë 5 orë, ashtu siç ndodhi në tubimin e datës 16 shkurt. ...
Politiko | 15-Mar-2019 20:20
Policia e Tiranës nuk ka pranuar kërkesën e opozitës që protesta e ditës së nesërme të zgjasë 48 orë. Sipas informacioneve, Policia ka kërkuar që protesta të zgjasë 5 orë, ashtu siç ndodhi në tubimin e datës 16 shkurt. ...

Refuzohet kërkesa e opozitës: Nuk ka protestë 48-orëshe!
Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48 orëshe. Noa ka mësuar se për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë ...
Java News | 15-Mar-2019 20:17
Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48 orëshe. Noa ka mësuar se për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved