ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/07/2019 06:50

Rama mposhtet me paqe, lufta e bën më të fortë

Rama mposhtet me paqe, lufta e bën më të fortë
Nga Lorenc Vangjeli Për ditë me rradhë qytetarët e angazhuar të Shqipërisë; ata që votojnë Ramën dhe ata që kanë zgjedhur Bashën e Kryemadhin, por edhe përtej tyre, qytetarët që nuk duan as njërën dhe as tjetrën palë, ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 18:19
Nga Lorenc Vangjeli Për ditë me rradhë qytetarët e angazhuar të Shqipërisë; ata që votojnë Ramën dhe ata që kanë zgjedhur Bashën e Kryemadhin, por edhe përtej tyre, qytetarët që nuk duan as njërën dhe as tjetrën palë, ...

Për opozitën: Rama mposhtet me paqe, lufta e bën më të fortë
Nga Lorenc Vangjeli Për ditë me rradhë qytetarët e angazhuar të Shqipërisë; ata që votojnë Ramën dhe ata që kanë zgjedhur Bashën e Kryemadhin, por edhe përtej tyre, qytetarët që nuk duan as njërën dhe as tjetrën palë, ...
Lexo | 15-Mar-2019 15:47
Nga Lorenc Vangjeli Për ditë me rradhë qytetarët e angazhuar të Shqipërisë; ata që votojnë Ramën dhe ata që kanë zgjedhur Bashën e Kryemadhin, por edhe përtej tyre, qytetarët që nuk duan as njërën dhe as tjetrën palë, ...

Për opozitën: Rama mposhtet me paqe, lufta e bën më të fortë
Nga Lorenc Vangjeli Për ditë me rradhë qytetarët e angazhuar të Shqipërisë; ata që votojnë Ramën dhe ata që kanë zgjedhur Bashën e Kryemadhin, por edhe përtej tyre, qytetarët që nuk duan as njërën dhe as tjetrën palë, ...
Java News | 15-Mar-2019 14:56
Nga Lorenc Vangjeli Për ditë me rradhë qytetarët e angazhuar të Shqipërisë; ata që votojnë Ramën dhe ata që kanë zgjedhur Bashën e Kryemadhin, por edhe përtej tyre, qytetarët që nuk duan as njërën dhe as tjetrën palë, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved