ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:17

Manipulohet shorti i Champions League? Rrjeti zbulon 4 çiftet çerekfinaliste

Manipulohet shorti i Champions League? Rrjeti zbulon 4 çiftet çerekfinaliste
Teori konspirative pretendojnë se drejtori i UEFA-s aksidentalisht ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shfaqet një listë me katër çifte skuadrash, për ta fshirë më pas menjëherë. Ai dokument në foto titullohej ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 09:31
Teori konspirative pretendojnë se drejtori i UEFA-s aksidentalisht ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shfaqet një listë me katër çifte skuadrash, për ta fshirë më pas menjëherë. Ai dokument në foto titullohej ...

Mësohen 8 ekipet çerekfinaliste, ç’duhet të dini për shortin
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Arsenali, Benfica, Chelsea, Eintracht Frankfurt, Napoli, Slavia Pragë, Valencia e Villarreali janë ekipet që janë kualifikuar tutje. ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 05:34
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Arsenali, Benfica, Chelsea, Eintracht Frankfurt, Napoli, Slavia Pragë, Valencia e Villarreali janë ekipet që janë kualifikuar tutje. ...

Klopp: Dua t’i shmang skuadrat angleze, Liverpooli e adhuron Ligën e Kampionëve
Liverpooli ka eliminuar njërën nga skuadrat më të forta në Evropë, Bayernin e Munichut nga Liga e Kampionëve. Gjiganti anglez arriti ta eliminojë Bayernin e Munichut me rezultat 3-1, pas 180 minutave spektakolare. ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 10:30
Liverpooli ka eliminuar njërën nga skuadrat më të forta në Evropë, Bayernin e Munichut nga Liga e Kampionëve. Gjiganti anglez arriti ta eliminojë Bayernin e Munichut me rezultat 3-1, pas 180 minutave spektakolare. ...

Teori konspirative: Shorti i Ligës së Kampionëve është i kurdisur – rrjedh foto në internet
Një teori konspirative e hedhur nga një tifoz në internet, pretendon se drejtori i UEFA-s, aksidentalisht e ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shihen katër çifte e skuadrave që do të përballen në çerekfinale. ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 00:24
Një teori konspirative e hedhur nga një tifoz në internet, pretendon se drejtori i UEFA-s, aksidentalisht e ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shihen katër çifte e skuadrave që do të përballen në çerekfinale. ...

Këta janë tetë çerekfinalistët në Ligën e Evropës – gjithçka çfarë duhet të dini për shortin dhe datat e zhvillimit të ndeshjeve
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Në këtë fazë janë kualifikuar dy ekipe nga Anglia, dy nga Spanja, teksa nga një përfaqësues kanë Portugalia, Italia, Gjermania e Çekia. ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 00:04
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Në këtë fazë janë kualifikuar dy ekipe nga Anglia, dy nga Spanja, teksa nga një përfaqësues kanë Portugalia, Italia, Gjermania e Çekia. ...

Qelbesh era gojë, reagimi i yllit të Arsenal po thyen rrjetin
Në 12:00 në Nion të Zvicrës do të hidhet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën çerekfinale të këtij kompeticioni. Janë katër ekipi angleze që plotësojnë listën e 8 skuadrave që do të përballen në këtë fazë: Mançester ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 11:33
Në 12:00 në Nion të Zvicrës do të hidhet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën çerekfinale të këtij kompeticioni. Janë katër ekipi angleze që plotësojnë listën e 8 skuadrave që do të përballen në këtë fazë: Mançester ...

Sot hidhet shorti për ndeshjet çerekfinale të Ligës së Kampionëve Europian
Sot në ora 12:00 hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve në Nion të Zvicrës. Shorti për çerekfinale nuk ka kufizime që do të thotë se tashmë ekipet e së njëjtit vend mund të luajnë kundër njëra-tjetrës. Në ...
InfoSport.mk | 15-Mar-2019 11:08
Sot në ora 12:00 hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve në Nion të Zvicrës. Shorti për çerekfinale nuk ka kufizime që do të thotë se tashmë ekipet e së njëjtit vend mund të luajnë kundër njëra-tjetrës. Në ...

Sot shorti i çerekfinales dhe gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve
Shorti për çiftet çerekfinaliste dhe çiftet gjysmëfinaliste do të zhvillohen në të njëjtën kohë, sot, në shtëpinë e futbollit evropian në Nyon të Zvicrës. Ceremonia e shortit do të fillojë në orën 12:00. Të përfshirë në ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 10:45
Shorti për çiftet çerekfinaliste dhe çiftet gjysmëfinaliste do të zhvillohen në të njëjtën kohë, sot, në shtëpinë e futbollit evropian në Nyon të Zvicrës. Ceremonia e shortit do të fillojë në orën 12:00. Të përfshirë në ...

Klopp: Dua t’i shmang skuadrat angleze, Liverpooli e adhuron Ligën e Kampionëve
Liverpooli ka eliminuar njërën nga skuadrat më të forta në Evropë, Bayernin e Munichut nga Liga e Kampionëve. Gjiganti anglez arriti ta eliminojë Bayernin e Munichut me rezultat 3-1, pas 180 minutave spektakolare. ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 10:34
Liverpooli ka eliminuar njërën nga skuadrat më të forta në Evropë, Bayernin e Munichut nga Liga e Kampionëve. Gjiganti anglez arriti ta eliminojë Bayernin e Munichut me rezultat 3-1, pas 180 minutave spektakolare. ...

UEFA: Siti e Junajted, nuk mund të luajnë në të njëjtën ditë
Në 12:00 në Nion të Zvicrës do të hidhet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën çerekfinale të këtij kompeticioni. Janë katër ekipi angleze që plotësojnë listën e 8 skuadrave që do të përballen në këtë fazë: Mançester ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 10:19
Në 12:00 në Nion të Zvicrës do të hidhet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën çerekfinale të këtij kompeticioni. Janë katër ekipi angleze që plotësojnë listën e 8 skuadrave që do të përballen në këtë fazë: Mançester ...

Super-kompjuteri parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve – një ekip anglez shihet si triumfues
Sytë e të gjithëve do të jenë të premten në Nyon ku hedhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Pas një jave magjepsëse, ku Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo u rikthyen sërish në qendër të vëmendjes, tashmë ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:35
Sytë e të gjithëve do të jenë të premten në Nyon ku hedhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Pas një jave magjepsëse, ku Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo u rikthyen sërish në qendër të vëmendjes, tashmë ...

A e keni vërejtur super-modelen shqiptare në klipin e ri të Taynas?
Sot me fillim nga ora 12:00 në Nyon të Zvicrës hidhet shorti për fazën çerkefinale të Ligës së Kampionëve. Ekipe si Barcelona, Liverpool e Manchester City që llogariten si favoritë kryesor do ta mësojnë kundërshtarin e ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 10:11
Sot me fillim nga ora 12:00 në Nyon të Zvicrës hidhet shorti për fazën çerkefinale të Ligës së Kampionëve. Ekipe si Barcelona, Liverpool e Manchester City që llogariten si favoritë kryesor do ta mësojnë kundërshtarin e ...

A është kjo përballja që askush nuk do ta dëshironte në Ligën e Kampionëve?
A është kjo përballja që askush nuk do ta dëshironte në Ligën e Kampionëve? Liga e Kampionëve ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme. Sot, me fillim nga ora 12:00 në Nyon të Zvicrës, do të bëhet tërheqja e shortit për ...
Medial | 15-Mar-2019 10:05
A është kjo përballja që askush nuk do ta dëshironte në Ligën e Kampionëve? Liga e Kampionëve ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme. Sot, me fillim nga ora 12:00 në Nyon të Zvicrës, do të bëhet tërheqja e shortit për ...

Murinjo: Nuk dua tani të shoh përplasjen Juve – Barcelona
Sot hidhet shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Hoze Mourinjo shpreson të shoh përballje angleze në këtë raund të garës madhore kontinentale. “Shpresoj që skuadrat angleze të luajnë kundër njëra-tjetrës, pa ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 09:52
Sot hidhet shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Hoze Mourinjo shpreson të shoh përballje angleze në këtë raund të garës madhore kontinentale. “Shpresoj që skuadrat angleze të luajnë kundër njëra-tjetrës, pa ...

Shorti i Champions League po manipulohet? Rrjeti zbulon 4 çiftet çerekfinaliste
Teori konspirative pretendojnë se drejtori i UEFA-s aksidentalisht ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shfaqet një listë me katër çifte skuadrash, për ta fshirë më pas menjëherë. Ai dokument në foto titullohej ...
Lexo | 15-Mar-2019 09:44
Teori konspirative pretendojnë se drejtori i UEFA-s aksidentalisht ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shfaqet një listë me katër çifte skuadrash, për ta fshirë më pas menjëherë. Ai dokument në foto titullohej ...

Sot shorti i çerekfinales dhe gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve
Shorti për çiftet çerekfinaliste dhe çiftet gjysmëfinaliste do të zhvillohen në të njëjtën kohë, sot, në shtëpinë e futbollit evropian në Nyon të Zvicrës. Ceremonia e shortit do të fillojë në orën 12:00. Të përfshirë në ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 09:36
Shorti për çiftet çerekfinaliste dhe çiftet gjysmëfinaliste do të zhvillohen në të njëjtën kohë, sot, në shtëpinë e futbollit evropian në Nyon të Zvicrës. Ceremonia e shortit do të fillojë në orën 12:00. Të përfshirë në ...

Golashënuesit më të mirë në Ligën e Kampionëve
?Edicioni 2017/18 në Ligën e Kampionëve po shkon drejt fundit, por gara se kush do të shpallet golashënuesi më i mirë është ende e hapur, megjithëse duket e vështirë për Salahun e Firminon që ta zënë Cristianon. ...
Gazeta Express | 03-May-2018 13:04
?Edicioni 2017/18 në Ligën e Kampionëve po shkon drejt fundit, por gara se kush do të shpallet golashënuesi më i mirë është ende e hapur, megjithëse duket e vështirë për Salahun e Firminon që ta zënë Cristianon. ...

Shorti i Ligës së Evropës, ekipet premtojnë spektakël
Menjëherë pas shortit të Ligës së Kampionëve, në ora 13:00 hidhet edhe shorti për çerekfinalet e Ligës së Evropës.
Kosova Press | 15-Mar-2019 09:18
Menjëherë pas shortit të Ligës së Kampionëve, në ora 13:00 hidhet edhe shorti për çerekfinalet e Ligës së Evropës.

Tifozët e Barcelonës e duan Juventusin si kundërshtarin e dytë më të preferuar për çerekfinale
Juventus konsiderohet si një nga ekipet favorite për të fituar Ligën e Kampionëve dhe fuqinë e saj e tregoi kur e eliminoi Atletico Madridin. Edhe pse ishin në disavantazh me dy gola nga ndeshja e parë, arritën të ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 21:33
Juventus konsiderohet si një nga ekipet favorite për të fituar Ligën e Kampionëve dhe fuqinë e saj e tregoi kur e eliminoi Atletico Madridin. Edhe pse ishin në disavantazh me dy gola nga ndeshja e parë, arritën të ...

Përballjet e mëdha që mund të sjell sot shorti i Ligës së Kampionëve
Tetë skuadrat më të mira të Evropës sot do të mësojnë kundërshtarët për fazën çerekfinale. Juventus, Barcelona, Manchester City, Manchester United, Porto, Tottenham Hotpusr, Ajax dhe Liverpool, janë skuadrat që kanë ...
Medial | 15-Mar-2019 09:15
Tetë skuadrat më të mira të Evropës sot do të mësojnë kundërshtarët për fazën çerekfinale. Juventus, Barcelona, Manchester City, Manchester United, Porto, Tottenham Hotpusr, Ajax dhe Liverpool, janë skuadrat që kanë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved