ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 16:31

Protesta para Kryeministrisë/ Thirrja e fortë e Balliut të PD-së: Ejani ti vendosim flakën… (VIDEO)

Protesta para Kryeministrisë/ Thirrja e fortë e Balliut të PD-së: Ejani ti vendosim flakën… (VIDEO)
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu u ka bërë thirrje qytetarëve që të bashkohen në protestën e opozitës në 16 mars para Kryeministrisë për t’i vendosur flakën pushtetit. “Bashkohuni në 16 mars te ...
Lexo | 14-Mar-2019 20:57
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu u ka bërë thirrje qytetarëve që të bashkohen në protestën e opozitës në 16 mars para Kryeministrisë për t’i vendosur flakën pushtetit. “Bashkohuni në 16 mars te ...

Protesta para Kryeministrisë, thirrja e fortë e Balliut
Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu u ka bërë thirrje qytetarëve që të bashkohen në protestën e opozitës në 16 mars para Kryeministrisë për t’i vendosur flakën pushtetit. “Bashkohuni në 16 mars te Kryeministria për t’i ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 19:49
Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu u ka bërë thirrje qytetarëve që të bashkohen në protestën e opozitës në 16 mars para Kryeministrisë për t’i vendosur flakën pushtetit. “Bashkohuni në 16 mars te Kryeministria për t’i ...

FOTOLAJM/ Opozita derë më derë për të ftuar shqiptarët në protestë
Opozita nuk protestoi dje para Kuvendit, por u mjaftua vetëm me disa simbolika kundër mazhorancës, por dhe që ironizonin deputetët që kanë pranuar mandatet, ku nuk munguan shashkat dhe kapsollet, në oborrin e Kuvendit. ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 14:37
Opozita nuk protestoi dje para Kuvendit, por u mjaftua vetëm me disa simbolika kundër mazhorancës, por dhe që ironizonin deputetët që kanë pranuar mandatet, ku nuk munguan shashkat dhe kapsollet, në oborrin e Kuvendit. ...

Deputetët e rinj brenda parlamentit votojnë ligjet e mazhorancës, opozita proteston jashtë
Dje parlamenti zhvilloi seancën e radhës, pas betimit, shtatë deputetët e rinj të opozitës kanë votuar për herë të parë projektligjet në Kuvendin e Shqipërisë. Alban Zeneli i zgjedhur nga listat e PD-së votoi kundër, ...
Telegraf | 14-Mar-2019 14:19
Dje parlamenti zhvilloi seancën e radhës, pas betimit, shtatë deputetët e rinj të opozitës kanë votuar për herë të parë projektligjet në Kuvendin e Shqipërisë. Alban Zeneli i zgjedhur nga listat e PD-së votoi kundër, ...

Betohen deputetët e rinj. PD, protestë me “drone”, shashka e “fletë ftesash”
Edhe pse kishte seancë, opozita nuk protestoi para Parlamentit për të ruajtur forcat për protestën e së shtunës para Kryeministrisë. Megjithatë, surprizat për deputetët e rinj, të cilët u betuan, nuk munguan nga të ...
Top Channel | 13-Mar-2019 19:09
Edhe pse kishte seancë, opozita nuk protestoi para Parlamentit për të ruajtur forcat për protestën e së shtunës para Kryeministrisë. Megjithatë, surprizat për deputetët e rinj, të cilët u betuan, nuk munguan nga të ...

Opozita e re voton “pro” nismave të qeverisë në ‘Rama’ në Parlament
Përfaqësuesit e ‘opozitës së re’ votuan pro ligjeve të mazhorancës në seancën e sotme parlamentare. 6 nga 11 deputetë ngritën kartonët jeshilë për ligjet e rendit të ditës. Deputetët Ylli Shehu dhe Alban Zeneli votuan ...
Politiko | 13-Mar-2019 21:52
Përfaqësuesit e ‘opozitës së re’ votuan pro ligjeve të mazhorancës në seancën e sotme parlamentare. 6 nga 11 deputetë ngritën kartonët jeshilë për ligjet e rendit të ditës. Deputetët Ylli Shehu dhe Alban Zeneli votuan ...

Betohen deputetët e rinj. PD, protestë me “drone”, shashka e “fletë ftesash”
Edhe pse kishte seancë, opozita nuk protestoi para Parlamentit për të ruajtur forcat për protestën e së shtunës para Kryeministrisë. Megjithatë, surprizat për deputetët e rinj, të cilët u betuan, nuk munguan nga të ...
EkonomiaOnline | 13-Mar-2019 19:21
Edhe pse kishte seancë, opozita nuk protestoi para Parlamentit për të ruajtur forcat për protestën e së shtunës para Kryeministrisë. Megjithatë, surprizat për deputetët e rinj, të cilët u betuan, nuk munguan nga të ...

FOTOT/ Prapaskenat në Kuvend: Nga poza e mistershme e Ramës për dy ministret, te deputetët e rinj dhe dialogu Lleshaj-Braçe
Deputetët e rinj janë betuar në seancën e sotme parlamentare duke u ulur në vendet e lëna bosh nga opozita. Ndërkohë, forcat opozitare kanë menduar të hyjnë në Kuvend përmes një droni ku mbante një banderolë që ...
GazetaTema | 13-Mar-2019 17:34
Deputetët e rinj janë betuar në seancën e sotme parlamentare duke u ulur në vendet e lëna bosh nga opozita. Ndërkohë, forcat opozitare kanë menduar të hyjnë në Kuvend përmes një droni ku mbante një banderolë që ...

FOTO/ Deputetët e rinj së bashku, Rama kuriozon dy ministret
TIRANË Parlamenti është mbledhur sot në seancë plenare ku kanë marrë pjesë edhe deputetët e të ashtuquajturës opozita e re. Deputetët që erdhën nga listat e LSI dhe PD të 2017 janë ulur në vendin që deri një muaj më ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 17:00
TIRANË Parlamenti është mbledhur sot në seancë plenare ku kanë marrë pjesë edhe deputetët e të ashtuquajturës opozita e re. Deputetët që erdhën nga listat e LSI dhe PD të 2017 janë ulur në vendin që deri një muaj më ...

‘Armiq’ të Ramës, por “opozita e re” voton pro projektligjeve të qeverisë
“Opozita e re” u shtua ditën e sotme me 7 deputetë “zëvendësues” nga listat e PD dhe LSI, të cilët braktisën kauzën e partive të tyre, duke pranuar mandatin e ofruar nga KQZ për të plotësuar vakancat e krijuara. Ata ...
Gazeta Shqip | 13-Mar-2019 17:53
“Opozita e re” u shtua ditën e sotme me 7 deputetë “zëvendësues” nga listat e PD dhe LSI, të cilët braktisën kauzën e partive të tyre, duke pranuar mandatin e ofruar nga KQZ për të plotësuar vakancat e krijuara. Ata ...

Betohen deputetët e rinj; PD protestë me dron, shashka dhe “fletë ftesash”
Edhe pse kishte seance opozita nuk protestoi para Parlamentit për të ruajtur forcat për protestën e së shtunës para kryeministrisë megjithatë surprizat për deputetet e rinj të cilët u betuan nuk munguan nga të rinjtë ...
Top Channel | 13-Mar-2019 16:38
Edhe pse kishte seance opozita nuk protestoi para Parlamentit për të ruajtur forcat për protestën e së shtunës para kryeministrisë megjithatë surprizat për deputetet e rinj të cilët u betuan nuk munguan nga të rinjtë ...

Parlamenti sot/ Kostumi “on”, duart në telefon
Një e mërkure parlamentare ‘e mërzitshme’ ka qenë seanca e sotme për deputetët e ministrat socialistë. Të veshur e të kollaisur, fotoreporterja e Politiko.al, Jona Kazani, ka kapur momentet më pikante të deputetëve sot ...
Politiko | 13-Mar-2019 18:51
Një e mërkure parlamentare ‘e mërzitshme’ ka qenë seanca e sotme për deputetët e ministrat socialistë. Të veshur e të kollaisur, fotoreporterja e Politiko.al, Jona Kazani, ka kapur momentet më pikante të deputetëve sot ...

Banderola, gurë e shashka te Kuvendi. Shoqërohet anëtari i FRPD-së
TIRANË Në kohën kur sot brenda në Kuvend po zhvillohej seanca plenare, jashtë tij, të rinjtë e FRPD-së hodhën shashka dhe gurë në oborrin e Parlamentit. Por kjo situatë nuk mbaroi me kaq. Ata shpalosën edhe një ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 14:27
TIRANË Në kohën kur sot brenda në Kuvend po zhvillohej seanca plenare, jashtë tij, të rinjtë e FRPD-së hodhën shashka dhe gurë në oborrin e Parlamentit. Por kjo situatë nuk mbaroi me kaq. Ata shpalosën edhe një ...

Pro dhe kundër qeverisë/ Si votuan 7 deputetët e rinj
Pas betimit, shtatë deputetët e rinj të opozitës kanë votuar për herë të parë projektligjet në Kuvendin e Shqipërisë. Alban Zeneli i zgjedhur nga listat e PD-së votoi kundër, Lefter Maliqi abstenoi, Ligoraq Karamelo, ...
Telegraf | 13-Mar-2019 16:53
Pas betimit, shtatë deputetët e rinj të opozitës kanë votuar për herë të parë projektligjet në Kuvendin e Shqipërisë. Alban Zeneli i zgjedhur nga listat e PD-së votoi kundër, Lefter Maliqi abstenoi, Ligoraq Karamelo, ...

Zëvendësoi Flamur Nokën, ja pse ndryshoi mendje dhe pranoi mandatin Alban Zeneli
Një nga 7 deputetët e rinj që u betuan paraditen e së mërkurës në Kuvend ishte edhe Alban Zeneli, i cili vjen nga radhët e partisë Demokratike. Por Alban Zeneli renditet tek ata kandidatë në listën e PD që ndryshuan ...
GazetaTema | 13-Mar-2019 13:35
Një nga 7 deputetët e rinj që u betuan paraditen e së mërkurës në Kuvend ishte edhe Alban Zeneli, i cili vjen nga radhët e partisë Demokratike. Por Alban Zeneli renditet tek ata kandidatë në listën e PD që ndryshuan ...

Ndryshoi mendim për mandatin e deputetit, Zeneli: Shyqyr Zotit jemi ndryshe
Një nga 7 deputetët e rinj që u betuan paraditen e së mërkurës në Kuvend ishte edhe Alban Zeneli, i cili vjen nga radhët e partisë Demokratike.
Top Channel | 13-Mar-2019 12:23
Një nga 7 deputetët e rinj që u betuan paraditen e së mërkurës në Kuvend ishte edhe Alban Zeneli, i cili vjen nga radhët e partisë Demokratike.

PD ngre dron mbi kokat e policëve: Parlamenti i krimit (VIDEO)
Pas “provokimeve” me shashka e gurë në oborrin e Parlamentit dhe pankartave me mesazhe thumbuese për deputetët e rinj, demokratët nuk janë ndalur. Ndërsa Kuvendi vijon punimet, mbi kokat e policëve që ruajnë godinën ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 12:20
Pas “provokimeve” me shashka e gurë në oborrin e Parlamentit dhe pankartave me mesazhe thumbuese për deputetët e rinj, demokratët nuk janë ndalur. Ndërsa Kuvendi vijon punimet, mbi kokat e policëve që ruajnë godinën ...

Prapaskenat në Kuvend/ Opozita e re e bashkuar, Rama i qetë me dy ministret (FOTO)
Parlamenti është mbledhur sot në seancë plenare ku kanë marrë pjesë edhe deputetët e të ashtuquajturës opozita e re. Deputetët që erdhën nga listat e LSI dhe PD të 2017 janë ulur në vendin që deri një muaj më parë ...
Java News | 13-Mar-2019 17:35
Parlamenti është mbledhur sot në seancë plenare ku kanë marrë pjesë edhe deputetët e të ashtuquajturës opozita e re. Deputetët që erdhën nga listat e LSI dhe PD të 2017 janë ulur në vendin që deri një muaj më parë ...

VIDEO/ PD i ngre dronin Ramës mbi Kuvend: Parlamenti i krimit
Partia Demokratike ka zgjedhur që të ngrerë një dron mbi sallën e Kuvendit. “Selia blu” ka shpalosur një banderolë ku shkruhet “Parlamenti i krimit”. Ende nuk dihet se cili ka qenë deputeti që ka dhënë këtë ide.
GazetaTema | 13-Mar-2019 12:11
Partia Demokratike ka zgjedhur që të ngrerë një dron mbi sallën e Kuvendit. “Selia blu” ka shpalosur një banderolë ku shkruhet “Parlamenti i krimit”. Ende nuk dihet se cili ka qenë deputeti që ka dhënë këtë ide.

Opozita me 11 deputetë, 7 përfaqësues të rinj betohen në Kuvend
TIRANE Ka nisur seanca plenare sot në Kuvend, ku 7 deputetët e rinj janë betuar pas dhënies së mandateve nga KQZ, duke iu bashkuar zyrtarisht Opozitës. Deputetët e betuar janë; Elda Hoti e LSI-së, Erdiola Braha e ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 10:16
TIRANE Ka nisur seanca plenare sot në Kuvend, ku 7 deputetët e rinj janë betuar pas dhënies së mandateve nga KQZ, duke iu bashkuar zyrtarisht Opozitës. Deputetët e betuar janë; Elda Hoti e LSI-së, Erdiola Braha e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved