ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 07:42

Po humbasim mundësinë e një brezi!

Po humbasim mundësinë e një brezi!
Ditmir Bushati Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extremis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 20:25
Ditmir Bushati Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extremis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të ...

Me gjuhën e kryediplomatit, Ditmir Bushati rrëzoi sot 4 teza të kryeministrit Rama
Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka publikuar sot një opinion në gazetën ‘Panorama’ , ku bën thirrje për arritjen e një kompromisi politik, në mënyrë që një tjetër brez i shqiptarëve të mos humbasë përfitimet e ...
Politiko | 15-Mar-2019 20:04
Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka publikuar sot një opinion në gazetën ‘Panorama’ , ku bën thirrje për arritjen e një kompromisi politik, në mënyrë që një tjetër brez i shqiptarëve të mos humbasë përfitimet e ...

I bie pragut të dëgjojë dera!
Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka publikuar sot një opinion në gazetën “Panorama” ku e vë theksin tek dështimi koherent i politikës për t’i dhënë vendit një perspektivë të shpejtë europiane. Referuar situatës ...
Respublica | 15-Mar-2019 17:29
Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka publikuar sot një opinion në gazetën “Panorama” ku e vë theksin tek dështimi koherent i politikës për t’i dhënë vendit një perspektivë të shpejtë europiane. Referuar situatës ...

Po humbim mundësinë e një brezi
Nga Ditmir Bushati Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extr*emis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të ...
Lexo | 15-Mar-2019 15:06
Nga Ditmir Bushati Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extr*emis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të ...

Po humbim mundësinë e një brezi
Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extremis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të “militarizojë” mendjen dhe ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 14:28
Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extremis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të “militarizojë” mendjen dhe ...

Po humbim mundësinë e një brezi
Nga Ditmir Bushati Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extremis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të ...
Java News | 15-Mar-2019 14:42
Nga Ditmir Bushati Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extremis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të ...

Po humbim mundësinë e një brezi
Nga DITMIR BUSHATI Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extremis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 13:13
Nga DITMIR BUSHATI Politika shqiptare sërish është në një rrethrrotullim. Opozita ka ndërmarrë një veprim in extremis, siç është djegia e mandateve parlamentare. Një veprim i dëmshëm dhe me pasoja që kërkon të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved