ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

Plagos me armë zjarri furrxhiun, arrestohet 26-vjeçari

Plagos me armë zjarri furrxhiun, arrestohet 26-vjeçari
Një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve në Kavajë, duke lënë një person të plagosur.
Top Channel | 15-Mar-2019 09:26
Një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve në Kavajë, duke lënë një person të plagosur.

Plagos me armë gjahu pronarin e një furre buke, kapet 26-vjeçari
KAVAJË Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 08:42
KAVAJË Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet ...

Plagos me armë zjarri bukëpjekësin, arrestohet 26-vjeçari
Një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve në Kavajë, duke lënë një person të plagosur. Shërbimet e Policisë Kavajë, identifikuan dhe arrestuan në kohë rekord shtetasin: S. T., 26 vjeç, banues në ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 09:27
Një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve në Kavajë, duke lënë një person të plagosur. Shërbimet e Policisë Kavajë, identifikuan dhe arrestuan në kohë rekord shtetasin: S. T., 26 vjeç, banues në ...

Plagosi me armë gjahu pronarin e një furre buke, pranga të riut
Një 26 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kavajës mëngjesin e kësaj të premteje pasi plagosi me armë gjahu pronarin e një furre buke. Shtetasi I arrestuar është më inicalet S.T., banues në Kavajë. Sipas policisë, ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 08:57
Një 26 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kavajës mëngjesin e kësaj të premteje pasi plagosi me armë gjahu pronarin e një furre buke. Shtetasi I arrestuar është më inicalet S.T., banues në Kavajë. Sipas policisë, ...

Atentat pronarit të furrës së bukës, pranga 26-vjeçarit në Kavajë
Një person ka mbetur i plagosur në Kavajës, pasi një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve. Mësohet se një 26 vjeçar me inicialet S.T. ka qëlluar me armë në drejtim të pronarit të një furre buke. ...
Gazeta Shqip | 15-Mar-2019 09:26
Një person ka mbetur i plagosur në Kavajës, pasi një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve. Mësohet se një 26 vjeçar me inicialet S.T. ka qëlluar me armë në drejtim të pronarit të një furre buke. ...

Të shtëna me armë te Komuna e Parisit, plagoset një 26-vjeçar
Një atentat me armë zjarri ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, ndërsa raportohet se një person ka mbetur i plagosur.
Top Channel | 14-Mar-2019 23:39
Një atentat me armë zjarri ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, ndërsa raportohet se një person ka mbetur i plagosur.

Plagos me armë zjarri bukëpjekësin, arrestohet 26-vjeçari
Një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve në Kavajë, duke lënë një person të plagosur. Shërbimet e Policisë Kavajë, identifikuan dhe arrestuan në kohë rekord shtetasin: S. T., 26 vjeç, banues në ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 09:40
Një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve në Kavajë, duke lënë një person të plagosur. Shërbimet e Policisë Kavajë, identifikuan dhe arrestuan në kohë rekord shtetasin: S. T., 26 vjeç, banues në ...

Të shtëna me armë që në mëngjes, plagoset 60-vjeçari
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një burrë rreth 60 vjeç ka mbetur i plagosur me çifte në një furrë buke. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:15 minuta të mëngjesit të sotëm. Autori 26-vjeçar u vu në ...
Lapsi | 15-Mar-2019 08:48
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një burrë rreth 60 vjeç ka mbetur i plagosur me çifte në një furrë buke. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:15 minuta të mëngjesit të sotëm. Autori 26-vjeçar u vu në ...

KAVAJE/ Plagos me armë zjarri pronarin e një furre buke, policia prangos 26-vjeçarin
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet S.T. ka ...
Java News | 15-Mar-2019 09:19
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet S.T. ka ...

Plagos pronarin e një furre buke, kapet 26-vjeçari
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet S.T. ka ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 09:15
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet S.T. ka ...

Plagos me armë gjahu pronarin e një furre buke, kapet 26-vjeçari
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet S.T. ka ...
Gazeta Dita | 15-Mar-2019 09:10
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet S.T. ka ...

Plagos me armë gjahu pronarin e një furre buke, kapet 26-vjeçari
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet S.T. ka ...
Gazeta55 | 15-Mar-2019 08:56
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me inicialet S.T. ka ...

Plagoset me armë 60-vjeçari
Një 60-vjeçar u plagos me armë gjahu në Kavajë këtë të premte. Mësohet se ndaj tij qëlloi një i ri. Ai është 26-vjeçari S.T. Ngjarja ndodhi në ambientet e një furre buke në qytet, pronë e të plagosurit. Dyshohet se ...
ABCNews | 15-Mar-2019 08:25
Një 60-vjeçar u plagos me armë gjahu në Kavajë këtë të premte. Mësohet se ndaj tij qëlloi një i ri. Ai është 26-vjeçari S.T. Ngjarja ndodhi në ambientet e një furre buke në qytet, pronë e të plagosurit. Dyshohet se ...

Qëllohet pronari i një furre
Plagos me armë gjahu një shtetas, identifikohet, kapet dhe arrestohet në kohë rekord nga Policia e Kavajës. Shërbimet e Policisë Kavajë, identifikuan, kapën dhe arrestuan në kohë rekord shtetasin: S. T., 26 vjeç, banues ...
TV Klan | 15-Mar-2019 08:23
Plagos me armë gjahu një shtetas, identifikohet, kapet dhe arrestohet në kohë rekord nga Policia e Kavajës. Shërbimet e Policisë Kavajë, identifikuan, kapën dhe arrestuan në kohë rekord shtetasin: S. T., 26 vjeç, banues ...

Kavajë/ Plagosi 60-vjeçarin në furrën e bukës, arrestohet autori
Një shtetas ka mbetur i plagosur me armë mëngjesin e së premtes në një furrë buke në Kavajë, për shkak të një konflikti pronësie. Shtetasi S.T 26-vjeç ka plagosur 60-vjeçarin me iniciale E.K me armën e gjahut. ...
Dritare | 15-Mar-2019 08:37
Një shtetas ka mbetur i plagosur me armë mëngjesin e së premtes në një furrë buke në Kavajë, për shkak të një konflikti pronësie. Shtetasi S.T 26-vjeç ka plagosur 60-vjeçarin me iniciale E.K me armën e gjahut. ...

Sherri përfundon në gjak, plagoset me armë pronari i një furre buke
Një sherr i ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka përfunduar në gjak, ku pronari i një furre buke në Kavajë ka mbetur i plagosur. Si i dyshuar për ngjarjen, nga ana e policisë u bë identifikimi dhe vënia në ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 08:32
Një sherr i ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka përfunduar në gjak, ku pronari i një furre buke në Kavajë ka mbetur i plagosur. Si i dyshuar për ngjarjen, nga ana e policisë u bë identifikimi dhe vënia në ...

Sherri për pronësinë, i riu plagos me armë pronarin e furrës së bukës
Një 60-vjeçar është plagosur më armë gjahu në Kavajë. Sipas policisë, i riu me inicialet S. T., 26 vjeç ka qëlluar me armë gjahu pronarin e një furre buke sot rreth orës 05:15 të mëngjesit të sotëm, në qytetin e ...
Politiko | 15-Mar-2019 08:25
Një 60-vjeçar është plagosur më armë gjahu në Kavajë. Sipas policisë, i riu me inicialet S. T., 26 vjeç ka qëlluar me armë gjahu pronarin e një furre buke sot rreth orës 05:15 të mëngjesit të sotëm, në qytetin e ...

Foto nga vendngjarja/ Kush ishte në qendër të atentatit me armë te Tirana e re (emri)
Mbrëmjen e së enjtes në Tiranë, ka pasur një përplasje me armë zjarri, ku për pasojë është plagosur një 26-vjeçar. Gjithçka ka ndodhur rreth orës 21:50 në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa i plagosuri i identifikuar si Enea ...
Lapsi | 14-Mar-2019 23:29
Mbrëmjen e së enjtes në Tiranë, ka pasur një përplasje me armë zjarri, ku për pasojë është plagosur një 26-vjeçar. Gjithçka ka ndodhur rreth orës 21:50 në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa i plagosuri i identifikuar si Enea ...

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një 26 vjeçar
Një 26 vjeçar ka mbetur i plagosur pas një atentati me armë zjarri që ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e djeshme. Policia thekson se ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta. 26 vjeçari është ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 08:16
Një 26 vjeçar ka mbetur i plagosur pas një atentati me armë zjarri që ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e djeshme. Policia thekson se ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta. 26 vjeçari është ...

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një 26 vjeçar
Një atentat me armë zjarri ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e djeshme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, ndërsa raportohet se një person ka mbetur i plagosur – E.K, 26 vjeçar. Policia thekson se ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 07:13
Një atentat me armë zjarri ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e djeshme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, ndërsa raportohet se një person ka mbetur i plagosur – E.K, 26 vjeçar. Policia thekson se ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved