ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Përdhunohet që e vogël nga vëllai, 27-vjeçarja rrëfen tmerrin

Përdhunohet që e vogël nga vëllai, 27-vjeçarja rrëfen tmerrin
Historia e një gruaje e cila është abuzuar nga vëllai i saj i madh kur ishte vetëm 11-vjeçe është trajtuar në emisionin “Fol me psikologen”. Ja çfarë i shkruan ajo psikologes Ervisa Lula: “Historia ime fillon në moshën ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 18:36
Historia e një gruaje e cila është abuzuar nga vëllai i saj i madh kur ishte vetëm 11-vjeçe është trajtuar në emisionin “Fol me psikologen”. Ja çfarë i shkruan ajo psikologes Ervisa Lula: “Historia ime fillon në moshën ...

Historia shokuese: Më përdhunoi vëllai kur isha 11-vjeçare
Historia e një gruaje e cila është abuzuar nga vëllai i saj i madh kur ishte vetëm 11-vjeçe është trajtuar në emisionin “Fol me psikologen”. Ja çfarë i shkruan ajo psikologes Ervisa Lula: “Historia ime fillon në moshën ...
Dritare | 15-Mar-2019 18:19
Historia e një gruaje e cila është abuzuar nga vëllai i saj i madh kur ishte vetëm 11-vjeçe është trajtuar në emisionin “Fol me psikologen”. Ja çfarë i shkruan ajo psikologes Ervisa Lula: “Historia ime fillon në moshën ...

Agjencia Shtetërore për të Drejtat dhe Mbrojtjen e Fëmijës: Ndihmë e menjëherëshme për vajzën dhe mbështetje për familjen. Sigurohet banesë me qera për familjen
Nisur nga lajmi i shfaqur në një emision investigativ mbrëmjen e djeshme, Agjencia Shtetërore për të Drejtat dhe Mbrojtjen e Fëmijës, institucion i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se, rasti i ...
Lexo | 15-Mar-2019 15:23
Nisur nga lajmi i shfaqur në një emision investigativ mbrëmjen e djeshme, Agjencia Shtetërore për të Drejtat dhe Mbrojtjen e Fëmijës, institucion i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se, rasti i ...

Vlorë: Babai mostër përdhunon vajzën 9-vjeçare
Familja: Ndihemi të kërcënuar, nuk dalim dot nga shtëpia Historia monstruoze, babai përdhunonte prej dy vjetësh vajzën 9-vjeçare Një ngjarje e rëndë që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës është ...
Telegraf | 15-Mar-2019 14:03
Familja: Ndihemi të kërcënuar, nuk dalim dot nga shtëpia Historia monstruoze, babai përdhunonte prej dy vjetësh vajzën 9-vjeçare Një ngjarje e rëndë që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës është ...

Historia, babai përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 21:49
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Ngjarja tronditëse në Orikum, babai përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Politiko | 15-Mar-2019 07:24
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia monstruoze! Babai përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 22:00
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Rrëfimi i frikshëm i një nëne: Prej dy vitesh im shoq përdhunonte vajzën 9 vjeçe
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 23:06
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia monstruoze: Babai përdhunonte prej dy vjetësh vajzën 9 vjeçare
Familja: Ndihemi të kërcënuar, nuk dalim dot nga shtëpia. Dyshoja, pasi donte të flinte me vajzën “Fiks Fare” solli një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 20:56
Familja: Ndihemi të kërcënuar, nuk dalim dot nga shtëpia. Dyshoja, pasi donte të flinte me vajzën “Fiks Fare” solli një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte ...

Historia monstruoze! Babai përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Top Channel | 14-Mar-2019 20:26
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia skandaloze: Babai shqiptar përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9 vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 21:23
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia skandaloze: Babai shqiptar përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9 vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Zeri | 14-Mar-2019 21:16
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Babai shqiptar përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9 vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
InFokusi | 14-Mar-2019 21:15
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Babai monstruoz përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare, historia
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Java News | 14-Mar-2019 20:59
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia monstruoze/ Babai përdhunonte prej 2 vitesh vajzën 9-vjeçare (VIDEO)
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Lapsi | 14-Mar-2019 20:36
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia monstruoze – Babai shqiptar përdhunonte prej 2 vitesh vajzën 9-vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 20:48
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia shokuese! Babai përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Dritare | 14-Mar-2019 20:44
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia monstruoze, babai abuzonte prej dy vitesh me vajzën 9-vjeçare
Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 20:42
Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Historia monstruoze, babai abuzonte prej dy vitesh me vajzën 9-vjeçare
Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 20:42
Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved