ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:54

Pas shqiptimit të tiketës, kanos policët

Pas shqiptimit të tiketës, kanos policët
Një person është arrestuar në Rahovec, pasiqë i njëjti gjatë pranimit të një tikete në shenjë revolte ka kanosur zyrtarët policorë. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 11:46
Një person është arrestuar në Rahovec, pasiqë i njëjti gjatë pranimit të një tikete në shenjë revolte ka kanosur zyrtarët policorë. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të ...

Pas shqiptimit të tiketës, sulmon policin
Një person është arrestuar në Rahovec, pasiqë i njëjti gjatë pranimit të një tikete në shenjë revolte ka kanosur zyrtarët policorë.
Kosova Press | 15-Mar-2019 11:42
Një person është arrestuar në Rahovec, pasiqë i njëjti gjatë pranimit të një tikete në shenjë revolte ka kanosur zyrtarët policorë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved