ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:57

Pas nënës, këngëtari i njohur humb motrën në moshën 18 vjeçare

Pas nënës, këngëtari i njohur humb motrën në moshën 18 vjeçare
Felicite Tomlinson, motra e Louis Tomlinson, ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare. Motra e këngëtarit të “One Direction”, Louis Tomlinson, Felicite Tomlinson, ka vdekur në moshën 18 vjeçare, shkruan BBC, transmeton ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 19:06
Felicite Tomlinson, motra e Louis Tomlinson, ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare. Motra e këngëtarit të “One Direction”, Louis Tomlinson, Felicite Tomlinson, ka vdekur në moshën 18 vjeçare, shkruan BBC, transmeton ...

Stilistja dhe motra e këngëtarit të One Direction vdes në banesë
Motra e këngëtarit të famshëm të One Direction Louis Tomlinson është ndarë nga jeta në moshën 18 vjeçare. Aspirantja për tu bërë stiliste, Felicite Tomlinson, e cila kishte mbi 1,3 milionë ndjekës në rrjetet sociale, ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 18:00
Motra e këngëtarit të famshëm të One Direction Louis Tomlinson është ndarë nga jeta në moshën 18 vjeçare. Aspirantja për tu bërë stiliste, Felicite Tomlinson, e cila kishte mbi 1,3 milionë ndjekës në rrjetet sociale, ...

U tha se është ndarë nga e fejuara, flet vet këngëtari shqiptar!
Motra e Louis Tomlinson, ish anëtarit të grupit “One Direction”, Félicité Tomlinson, është gjetur e vdekur në moshën 18 vjeçare, ku dyshohet se ka pësuar sulm në zemër, përcjellë GazetaBlic. Ndërsa asgjë nuk është ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 16:33
Motra e Louis Tomlinson, ish anëtarit të grupit “One Direction”, Félicité Tomlinson, është gjetur e vdekur në moshën 18 vjeçare, ku dyshohet se ka pësuar sulm në zemër, përcjellë GazetaBlic. Ndërsa asgjë nuk është ...

Këngëtari i njohur në zi! Humb motrën 18 vjeçare
Këngëtari i grupit muzikor shumë të pëlqyer për të rinj ‘One Direction’ ka humbur motrën e tij.Motra e këngëtarit Louis Tomlinson, Felicite ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçare mbrëmjen e djeshme. Dizajnerja ka ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 16:17
Këngëtari i grupit muzikor shumë të pëlqyer për të rinj ‘One Direction’ ka humbur motrën e tij.Motra e këngëtarit Louis Tomlinson, Felicite ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçare mbrëmjen e djeshme. Dizajnerja ka ...

Ndërron jetë në moshën 18 vjeçare motra e këngëtarit të famshëm
Motra e Louis Tomlinson, ish anëtarit të grupit “One Direction”, Félicité Tomlinson, është gjetur e vdekur në moshën 18 vjeçare, ku dyshohet se ka pësuar sulm në zemër, përcjellë GazetaBlic. Ndërsa asgjë nuk është ...
Arbresh | 15-Mar-2019 16:04
Motra e Louis Tomlinson, ish anëtarit të grupit “One Direction”, Félicité Tomlinson, është gjetur e vdekur në moshën 18 vjeçare, ku dyshohet se ka pësuar sulm në zemër, përcjellë GazetaBlic. Ndërsa asgjë nuk është ...

Shuhet në moshën 18-vjeçare motra e këngëtarit të One Direction
Felicite Tomlinson, motra e këngëtarit të One Direction Louis Tomlinson, është ndarë nga jeta në moshën 18-vjeçare. E reja, e cila aspironte të bëhej stiliste dhe që kishte 1.3 milionë ndjekës në Instagram, sipas BBC ...
TV Klan | 15-Mar-2019 13:12
Felicite Tomlinson, motra e këngëtarit të One Direction Louis Tomlinson, është ndarë nga jeta në moshën 18-vjeçare. E reja, e cila aspironte të bëhej stiliste dhe që kishte 1.3 milionë ndjekës në Instagram, sipas BBC ...

Në moshën 18-vjeçare ndërron jetë motra e këngëtarit të “One Direction”
Vetëm 18-vjeçe, motra e këngëtarit Louis Tomlinson që e njohim si pjesëtarin e “One Direction” ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak. Felicite Tomlinson aspironte të bëhej modele dhe ishte shumë e ndjekur në ...
Politiko | 15-Mar-2019 15:42
Vetëm 18-vjeçe, motra e këngëtarit Louis Tomlinson që e njohim si pjesëtarin e “One Direction” ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak. Felicite Tomlinson aspironte të bëhej modele dhe ishte shumë e ndjekur në ...

Një tjetër humbje e madhe për këngëtarin e njohur (Foto)
Louis Tomlinson është tërhequr nga performanca e tij e të premtës në Comic Relief pas vdekjes së motrës së tij të vogël Félicité të mërkurën. Ylli i One Direction , ishte bërë gati për të performuar për herë të parë ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 11:55
Louis Tomlinson është tërhequr nga performanca e tij e të premtës në Comic Relief pas vdekjes së motrës së tij të vogël Félicité të mërkurën. Ylli i One Direction , ishte bërë gati për të performuar për herë të parë ...

Ndërron jetë motra e këngëtarit të One Direction
Motra e këngëtarit të njohur të ish-grupit “One Direction”, Louis Tomlinson, ndërroi jetë në moshën 18-vjeçarja. Felicite Tomlinson u gjet e pajetë në shtëpinë e saj në Londër mesditën e së mërkurës. Modelja dhe ...
Lapsi | 15-Mar-2019 11:51
Motra e këngëtarit të njohur të ish-grupit “One Direction”, Louis Tomlinson, ndërroi jetë në moshën 18-vjeçarja. Felicite Tomlinson u gjet e pajetë në shtëpinë e saj në Londër mesditën e së mërkurës. Modelja dhe ...

Një tjetër humbje e madhe për këngëtarin e njohur
Louis Tomlinson është tërhequr nga performanca e tij e të premtës në Comic Relief pas vdekjes së motrës së tij të vogël Félicité të mërkurën. Ylli i One Direction , ishte bërë gati për të performuar për herë të parë ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 10:05
Louis Tomlinson është tërhequr nga performanca e tij e të premtës në Comic Relief pas vdekjes së motrës së tij të vogël Félicité të mërkurën. Ylli i One Direction , ishte bërë gati për të performuar për herë të parë ...

Zayn zhgënjen mikun e vjetër me këtë veprim
Që kur Zayn Malik u largua nga “One Direction” në vitin 2015, marrëdhënia e tij me Louis Tomlinson ka ardhur duke u ftohur dhe së fundmi Louis shpjegoi arsyen pse.Në podcast me Dan Wooton, ai u shpreh se ndonëse Zayn u ...
Lapsi | 14-Mar-2019 14:36
Që kur Zayn Malik u largua nga “One Direction” në vitin 2015, marrëdhënia e tij me Louis Tomlinson ka ardhur duke u ftohur dhe së fundmi Louis shpjegoi arsyen pse.Në podcast me Dan Wooton, ai u shpreh se ndonëse Zayn u ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved