ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:27

Pas humbjes turpëruese, Shalke shkarkon trajnerin

Pas humbjes turpëruese, Shalke shkarkon trajnerin
Humbja 7-0 ndaj Manchester City-t ishte e fundit për Domenico Tedescon në stolin e Schalke 04. Blutë Mbretërorë kanë shkarkuar zyrtarisht trajnerin 33-vjeçar, jo vetëm për faktin se skuadra u eliminua nga Champions ...
InfoSport.mk | 15-Mar-2019 00:14
Humbja 7-0 ndaj Manchester City-t ishte e fundit për Domenico Tedescon në stolin e Schalke 04. Blutë Mbretërorë kanë shkarkuar zyrtarisht trajnerin 33-vjeçar, jo vetëm për faktin se skuadra u eliminua nga Champions ...

Pas disfatës 7:0 ndaj Man City, shkarkohet trajneri i Schalke
Schalke 04 është turpëruar në ndeshjen kundër Manchester City, ku pësoi humbje me rezultatin 7:0. Kampionët e Anglisë, kanë arritur që të triumfojnë me rezultatin total 10:2 për të kaluar në fazën çerekfinale të Ligës ...
Flaka | 14-Mar-2019 22:58
Schalke 04 është turpëruar në ndeshjen kundër Manchester City, ku pësoi humbje me rezultatin 7:0. Kampionët e Anglisë, kanë arritur që të triumfojnë me rezultatin total 10:2 për të kaluar në fazën çerekfinale të Ligës ...

Pas disfatës 7:0 ndaj Man City, shkarkohet trajneri i Schalke
Schalke 04 është turpëruar mbrëmë në ndeshjen kundër Manchester City, ku pësoi humbje me rezultatin 7:0. Kampionët e Anglisë, kanë arritur që të triumfojnë me rezultatin total 10:2 për të kaluar në fazën çerekfinale të ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 22:51
Schalke 04 është turpëruar mbrëmë në ndeshjen kundër Manchester City, ku pësoi humbje me rezultatin 7:0. Kampionët e Anglisë, kanë arritur që të triumfojnë me rezultatin total 10:2 për të kaluar në fazën çerekfinale të ...

Zyrtare, Schalke shkarkon Tedescon, rikthehet Stivens
Humbja 7-0 ndaj Manchester City-t ishte e fundit për Domenico Tedescon në stolin e Schalke 04. Blutë Mbretërorë kanë shkarkuar zyrtarisht trajnerin 33-vjeçar, jo vetëm për faktin se skuadra u eliminua nga Champions ...
SuperSport | 14-Mar-2019 20:07
Humbja 7-0 ndaj Manchester City-t ishte e fundit për Domenico Tedescon në stolin e Schalke 04. Blutë Mbretërorë kanë shkarkuar zyrtarisht trajnerin 33-vjeçar, jo vetëm për faktin se skuadra u eliminua nga Champions ...

Schalke pushon nga puna trajnerin
Schalke ka njoftuar këtë të enjte se trajneri Domenico Tedesco është pushuar nga puna. Klubi i Bundesligës është aktualisht në vendin e 14-të në renditje dhe humbi 7-0 ndaj Manchester City-t të martën, në Champions ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 20:05
Schalke ka njoftuar këtë të enjte se trajneri Domenico Tedesco është pushuar nga puna. Klubi i Bundesligës është aktualisht në vendin e 14-të në renditje dhe humbi 7-0 ndaj Manchester City-t të martën, në Champions ...

Schalke e shkarkon trajnerin, pasi ia bëri bajat Guardiola futbollin
Ekipi i Schalkes pas humbjes turpëruese në ‘Ligën e Kampionëve’ e ka shkarkuar trajnerin Domenico Tedesco. Përveç tij, ekipi gjerman e ka shkarkuar edhe asistentin e Tedescos, Peter Perchtold, transmeton Indeksonline. ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 19:30
Ekipi i Schalkes pas humbjes turpëruese në ‘Ligën e Kampionëve’ e ka shkarkuar trajnerin Domenico Tedesco. Përveç tij, ekipi gjerman e ka shkarkuar edhe asistentin e Tedescos, Peter Perchtold, transmeton Indeksonline. ...

Owen: Njëra nga këto dy klube e fitojnë Ligën e Kampionëve
Katër klube angleze mbeten në garë, por vetëm Real Madridi dhe Barcelona kanë rrëmbyer trofeun e Ligës së Kampionëve që nga sezoni 2012-13 – ndonëse shanset e Realit për një fitore të pestë në gjashtë vjet kanë ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 15:18
Katër klube angleze mbeten në garë, por vetëm Real Madridi dhe Barcelona kanë rrëmbyer trofeun e Ligës së Kampionëve që nga sezoni 2012-13 – ndonëse shanset e Realit për një fitore të pestë në gjashtë vjet kanë ...

Foden, i lumtur te City
Mesfushori i Manchester Cityt, Phil Foden ka deklaruar se është i lumtur te klubi anglez, transmeton zeri.info Mesfushori shënoi golin e tij të parë në Ligën e Kampionëve në fitoren e thellë 7:0 të Manchester Cityt ndaj ...
Zeri | 13-Mar-2019 18:31
Mesfushori i Manchester Cityt, Phil Foden ka deklaruar se është i lumtur te klubi anglez, transmeton zeri.info Mesfushori shënoi golin e tij të parë në Ligën e Kampionëve në fitoren e thellë 7:0 të Manchester Cityt ndaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved