ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:27

Pamje nga arrestimi i personave për grabitje të armatosur (Video)

Pamje nga arrestimi i personave për grabitje të armatosur (Video)
Dje rreth orës 16:30 në një qendër tregtare në Drenas, saktësisht në një institucion mikro-financiar, ka ndodhur një grabitje e armatosur. Nga informacionet e përpunuara dyshohet që kjo grabitje të jetë kryer nga një ...
InFokusi | 15-Mar-2019 16:07
Dje rreth orës 16:30 në një qendër tregtare në Drenas, saktësisht në një institucion mikro-financiar, ka ndodhur një grabitje e armatosur. Nga informacionet e përpunuara dyshohet që kjo grabitje të jetë kryer nga një ...

Policia publikon videon e arrestimit të personave që grabitën një institucion mikrofinanciar në Drenas
Dje rreth orës 16:30 në një qendër tregtare në Drenas, saktësisht në një institucion mikro-financiar, ka ndodhur një grabitje e armatosur. Nga informacionet e përpunuara dyshohet që kjo grabitje të jetë kryer nga një ...
Koha.net | 15-Mar-2019 15:46
Dje rreth orës 16:30 në një qendër tregtare në Drenas, saktësisht në një institucion mikro-financiar, ka ndodhur një grabitje e armatosur. Nga informacionet e përpunuara dyshohet që kjo grabitje të jetë kryer nga një ...

Momenti kur Policia arreston dy persona për grabitje të armatosur (Video)
Dje rreth orës 16:30 në një qendër tregtare në Drenas, saktësisht në një institucion mikro-financiar, ka ndodhur një grabitje e armatosur. Nga informacionet e përpunuara dyshohet që kjo grabitje të jetë kryer nga një ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 15:42
Dje rreth orës 16:30 në një qendër tregtare në Drenas, saktësisht në një institucion mikro-financiar, ka ndodhur një grabitje e armatosur. Nga informacionet e përpunuara dyshohet që kjo grabitje të jetë kryer nga një ...

Arrestohen dy persona për grabitjen e djeshme në Drenas
Policia e Kosovës në rajonin e Prishtinës, në mbështetje të Njësisë Speciale Operative, kanë ndërmarrë gjitha veprimet operative, hetimore dhe ato të kërkimit, me qëllim të lokalizimit të personave. Si rezultat e ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 15:23
Policia e Kosovës në rajonin e Prishtinës, në mbështetje të Njësisë Speciale Operative, kanë ndërmarrë gjitha veprimet operative, hetimore dhe ato të kërkimit, me qëllim të lokalizimit të personave. Si rezultat e ...

Arrestohet 61 vjeçari nga Shkupi i kërkuar nga policia për një vjedhje të rëndë
Me 14.03.2019 nga ana e zyrtarëve policor nga Njësia për gjurmë është arrestuar V.A.(61) nga Shkupi i cili është kërkuar me urdhrin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 për mbajtjen e dënimit me burg për kryerjen e veprës ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 15:20
Me 14.03.2019 nga ana e zyrtarëve policor nga Njësia për gjurmë është arrestuar V.A.(61) nga Shkupi i cili është kërkuar me urdhrin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 për mbajtjen e dënimit me burg për kryerjen e veprës ...

Në Stenje arrestohet shtetasi shqiptar që u fut ilegalisht në Maqedoni
Me 14.03.2019 rreth orës 05.20 nga ana e patrullës nga Stacioni Policor për vendkalimin kufitar ‘Stenje’ te vendi ‘qarkorja për në fshatin Stenje’ është hetuar vetura e tipit “Micubishi” me targa bullgare e drejtuar nga ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 14:24
Me 14.03.2019 rreth orës 05.20 nga ana e patrullës nga Stacioni Policor për vendkalimin kufitar ‘Stenje’ te vendi ‘qarkorja për në fshatin Stenje’ është hetuar vetura e tipit “Micubishi” me targa bullgare e drejtuar nga ...

Arrestohet banori i Pallaticës i kërkuar nga policia për tregti me armë
Me 14.03.2019 rreth orës 14.50 me urdhër gjyqësor është arrestuar 48 vjeçari B.R. nga fshati Pallaticë, Tetovë, i dënuar me dy vite burg për kryerjen e veprës penale “ prodhim i paautorizuar dhe tregti me armë”, ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 13:32
Me 14.03.2019 rreth orës 14.50 me urdhër gjyqësor është arrestuar 48 vjeçari B.R. nga fshati Pallaticë, Tetovë, i dënuar me dy vite burg për kryerjen e veprës penale “ prodhim i paautorizuar dhe tregti me armë”, ...

Arrestohet një shtetas i huaj në Pejë, rrahu gruan
Një person me shtetësi të huaj është arrestuar në Pejë, i cili dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, po ashtu me shtetësi të huaj. Në raportin 24 ...
Koha.net | 15-Mar-2019 12:15
Një person me shtetësi të huaj është arrestuar në Pejë, i cili dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, po ashtu me shtetësi të huaj. Në raportin 24 ...

Arrestohet punëtori i KEDS – nuk i ktheu 5000 euro në arkë
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin, i cili derisa ishte duke në kompaninë e KEDS-it nuk e ka dorëzuar pazarin ditor në arkë duke përvetësuar një shumë parash rreth 5000 euro. Ngjarja ka ndodhur më 24.12.2018, ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 12:11
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin, i cili derisa ishte duke në kompaninë e KEDS-it nuk e ka dorëzuar pazarin ditor në arkë duke përvetësuar një shumë parash rreth 5000 euro. Ngjarja ka ndodhur më 24.12.2018, ...

Shtetasi i huaj arrestohet në Pejë, rrahu bashkëshorten
Një person me shtetësi të huaj është arrestuar në Pejë, i cili dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij poashtu me shtetësi të huaj. Këtë e ka bërë të ...
InFokusi | 15-Mar-2019 12:07
Një person me shtetësi të huaj është arrestuar në Pejë, i cili dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij poashtu me shtetësi të huaj. Këtë e ka bërë të ...

Shtetasi i huaj arrestohet në Pejë, rrahu bashkëshorten
Një person me shtetësi të huaj është arrestuar në Pejë, i cili dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij poashtu me shtetësi të huaj.
Kosova Press | 15-Mar-2019 11:51
Një person me shtetësi të huaj është arrestuar në Pejë, i cili dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale në shtëpinë e tij e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij poashtu me shtetësi të huaj.

Pas shqiptimit të tiketës, kanos policët
Një person është arrestuar në Rahovec, pasiqë i njëjti gjatë pranimit të një tikete në shenjë revolte ka kanosur zyrtarët policorë. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 11:46
Një person është arrestuar në Rahovec, pasiqë i njëjti gjatë pranimit të një tikete në shenjë revolte ka kanosur zyrtarët policorë. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të ...

Rrah gruan e tij, arrestohet i dyshuari
Një person në Prishtinë është arrestuar pasi që i njëjti ka sulmuar gruan e tij. Viktima pas lëndimeve është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar për mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 11:46
Një person në Prishtinë është arrestuar pasi që i njëjti ka sulmuar gruan e tij. Viktima pas lëndimeve është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar për mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari ...

Pas shqiptimit të tiketës, sulmon policin
Një person është arrestuar në Rahovec, pasiqë i njëjti gjatë pranimit të një tikete në shenjë revolte ka kanosur zyrtarët policorë.
Kosova Press | 15-Mar-2019 11:42
Një person është arrestuar në Rahovec, pasiqë i njëjti gjatë pranimit të një tikete në shenjë revolte ka kanosur zyrtarët policorë.

“Donatori” mashtron njerëzit, iu merr mijëra euro kinse për të ndërtuar shtëpi
Policia e Kosovës dje arrestoi një person, pasi që i njëjti në periudhën kohore derisa ishte duke punuar si agjent terreni në UNHCR-it, duke shfrytëzuar pozitën e tij kishte arritur që disa të dëmtuarave duke i ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 11:38
Policia e Kosovës dje arrestoi një person, pasi që i njëjti në periudhën kohore derisa ishte duke punuar si agjent terreni në UNHCR-it, duke shfrytëzuar pozitën e tij kishte arritur që disa të dëmtuarave duke i ...

Arrestohet një person i dyshuar dhe konfiskohet një armë
Policia dje rreth orës 15:00, në fshatin Bequk në Vushtrri, ka konfiskuar një armë gjuetie. Policia pas identifikimit të një fotografie e cila është postuar në rrjetet sociale, ku shihet një mashkull me një armë, ka ...
InFokusi | 15-Mar-2019 11:04
Policia dje rreth orës 15:00, në fshatin Bequk në Vushtrri, ka konfiskuar një armë gjuetie. Policia pas identifikimit të një fotografie e cila është postuar në rrjetet sociale, ku shihet një mashkull me një armë, ka ...

Vushtrri, arrestohet një person dhe konfiskohet një armë
Policia e Kosovës në Vushtrri dje në fshatin Bequk ka arrestuar një të dyshuar dhe ka konfiskuar një armë gjuetie. “Policia pas identifikimit të një fotografie e cila është postuar në rrjetet sociale, ku shihet një ...
Zeri | 15-Mar-2019 10:49
Policia e Kosovës në Vushtrri dje në fshatin Bequk ka arrestuar një të dyshuar dhe ka konfiskuar një armë gjuetie. “Policia pas identifikimit të një fotografie e cila është postuar në rrjetet sociale, ku shihet një ...

Arrestohet një person i dyshuar dhe konfiskohet një armë
Policia dje rreth orës 15:00, në fshatin Bequk në Vushtrri, ka konfiskuar një armë gjuetie.
Kosova Press | 15-Mar-2019 10:22
Policia dje rreth orës 15:00, në fshatin Bequk në Vushtrri, ka konfiskuar një armë gjuetie.

Arrestohet një person në Vushtrri, postoi foto me armë në rrjetet sociale
Të enjten pasdite, në fshatin Bequk në Vushtrri, nga Policia është konfiskuar një armë gjuetie. Policia pas identifikimit të një fotografie e cila është postuar në rrjetet sociale, ku shihet një mashkull me një armë, ka ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 10:11
Të enjten pasdite, në fshatin Bequk në Vushtrri, nga Policia është konfiskuar një armë gjuetie. Policia pas identifikimit të një fotografie e cila është postuar në rrjetet sociale, ku shihet një mashkull me një armë, ka ...

Arrestohet një person në Vushtrri, postoi foto me armë në rrjetet sociale
Të enjten pasdite, në fshatin Bequk në Vushtrri, nga Policia është konfiskuar një armë gjuetie. Policia pas identifikimit të një fotografie e cila është postuar në rrjetet sociale, ku shihet një mashkull me një armë, ka ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 10:09
Të enjten pasdite, në fshatin Bequk në Vushtrri, nga Policia është konfiskuar një armë gjuetie. Policia pas identifikimit të një fotografie e cila është postuar në rrjetet sociale, ku shihet një mashkull me një armë, ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved