ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:37

FOTOT: Gruaja që u përfol për aferën e vitit, thyen heshtjen

FOTOT: Gruaja që u përfol për aferën e vitit, thyen heshtjen
Vetëm një ditë pasi Jennifer Lopez mori propozimin nga i dashuri Alex Rodriguez, sportisti Jose Canseco akuzoi publikisht Alex se ky i fundit e tradhëton vazhdimisht Jennifer me ish-gruan e Jose, Jessica. Jose madje u ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 17:40
Vetëm një ditë pasi Jennifer Lopez mori propozimin nga i dashuri Alex Rodriguez, sportisti Jose Canseco akuzoi publikisht Alex se ky i fundit e tradhëton vazhdimisht Jennifer me ish-gruan e Jose, Jessica. Jose madje u ...

Pak ditë pas akuzave të tradhëtisë, Alex Rodriguez shfaqet me syrin e nxirë!!! J.LO, c`ke bërë???
I fejuari i Jennifer Lopezit u shfaq me një njollë të madhe poshtë syrit në aeroportin e Majemit pas kthimit nga Bahamas, ku ishte me pushime së bashku me aktoren e ku i kërkoi që të bëhej gruaja e tij!!! Pak pasi lajmi ...
Bordo | 15-Mar-2019 18:35
I fejuari i Jennifer Lopezit u shfaq me një njollë të madhe poshtë syrit në aeroportin e Majemit pas kthimit nga Bahamas, ku ishte me pushime së bashku me aktoren e ku i kërkoi që të bëhej gruaja e tij!!! Pak pasi lajmi ...

E akuzuan për tradhëti, partneri Jennifer Lopez shfaqet me sy të nxirrë
Alex Rodriguez u shfaq me një shenjë të nxirrë në afërsi të syrit të majtë gjatë mbërritjes në Miami, me të fejuarën e tij, Jennifer Lopez. Pasi i propozoi disa ditë më parë për fejesë të dashurës së tij, Jennifer Lopez ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 13:43
Alex Rodriguez u shfaq me një shenjë të nxirrë në afërsi të syrit të majtë gjatë mbërritjes në Miami, me të fejuarën e tij, Jennifer Lopez. Pasi i propozoi disa ditë më parë për fejesë të dashurës së tij, Jennifer Lopez ...

Alex Rodriguez fotografohet me sy të nxirë pas lajmeve për tradhëti ndaj JLo
Alex Rodriguez është fotografuar më sy të nxirë kur u kthye në Miami me të fejuarën e tij Jennifer Lopez. 43-vjeçari, i cili i propozoi për martesë divës së muzikës vetëm pak ditë më parë, u fotografua në terminal pas ...
Lapsi | 15-Mar-2019 15:04
Alex Rodriguez është fotografuar më sy të nxirë kur u kthye në Miami me të fejuarën e tij Jennifer Lopez. 43-vjeçari, i cili i propozoi për martesë divës së muzikës vetëm pak ditë më parë, u fotografua në terminal pas ...

Pas akuzave, flet për herë të parë gruaja me të cilën u tha se Alex ka tradhëtuar Jennifer!
Vetëm një ditë pasi Jennifer Lopez mori propozimin nga i dashuri Alex Rodriguez, Sportisti Jose Canseco akuzoi publikisht Alex se ky i fundit e tradhëton vazhdimisht Jennifer me ish-gruan e Jose, Jessica. Sportisti ...
Bordo | 15-Mar-2019 15:09
Vetëm një ditë pasi Jennifer Lopez mori propozimin nga i dashuri Alex Rodriguez, Sportisti Jose Canseco akuzoi publikisht Alex se ky i fundit e tradhëton vazhdimisht Jennifer me ish-gruan e Jose, Jessica. Sportisti ...

Pas akuzës për tradhëti, Alex shfaqet me syrin e nxirë (Foto)
Alex Rodriguez u shfaq me një shenjë të nxirrë në afërsi të syrit të majtë gjatë mbërritjes në Miami, me të fejuarën e tij, Jennifer Lopez.Pasi i propozoi disa ditë më parë për fejesë të dashurës së tij, Jennifer Lopez ...
Lapsi | 15-Mar-2019 11:15
Alex Rodriguez u shfaq me një shenjë të nxirrë në afërsi të syrit të majtë gjatë mbërritjes në Miami, me të fejuarën e tij, Jennifer Lopez.Pasi i propozoi disa ditë më parë për fejesë të dashurës së tij, Jennifer Lopez ...

Jessica Canseco: Nuk kam shkuar me Alexin, J.LO të rri e qetë
Jennifer Lopez i ka thënë po martesës me Alex Rodriguezin gjatë javës së kaluar në Miami. Por, gëzimi i tyre nuk zgjati as 48 orë kur ish-sportisti u akuzua për tradhti ndaj të fejuarës. Në fakt, ish-shoku i skuadrës së ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 09:27
Jennifer Lopez i ka thënë po martesës me Alex Rodriguezin gjatë javës së kaluar në Miami. Por, gëzimi i tyre nuk zgjati as 48 orë kur ish-sportisti u akuzua për tradhti ndaj të fejuarës. Në fakt, ish-shoku i skuadrës së ...

Jessica Canseco: Nuk kam shkuar me Alexin, J.LO të rri e qetë
Jennifer Lopez i ka thënë po martesës me Alex Rodriguezin gjatë javës së kaluar në Miami. Por, gëzimi i tyre nuk zgjati as 48 orë kur ish-sportisti u akuzua për tradhti ndaj të fejuarës. Në fakt, ish-shoku i skuadrës së ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 09:31
Jennifer Lopez i ka thënë po martesës me Alex Rodriguezin gjatë javës së kaluar në Miami. Por, gëzimi i tyre nuk zgjati as 48 orë kur ish-sportisti u akuzua për tradhti ndaj të fejuarës. Në fakt, ish-shoku i skuadrës së ...

Flasin burimet pranë çiftit! Si janë raportet e J Lo me Alex pas akuzave për tradhti
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, janë rikthyer nga pushimet e tyre në Florida më të lumtur se asnjëherë! Lopez 49 vjeçare dhe i fejuari i saj i ri, janë parë në një aeroport në Majami gjatë të martës, në rrugëtimin e ...
Prive | 14-Mar-2019 18:26
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, janë rikthyer nga pushimet e tyre në Florida më të lumtur se asnjëherë! Lopez 49 vjeçare dhe i fejuari i saj i ri, janë parë në një aeroport në Majami gjatë të martës, në rrugëtimin e ...

Pas propozimit me martesë, i fejuari i Jennifer Lopez shfaqet me sy të nxirë (FOTO)
Alex Rodriguez u fotografua me sy të nxirë, teksa po kthehej në Miami me të fejuarën e tij Jennifer Lopez. Ish sportistit 43-vjeçar iu vu re mavijosja në syrin e majtë në terminal, pas kthimit nga udhëtimi romantik në ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 17:02
Alex Rodriguez u fotografua me sy të nxirë, teksa po kthehej në Miami me të fejuarën e tij Jennifer Lopez. Ish sportistit 43-vjeçar iu vu re mavijosja në syrin e majtë në terminal, pas kthimit nga udhëtimi romantik në ...

Alex Rodriguez shfaqet me shenjë në fytyrë pas lajmit të tradhëtisë-Foto
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kurorëzuan dashurinë e tyre në fejesë pas kaq kohësh që çifti ishte në një lidhje. Ata publikuan disa foto në Bahamas me njëri-tjetrin duke zbuluar dhe unazën e fejesës. Por mënjëhrë ...
InFokusi | 14-Mar-2019 15:15
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kurorëzuan dashurinë e tyre në fejesë pas kaq kohësh që çifti ishte në një lidhje. Ata publikuan disa foto në Bahamas me njëri-tjetrin duke zbuluar dhe unazën e fejesës. Por mënjëhrë ...

Alex Rodriguez shfaqet me shenjë në fytyrë pas lajmit të tradhëtisë
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kurorëzuan dashurinë e tyre në fejesë pas kaq kohësh që çifti ishte në një lidhje. Ata publikuan disa foto në Bahamas me njëri-tjetrin duke zbuluar dhe unazën e fejesës. Por mënjëhrë ...
Telegraf | 14-Mar-2019 15:15
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kurorëzuan dashurinë e tyre në fejesë pas kaq kohësh që çifti ishte në një lidhje. Ata publikuan disa foto në Bahamas me njëri-tjetrin duke zbuluar dhe unazën e fejesës. Por mënjëhrë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved