ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:37

Bebe Rexha merr një tjetër çmim

Bebe Rexha merr një tjetër çmim
Jo vetëm që arriti të tërhiqte vëmendjen me paraqitjen e saj, por Bebe Rexha u vlerësua edhe me çmim në ‘iHeartRadio Music Awards 2019’. Bashkëpunimi me Florida George Line “ Meant to be” u shpall si “Kënga më e mirë e ...
TV Klan | 15-Mar-2019 19:11
Jo vetëm që arriti të tërhiqte vëmendjen me paraqitjen e saj, por Bebe Rexha u vlerësua edhe me çmim në ‘iHeartRadio Music Awards 2019’. Bashkëpunimi me Florida George Line “ Meant to be” u shpall si “Kënga më e mirë e ...

Pajtohen Katy dhe Taylor? (VIDEO)
Katy Perry duket se e ka lënë inatin prapa vetes sepse është e gatshme të bashkëpunojë me Taylor Swift. Këngëtarja 34-vjeçare e hitit “365” është pyetur gjatë intervistës në tapetin e kuq të iHeartRadio Music Awards ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 19:29
Katy Perry duket se e ka lënë inatin prapa vetes sepse është e gatshme të bashkëpunojë me Taylor Swift. Këngëtarja 34-vjeçare e hitit “365” është pyetur gjatë intervistës në tapetin e kuq të iHeartRadio Music Awards ...

Ariana Grande fiton çmimin “Artistja e vitit” në IHeartRadio Music Awards
Këngëtarja amerikane, Ariana Grande, ka fituar çmimin “Artistja e vitit” në IHeartRadio Music Awards. Në këtë kategori të nominuara ishin edhe Camila Cabello, Cardi B, Dua Lipa? dhe Halsey. Loading...
TetovaSot | 15-Mar-2019 18:09
Këngëtarja amerikane, Ariana Grande, ka fituar çmimin “Artistja e vitit” në IHeartRadio Music Awards. Në këtë kategori të nominuara ishin edhe Camila Cabello, Cardi B, Dua Lipa? dhe Halsey. Loading...

Bebe Rexha rrëmben edhe një çmim ndërkombëtar
Bebe Rexha gjatë ditës së djeshme ka takuar djemtë e një prej grupeve më të famshme në botë, “Backstreet Boys”. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me suksese edhe në këtë vit kalendarik duke rrëmbyer trofe pas trofeu. Para ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 15:23
Bebe Rexha gjatë ditës së djeshme ka takuar djemtë e një prej grupeve më të famshme në botë, “Backstreet Boys”. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me suksese edhe në këtë vit kalendarik duke rrëmbyer trofe pas trofeu. Para ...

Taylor Swift ekspozon këmbët milionëshe në tapetin e kuq (FOTO)
Është një event ku mbledh shumë të famshëm. E aty nuk kishte si të mungonte as këngëtarja Taylor Swift, e cila mori gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, p Ajo u paraqit në iHeartRadio Awards e veshur në një kostum me ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 18:09
Është një event ku mbledh shumë të famshëm. E aty nuk kishte si të mungonte as këngëtarja Taylor Swift, e cila mori gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, p Ajo u paraqit në iHeartRadio Awards e veshur në një kostum me ...

Bebe Rexha rrëmben edhe një çmim ndërkombëtar
Bebe Rexha gjatë ditës së djeshme ka takuar djemtë e një prej grupeve më të famshme në botë, “Backstreet Boys”. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me suksese edhe në këtë vit kalendarik duke rrëmbyer trofe pas trofeu. Para ...
Arbresh | 15-Mar-2019 15:37
Bebe Rexha gjatë ditës së djeshme ka takuar djemtë e një prej grupeve më të famshme në botë, “Backstreet Boys”. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me suksese edhe në këtë vit kalendarik duke rrëmbyer trofe pas trofeu. Para ...

Bebe Rexha rrëmben edhe një çmim ndërkombëtar
Bebe Rexha gjatë ditës së djeshme ka takuar djemtë e një prej grupeve më të famshme në botë, “Backstreet Boys”. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me suksese edhe në këtë vit kalendarik duke rrëmbyer trofe pas trofeu. Para ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 15:34
Bebe Rexha gjatë ditës së djeshme ka takuar djemtë e një prej grupeve më të famshme në botë, “Backstreet Boys”. Këngëtarja shqiptare po vazhdon me suksese edhe në këtë vit kalendarik duke rrëmbyer trofe pas trofeu. Para ...

Bebe Rexha fiton një tjetër çmim të rëndësishëm
Bebe Rexha arriti të rrëmbejë një çmim mjaft të rëndësishëm në eventin e “iHeartRadio Music Awards”. Mes emrave të tjerë të njohur, Bebe Rexha u shpall fituese në kategorinë “Kënga më mirë e muzikës country” me “Meant ...
AlbInfo | 15-Mar-2019 15:27
Bebe Rexha arriti të rrëmbejë një çmim mjaft të rëndësishëm në eventin e “iHeartRadio Music Awards”. Mes emrave të tjerë të njohur, Bebe Rexha u shpall fituese në kategorinë “Kënga më mirë e muzikës country” me “Meant ...

Ella Mai, Ariana Grande dhe Taylor Swift fitojnë në IheartRadio Music Awards
Ariana Grande, Taylor Swift dhe Ella Mai ishin fitueset e mëdha në 2019 iHeartRadio Music Awards në Los Angeles të enjten mbrëma. Britanikja Ella i fitoi tri çmime, duke përfshirë kategoritë e R&B, ndërsa Ariana i ...
Koha.net | 15-Mar-2019 15:19
Ariana Grande, Taylor Swift dhe Ella Mai ishin fitueset e mëdha në 2019 iHeartRadio Music Awards në Los Angeles të enjten mbrëma. Britanikja Ella i fitoi tri çmime, duke përfshirë kategoritë e R&B, ndërsa Ariana i ...

Këngëtarja e re “zhvishet” në tapetin e kuq (Foto)
Ajo arriti shumë shpejt të bëhet një nga artistet më të përfolur në industrinë e muzikës. Dhe Madison Beer u sigurua që ta marrë gjithë vëmendjen, teska parakaloi në tapetin e kuq në iHeartRadio Awards, të enjten në Los ...
InFokusi | 15-Mar-2019 15:04
Ajo arriti shumë shpejt të bëhet një nga artistet më të përfolur në industrinë e muzikës. Dhe Madison Beer u sigurua që ta marrë gjithë vëmendjen, teska parakaloi në tapetin e kuq në iHeartRadio Awards, të enjten në Los ...

Drake fiton një çmim të rëndësishëm
Këngëtari amerikan, Drake, ka fituar çmimin “Artisti i vitit” në IHeartRadio Music Awards. Në këtë kategori të nominuar ishin edhe Ed Sheeran,? Kendrick Lamar, Post Malone dhe Shawn Mendes .
Klan Kosova | 15-Mar-2019 14:00
Këngëtari amerikan, Drake, ka fituar çmimin “Artisti i vitit” në IHeartRadio Music Awards. Në këtë kategori të nominuar ishin edhe Ed Sheeran,? Kendrick Lamar, Post Malone dhe Shawn Mendes .

Bebe Rexha triumfon sërish
Këngëtarja nga Shqipëria, Bebe Rexha, mbrëmë ka fituar një çmim të rëndësishëm në eventin e “iHeartRadio Music Awards”. Bebe Rexha u shpall fituese në kategorinë “Kënga më mirë e muzikës country” me “Meant to be” në ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 12:37
Këngëtarja nga Shqipëria, Bebe Rexha, mbrëmë ka fituar një çmim të rëndësishëm në eventin e “iHeartRadio Music Awards”. Bebe Rexha u shpall fituese në kategorinë “Kënga më mirë e muzikës country” me “Meant to be” në ...

Ariana Grande fiton çmimin “Artistja e vitit” në IHeartRadio Music Awards
Këngëtarja amerikane, Ariana Grande, ka fituar çmimin “Artistja e vitit” në IHeartRadio Music Awards. Në këtë kategori të nominuara ishin edhe Camila Cabello, Cardi B, Dua Lipa? dhe Halsey.
Klan Kosova | 15-Mar-2019 12:27
Këngëtarja amerikane, Ariana Grande, ka fituar çmimin “Artistja e vitit” në IHeartRadio Music Awards. Në këtë kategori të nominuara ishin edhe Camila Cabello, Cardi B, Dua Lipa? dhe Halsey.

Foto/ Si u veshën këngëtarët e famshëm, në iHeartRadio Awards
Të enjten mbrëma u mbajt në Los Anxhelos eventi i iHeartRadio Awards, ku morën pjesë gjithë yjet e muzikës. Në këtë natë, shumë vipat u nderuan me çmime të ndryshme. Përpos talentit në muzikë, disa vipa na treguan edhe ...
Dritare | 15-Mar-2019 09:40
Të enjten mbrëma u mbajt në Los Anxhelos eventi i iHeartRadio Awards, ku morën pjesë gjithë yjet e muzikës. Në këtë natë, shumë vipat u nderuan me çmime të ndryshme. Përpos talentit në muzikë, disa vipa na treguan edhe ...

Bebe Rexha godet me pamjen e saj, në “iHeart Awards 2019”
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, goditi me veshjen e saj në tapetin kuq, të mbrëmjes së djeshme, në iHeartRadio Music Awards 2019. Këngëtarë të njohur u mblodhën në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në Teatrin ...
Dritare | 15-Mar-2019 09:36
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, goditi me veshjen e saj në tapetin kuq, të mbrëmjes së djeshme, në iHeartRadio Music Awards 2019. Këngëtarë të njohur u mblodhën në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në Teatrin ...

Ariana Grande shpallet ‘Artistja e vitit’ në ‘iHeartRadio Music Awards 2019’
Një nga festivalet më të mëdha në Amerikë, iHeartRadio Music Awards 2019, është zhvilluar mbrëmë, në teatrin “Microsoft”. Në mesin e shumë artistëve të cilët kanë fituar çmime është edhe ylli botëror, Ariana Grande, ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 09:23
Një nga festivalet më të mëdha në Amerikë, iHeartRadio Music Awards 2019, është zhvilluar mbrëmë, në teatrin “Microsoft”. Në mesin e shumë artistëve të cilët kanë fituar çmime është edhe ylli botëror, Ariana Grande, ...

Bebe Rexha shkëlqen në iHeart Radio, ‘rrëmben’ një çmim
Është mbajtur ndarja e çmimeve iHeart Radio në të cilën morën pjesë shumë yje të muzikës. Në mesin e shumë emrave ishte edhe këngëtaret e njohura shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan Indeksonline. Bebe ishte ajo ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 09:19
Është mbajtur ndarja e çmimeve iHeart Radio në të cilën morën pjesë shumë yje të muzikës. Në mesin e shumë emrave ishte edhe këngëtaret e njohura shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shkruan Indeksonline. Bebe ishte ajo ...

Ariana Grande shpallet ‘Artistja e vitit’ në ‘iHeartRadio Music Awards 2019’
Një nga festivalet më të mëdha në Amerikë, iHeartRadio Music Awards 2019, është zhvilluar mbrëmë, në teatrin “Microsoft”. Në mesin e shumë artistëve të cilët kanë fituar çmime është edhe ylli botëror, Ariana Grande Ajo ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 09:10
Një nga festivalet më të mëdha në Amerikë, iHeartRadio Music Awards 2019, është zhvilluar mbrëmë, në teatrin “Microsoft”. Në mesin e shumë artistëve të cilët kanë fituar çmime është edhe ylli botëror, Ariana Grande Ajo ...

Bebe Rexha fiton çmimin ‘Kënga më e mirë e zhanrit country’ në ‘iHeartRadio Music Awards 2019’
Në ceremoninë e gjashtë të "iHeartRadio Music Awards 2019", nuk ka munguar as këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha. Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha mbrëmë në iHeartRadio ka rrëmbyer çmimin për këngën më ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 09:07
Në ceremoninë e gjashtë të "iHeartRadio Music Awards 2019", nuk ka munguar as këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha. Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha mbrëmë në iHeartRadio ka rrëmbyer çmimin për këngën më ...

iHeartRadio Awards 2019: Kjo është lista e plotë e fituesve
Ky event është organizuar nga ‘Masked Singer’ dhe këngëtarja R & B T-Pain, shkruan people transmeton lajmi.net. Ceremonia e gjashtë vjetore nderon interpretuesit dhe muzikën që dëgjohet në stacionet e radios iHeartMedia ...
Albportali | 15-Mar-2019 08:17
Ky event është organizuar nga ‘Masked Singer’ dhe këngëtarja R & B T-Pain, shkruan people transmeton lajmi.net. Ceremonia e gjashtë vjetore nderon interpretuesit dhe muzikën që dëgjohet në stacionet e radios iHeartMedia ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved