ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:47

SHBA, nisin hetimet penale ndaj FB

SHBA, nisin hetimet penale ndaj FB
Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrjen e të dhënave të klientëve nga ky rrjet social. Sipas së përditshmes amerikane ”New York Times”, ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 15:43
Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrjen e të dhënave të klientëve nga ky rrjet social. Sipas së përditshmes amerikane ”New York Times”, ...

SHBA nis hetimet ndaj Facebook
Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrjen e të dhënave të klientëve nga ky rrjet social. Sipas së përditshmes amerikane ”New York Times”, ...
Lapsi | 15-Mar-2019 15:53
Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrjen e të dhënave të klientëve nga ky rrjet social. Sipas së përditshmes amerikane ”New York Times”, ...

Nisin hetimet penale ndaj FB
Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrjen e të dhënave të klientëve nga ky rrjet social.
Kosova Press | 15-Mar-2019 16:33
Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrjen e të dhënave të klientëve nga ky rrjet social.

Nisin hetimet penale ndaj Facebook-ut
Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrjen e të dhënave të klientëve nga ky rrjet social. Sipas së përditshmes amerikane ”New York Times”, ...
AlbInfo | 15-Mar-2019 15:42
Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrjen e të dhënave të klientëve nga ky rrjet social. Sipas së përditshmes amerikane ”New York Times”, ...

Një javë pasi Zuckerberg zbuloi vizionin e tij të ri, “Facebook” humb dy drejtues të lartë
Themeluesi i “Facebook”, Mark Zuckerberg ka njoftuar largimin nga puna të drejtori i Marrëdhënieve Publike të rrjetit social, Chris Cox dhe drejtorit të WhatsApp, Chris Daniels. Ende nuk është dhënë asnjë shpjegim për ...
Java News | 15-Mar-2019 14:29
Themeluesi i “Facebook”, Mark Zuckerberg ka njoftuar largimin nga puna të drejtori i Marrëdhënieve Publike të rrjetit social, Chris Cox dhe drejtorit të WhatsApp, Chris Daniels. Ende nuk është dhënë asnjë shpjegim për ...

Çfarë ndodhi në kompani?! Skandali i Facebook, Zuckerberg “pushon” dy drejtorë
Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg ka njoftuar largimin nga puna të drejtori i Marrëdhënieve Publike të rrjetit social, Chris Cox dhe drejtorit të WhatsApp, Chris Daniels. Ende nuk është dhënë asnjë shpjegim për ...
Lexo | 15-Mar-2019 13:35
Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg ka njoftuar largimin nga puna të drejtori i Marrëdhënieve Publike të rrjetit social, Chris Cox dhe drejtorit të WhatsApp, Chris Daniels. Ende nuk është dhënë asnjë shpjegim për ...

Ndërprerja e Facebook-ut vë në pikëpyetje për mënyrën tonë të jetesës
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike, duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 10:58
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike, duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...

Ndërprerja e Facebook-ut vë në pikëpyetje për mënyrën tonë të jetesës
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike , duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...
Medial | 15-Mar-2019 09:47
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike , duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...

Ndërprerja e Facebook-ut vë në pikëpyetje për mënyrën tonë të jetesës
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike , duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...
PC World | 15-Mar-2019 09:22
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike , duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...

New York Times zbulon arsyen pse u bllokuan mbrëmë Facebook dhe Instagram
Ditën e djeshme, pothuaj në gjithë botën aplikacionet si Facebook dhe Instagram u bllokuan, duke lënë njerëzit të irrituar. Të shumtë ishin ata që pyesnin se çfarë dreqin po ndodh, por sot duket se është zbuluar ...
Albportali | 14-Mar-2019 20:22
Ditën e djeshme, pothuaj në gjithë botën aplikacionet si Facebook dhe Instagram u bllokuan, duke lënë njerëzit të irrituar. Të shumtë ishin ata që pyesnin se çfarë dreqin po ndodh, por sot duket se është zbuluar ...

Mosfunksionimi i Facebook dhe Instagram, “New York Times”: Skandal me shpërndarjen e të dhënave
Pasditen e djeshme Facebook dhe Instagram nuk funksionuan për miliona përdorues në gjithë botën. Dje u tha se po punonin për të zgjidhur situatën, por e vërteta siç duket nuk është ashtu. “New York Times” ka publikuar ...
Politiko | 14-Mar-2019 19:46
Pasditen e djeshme Facebook dhe Instagram nuk funksionuan për miliona përdorues në gjithë botën. Dje u tha se po punonin për të zgjidhur situatën, por e vërteta siç duket nuk është ashtu. “New York Times” ka publikuar ...

Audi do të sjellë makinat paAudi
Një tjetër skandal ka goditur Facebook. Ky rrjet social është duke u hetuar për shpërndarjen e të dhënave të përdoruesve të saj, pa dijeninë e këtyre të fundit, me dhjetëra kompani të tjera të teknologjisë. ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 19:27
Një tjetër skandal ka goditur Facebook. Ky rrjet social është duke u hetuar për shpërndarjen e të dhënave të përdoruesve të saj, pa dijeninë e këtyre të fundit, me dhjetëra kompani të tjera të teknologjisë. ...

New York Times zbulon arsyen pse u bllokuan mbrëmë Facebook dhe Instagram
Ditën e djeshme, pothuaj në gjithë botën aplikacionet si Facebook dhe instagram u bllokuan, duke lënë njerëzit të irrituar. Të shumtë ishin ata që pyesnin se çfarë dreqin po ndodh, por sot duket se është zbuluar ...
Lexo | 14-Mar-2019 18:33
Ditën e djeshme, pothuaj në gjithë botën aplikacionet si Facebook dhe instagram u bllokuan, duke lënë njerëzit të irrituar. Të shumtë ishin ata që pyesnin se çfarë dreqin po ndodh, por sot duket se është zbuluar ...

Ja skandali që fshihet pas bllokimit të ‘Facebook’ dhe ‘Instagram’ ditën e djeshme
Ditën e djeshme, ‘Facebook’ dhe ‘Instagram’ u bllokua për mijëra përdorues në çdo vend të botës, ku shumë prej tyre patën probleme me navigimin në këto rrjete. U tha që problemet u shfaqën për shkak të përditësimit të ...
Telegraf | 14-Mar-2019 15:11
Ditën e djeshme, ‘Facebook’ dhe ‘Instagram’ u bllokua për mijëra përdorues në çdo vend të botës, ku shumë prej tyre patën probleme me navigimin në këto rrjete. U tha që problemet u shfaqën për shkak të përditësimit të ...

Hetimi kriminal për të cilin u bllokuan dje Facebooku e Instagrami
Ditën e djeshme, pothuaj në gjithë botën aplikacionet si Facebook dhe instagram u bllokuan, duke lënë njerëzit të irrituar. Të shumtë ishin ata që pyesnin se çfarë dreqin po ndodh, por sot duket se është zbuluar ...
Zeri | 14-Mar-2019 18:08
Ditën e djeshme, pothuaj në gjithë botën aplikacionet si Facebook dhe instagram u bllokuan, duke lënë njerëzit të irrituar. Të shumtë ishin ata që pyesnin se çfarë dreqin po ndodh, por sot duket se është zbuluar ...

Kjo është arsyeja pse dje u bllokua Facebook dhe Instagram
Ditën e djeshme, pothuaj në gjithë botën aplikacionet si Facebook dhe instagram u bllokuan, duke lënë njerëzit të irrituar. Të shumtë ishin ata që pyesnin se çfarë dreqin po ndodh, por sot duket se është zbuluar ...
GazetaFjala | 14-Mar-2019 17:53
Ditën e djeshme, pothuaj në gjithë botën aplikacionet si Facebook dhe instagram u bllokuan, duke lënë njerëzit të irrituar. Të shumtë ishin ata që pyesnin se çfarë dreqin po ndodh, por sot duket se është zbuluar ...

Ndërprerja e Facebook-ut ngrit pikëpyetje për mënyrën e jetesës
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike, duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...
Radio Evropa e Lire | 14-Mar-2019 17:13
Rrjeti social, Facebook ka nisur minutat e parë të ditës së enjte me probleme teknike, duke shtyrë miliona persona t’i kthehen përditshmërisë pa qenë të lidhur me rrjetin social më të madh në botë. Kjo situatë mund të ...

Zbulohet SKANDALI që fshihet pas bllokimit të Facebook dhe Instagram ditën e djeshme!
Për disa orë me radhë, nisur që nga pasditja e djeshme (13 mars) e deri në darkë vonë, rrjetet sociale facebook dhe instagram pësuan një bllokim global, ku miliona përdorues hasën probleme gjatë navigimit në këto ...
Bordo | 14-Mar-2019 12:11
Për disa orë me radhë, nisur që nga pasditja e djeshme (13 mars) e deri në darkë vonë, rrjetet sociale facebook dhe instagram pësuan një bllokim global, ku miliona përdorues hasën probleme gjatë navigimit në këto ...

Facebook nën hetim për shpërndaje të të dhënave personale
Një tjetër skandal ka goditur Facebookun. Ky rrjet social është duke u hetuar për shpërndarjen e të dhënave të përdoruesve të saj, pa dijeninë e këtyre të fundit, me dhjetëra kompani të tjera të teknologjisë. ...
Medial | 14-Mar-2019 10:34
Një tjetër skandal ka goditur Facebookun. Ky rrjet social është duke u hetuar për shpërndarjen e të dhënave të përdoruesve të saj, pa dijeninë e këtyre të fundit, me dhjetëra kompani të tjera të teknologjisë. ...

Facebook nën hetim për shpërndaje të të dhënave personale
Një tjetër skandal ka goditur Facebookun. Ky rrjet social është duke u hetuar për shpërndarjen e të dhënave të përdoruesve të saj, pa dijeninë e këtyre të fundit, me dhjetëra kompani të tjera të teknologjisë. ...
Koha.net | 14-Mar-2019 09:56
Një tjetër skandal ka goditur Facebookun. Ky rrjet social është duke u hetuar për shpërndarjen e të dhënave të përdoruesve të saj, pa dijeninë e këtyre të fundit, me dhjetëra kompani të tjera të teknologjisë. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved