ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:27

Napoli rrezikon por në fund kualifikohet, kalon edhe Çelsi i Sarrit

Napoli rrezikon por në fund kualifikohet, kalon edhe Çelsi i Sarrit
Napoli zhgënjeu mbrëmjen e djeshme në Ligën e Europës, duke u mundur me rezultatin 3-1 nga Salcburgu austriak. Si duket, nënvlerësimi i kundërshtarit solli edhe këtë pasivitet të skuadrës napolitane, ku rrezikoi mjaft ...
Medial | 15-Mar-2019 09:15
Napoli zhgënjeu mbrëmjen e djeshme në Ligën e Europës, duke u mundur me rezultatin 3-1 nga Salcburgu austriak. Si duket, nënvlerësimi i kundërshtarit solli edhe këtë pasivitet të skuadrës napolitane, ku rrezikoi mjaft ...

Dinamo Kiev 0-5 Chelsea, notat e lojtarëve: Giroud me notën maksimale
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dinamo Kiev. Londinezët kanë triumfuar me rezultat të thellë 5-0 në kryeqytetin ukrainas. Olivier Giroud ishte i pandalshëm për mbrojtjen vendase duke realizuar ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 21:24
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dinamo Kiev. Londinezët kanë triumfuar me rezultat të thellë 5-0 në kryeqytetin ukrainas. Olivier Giroud ishte i pandalshëm për mbrojtjen vendase duke realizuar ...

Eintrach Frankfurti mposhtë dhe eliminon Interin (VIDEO)
Eintracht Frankfurti ka shënuar fitore minimale 1-0 ndaj Interit midis “Guiseppe Meazzas” dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Dueli i parë i luajtur në Frankfurt kishte përkundur më ...
InFokusi | 14-Mar-2019 23:06
Eintracht Frankfurti ka shënuar fitore minimale 1-0 ndaj Interit midis “Guiseppe Meazzas” dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Dueli i parë i luajtur në Frankfurt kishte përkundur më ...

Arsenali përmbysë Rennsit dhe siguron çerekfinalen (VIDEO)
Arsenali ka bërë një rikthim jashtëzakonisht të madh ndaj Rennsit dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Të drejtuarit e Unay Emeryit e kanë përmbysur rezultatin 3-1 nga ndeshja e parë dhe ...
InFokusi | 14-Mar-2019 22:57
Arsenali ka bërë një rikthim jashtëzakonisht të madh ndaj Rennsit dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Të drejtuarit e Unay Emeryit e kanë përmbysur rezultatin 3-1 nga ndeshja e parë dhe ...

Chelsea ‘bombardon’ Kievin, Napoli dhe Valencia kualifikohen me vështirësi
Sonte po zhvillohet raundi i dytë i 1/8 së finales në ‘Europa Ligë’. Tri ndeshje vetëm se kanë përfunduar. Chelsea ka arritur të mposhtë Dinamo Kievin edhe në ndeshjen e dytë. Londinezët fituan me rezultat të thellë ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 21:56
Sonte po zhvillohet raundi i dytë i 1/8 së finales në ‘Europa Ligë’. Tri ndeshje vetëm se kanë përfunduar. Chelsea ka arritur të mposhtë Dinamo Kievin edhe në ndeshjen e dytë. Londinezët fituan me rezultat të thellë ...

Chelsea me pesë yje, fitore spekakolare që siguron çerekfinalen
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...
Albportali | 14-Mar-2019 21:56
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...

Dinamo Kiev 0-5 Chelsea, notat e lojtarëve: Giroud me notën maksimale
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dinamo Kiev. Londinezët kanë triumfuar me rezultat të thellë 5-0 në kryeqytetin ukrainas. Olivier Giroud ishte i pandalshëm për mbrojtjen vendase duke realizuar ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 21:33
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dinamo Kiev. Londinezët kanë triumfuar me rezultat të thellë 5-0 në kryeqytetin ukrainas. Olivier Giroud ishte i pandalshëm për mbrojtjen vendase duke realizuar ...

Chelsea me pesë yje, fitore spekakolare që siguron çerekfinalen
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 21:28
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...

Chelsea ‘bombardon’ Kievin, Napoli dhe Valencia kualifikohen me vështirësi
Sonte po zhvillohet raundi i dytë i 1/8 së finales në ‘Europa Ligë’. Tri ndeshje vetëm se kanë përfunduar. Chelsea ka arritur të mposhtë Dinamo Kievin edhe në ndeshjen e dytë. Londinezët fituan me rezultat të thellë ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 21:18
Sonte po zhvillohet raundi i dytë i 1/8 së finales në ‘Europa Ligë’. Tri ndeshje vetëm se kanë përfunduar. Chelsea ka arritur të mposhtë Dinamo Kievin edhe në ndeshjen e dytë. Londinezët fituan me rezultat të thellë ...

Chelsea kualifikohet me goleadë, vuajnë Napoli e Valencia!
Asnjë surprizë në 3 sfidat e para. Chelsea kalon me goleadë, Napoli vuan por kualifikohet në çerekfinale ndërsa surpriza e vërtetë e ndeshjeve të dyta të raundit të 1/8-ave të zhvilluara në orën 18:55 mund të ishte ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 21:05
Asnjë surprizë në 3 sfidat e para. Chelsea kalon me goleadë, Napoli vuan por kualifikohet në çerekfinale ndërsa surpriza e vërtetë e ndeshjeve të dyta të raundit të 1/8-ave të zhvilluara në orën 18:55 mund të ishte ...

Zhbllokohet rezultati në “Guiseppe Meazza” (VIDEO)
Interi dhe Eintracht Frankfurti po zhvillojnë aktualisht takimin kthye në Evropa Ligë, shkruan Gazeta inFokus. Jovic në minutën e 5' e ka befasuar “Guiseppe Meazzan” duke kaluar Frankfurtin në avantazh./Gazeta inFokus/ ...
InFokusi | 14-Mar-2019 21:15
Interi dhe Eintracht Frankfurti po zhvillojnë aktualisht takimin kthye në Evropa Ligë, shkruan Gazeta inFokus. Jovic në minutën e 5' e ka befasuar “Guiseppe Meazzan” duke kaluar Frankfurtin në avantazh./Gazeta inFokus/ ...

Chelsea, Napoli dhe Valencia kualifikohen në çerekfinale
Chelsea ka vazhduar formën e mirë të klubeve angleze, pasi sonte e ka mposhtur Dynamo Kyiv me rezultat të thellë 5-0 dhe rezultat të përgjithshëm 7-0 kundër. Ndeshja është zhvilluar në kualifikimet për çerekfinale të ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 21:10
Chelsea ka vazhduar formën e mirë të klubeve angleze, pasi sonte e ka mposhtur Dynamo Kyiv me rezultat të thellë 5-0 dhe rezultat të përgjithshëm 7-0 kundër. Ndeshja është zhvilluar në kualifikimet për çerekfinale të ...

Arsenali shënon golin e parë ndaj Rennsit (VIDEO)
Arsenali dhe Rennsi po luajnë duelin kthyes në Evropa Ligë, shkruan Gazeta inFokus. Abuameyang ka shënuar në minutën e 5' golin e parë për londinezët./Gazeta inFokus/ https://cdnja.r.worldssl.net/mp4/4b/4Bmw.mp4
InFokusi | 14-Mar-2019 21:09
Arsenali dhe Rennsi po luajnë duelin kthyes në Evropa Ligë, shkruan Gazeta inFokus. Abuameyang ka shënuar në minutën e 5' golin e parë për londinezët./Gazeta inFokus/ https://cdnja.r.worldssl.net/mp4/4b/4Bmw.mp4

Chelsea me pesë yje, fitore spekakolare nga londinezët që sigurojnë çerekfinalen
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 21:06
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...

Chelsea kualifikohet me goleadë, Napoli i Hysajt kalon edhe pse mundet (VIDEO)
Chelsea i Sarrit ka shkatërruar edhe në sfidën e kthimit 5-1 Dinamon e Kievit. Oliviuer Giroud shkëlqeu me tripletë duke shënuar në tri mënyra të ndrysmë Golat e tjerë janë shënuar nga Marcos Alonso dhe talenti ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 21:02
Chelsea i Sarrit ka shkatërruar edhe në sfidën e kthimit 5-1 Dinamon e Kievit. Oliviuer Giroud shkëlqeu me tripletë duke shënuar në tri mënyra të ndrysmë Golat e tjerë janë shënuar nga Marcos Alonso dhe talenti ...

Chelsea me pesë yje, fitore spekakolare nga londinezët që sigurojnë çerekfinalen
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 20:52
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...

Salsburgu mposhtë Napolin por eliminohet nga Evropa Ligë (VIDEO)
Salsburgu e ka fituar përballjen e dytë ndaj Napolit më rezultat 3-1, por nuk kanë arritur kualifikimin, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja e parë e luajtur në “San Paolo” ka vendosur çerekfinaleistin, pasi Napoli kishte ...
InFokusi | 14-Mar-2019 21:01
Salsburgu e ka fituar përballjen e dytë ndaj Napolit më rezultat 3-1, por nuk kanë arritur kualifikimin, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja e parë e luajtur në “San Paolo” ka vendosur çerekfinaleistin, pasi Napoli kishte ...

?Chelsea, Napoli dhe Valencia kualifikohen në çerekfinale
Chelsea ka vazhduar formën e mirë të klubeve angleze, pasi sonte e ka mposhtur Dynamo Kyiv me rezultat të thellë 5-0 dhe rezultat të përgjithshëm 7-0 kundër.
Kosova Press | 14-Mar-2019 20:56
Chelsea ka vazhduar formën e mirë të klubeve angleze, pasi sonte e ka mposhtur Dynamo Kyiv me rezultat të thellë 5-0 dhe rezultat të përgjithshëm 7-0 kundër.

Chelsea shkatërron Dynamo Kyivin dhe siguron çerekfinalen e Evropa Ligës (VIDEO)
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dynamo Kyivit dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Londinezët shënuan fitore më rezultat të thellë 5-0 në duelin e luajtur në Kyiv ...
InFokusi | 14-Mar-2019 20:56
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dynamo Kyivit dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Londinezët shënuan fitore më rezultat të thellë 5-0 në duelin e luajtur në Kyiv ...

Chelsea e Napoli kalojnë në çerekfinale të Ligës së Evropës
Chelsea dhe Napoli kanë kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës. “Blutë” e Londrës fituan 0 me 5 në ndeshjen e dytë ndaj Dynamo Kievit për ta çuar rezultatin e përgjithshëm në 0 me 8. Olivier Giroud shënoi hat-trick ...
Koha.net | 14-Mar-2019 20:51
Chelsea dhe Napoli kanë kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës. “Blutë” e Londrës fituan 0 me 5 në ndeshjen e dytë ndaj Dynamo Kievit për ta çuar rezultatin e përgjithshëm në 0 me 8. Olivier Giroud shënoi hat-trick ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved