ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/03/2019 02:15

Mourinho: Zidane zgjedhja e duhur për Realin

Mourinho: Zidane zgjedhja e duhur për Realin
Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Realit të Madridit edhe pse në fund presidenti i Los Blancos Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese madhore të ...
InFokusi | 15-Mar-2019 07:24
Emri i tij u përfol shumë si kandidatura më e mundshme për të marrë drejtimin e Realit të Madridit edhe pse në fund presidenti i Los Blancos Florentino Perez vendosi të rikthente personin që i fali suksese madhore të ...

Zidane merr dhuratën e parë, vjen një mbrojtës nga Porto
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao.
Top Channel | 15-Mar-2019 02:37
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao.

?Mourinho: Reali bëri mirë për rikthimin e Zidane
Trajneri portugez ka qenë një prej kandidatëve për të marrë drejtimin e skuadrës madrilene.
Kosova Press | 14-Mar-2019 23:35
Trajneri portugez ka qenë një prej kandidatëve për të marrë drejtimin e skuadrës madrilene.

Neymar apo Mbappe? Ja cilin preferon Real Madrid
Real Madrid po përgatitet që të bëjë një merkato të madhe gjatë verës. Dy emrat kryesorë në listën e dëshirave të Real Madrid janë Kylian Mbappe dhe Neymar JR. Që nga rikthimi i Zinedine Zidane, Eder Militao është bërë ...
Flaka | 14-Mar-2019 22:55
Real Madrid po përgatitet që të bëjë një merkato të madhe gjatë verës. Dy emrat kryesorë në listën e dëshirave të Real Madrid janë Kylian Mbappe dhe Neymar JR. Që nga rikthimi i Zinedine Zidane, Eder Militao është bërë ...

Feston si Ronaldo, merr karton të kuq
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri është shprehur shumë i lumtur që skuadra e tij ka arritur në çerekfinale të Europa Leagues. Chelsea ka mposhtur Dynamo Kiev me rezultatin e përgjithshëm 0-8, përcjell GazetaBlic . “Ne ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 22:08
Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri është shprehur shumë i lumtur që skuadra e tij ka arritur në çerekfinale të Europa Leagues. Chelsea ka mposhtur Dynamo Kiev me rezultatin e përgjithshëm 0-8, përcjell GazetaBlic . “Ne ...

Real Madrid-Barcelona 10 me 0, çfarë kontrasti mes dy skuadrave për sa i përket trajnerëve
Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t. Shkarkimet e trajnerëve janë gjëra që ndodhin shpesh në Santiago Bernabeu, por ky është një ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 21:06
Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t. Shkarkimet e trajnerëve janë gjëra që ndodhin shpesh në Santiago Bernabeu, por ky është një ...

Real Madrid-Barcelona 10 me 0, çfarë kontrasti mes dy skuadrave për sa i përket trajnerëve
Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t. Shkarkimet e trajnerëve janë gjëra që ndodhin shpesh në Santiago Bernabeu, por ky është një ...
Lexo | 14-Mar-2019 22:06
Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t. Shkarkimet e trajnerëve janë gjëra që ndodhin shpesh në Santiago Bernabeu, por ky është një ...

Zidane ka gati transferin e dytë te Real Madrid
Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 21:28
Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë ...

Habit Murinjo, ja çfarë thotë për rikthimin e Zizu te Reali
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 19:24
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...

Isco flet pas largimit të Solarit, ka një mesazh interesant për Zidanin
Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët e klubit, ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 21:16
Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët e klubit, ...

Agjenti i Bejl: Largimi nga Reali? Të shohim ç’do bëjë Zidan
Ardhja e Zinedin Zidan në krye të Real Madridit ka tronditur të ardhmen e Gareth Bejlit, sulmuesit uellsian, që në këtë sezon ka dështuar të udhëheqë “Los Blancos” në mungesë të CR7 dhe që është vërshëllyer jo pak nga ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 17:57
Ardhja e Zinedin Zidan në krye të Real Madridit ka tronditur të ardhmen e Gareth Bejlit, sulmuesit uellsian, që në këtë sezon ka dështuar të udhëheqë “Los Blancos” në mungesë të CR7 dhe që është vërshëllyer jo pak nga ...

Dynamo – Chelsea, kjo është nota fantastike e Giroud
Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët e klubit, ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 21:05
Isco ka mirëpritur rikthimin e Zinedine Zidane, pasi ai beson se francezi është i duhuri për stolin e Real Madridit. Isco thotë se rikthimi i Zizou është një lajm i mirë për të gjithë lojtarët dhe tifozët e klubit, ...

Habit Murinjo, ja çfarë thotë për rikthimin e Zizu te Reali
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...
Medial | 14-Mar-2019 20:05
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...

Real Madrid 10-0 Barcelona: Pse katalunasit nuk i shkarkojnë kurrë trajnerët e tyre?
Të hënën, Real Madrid e caktoi Zinedine Zidane si trajnerin e tretë të këtij sezoni pasi Santiago Solari u shkarkua. Shkarkimet e trajnerëve janë bërë dukuri e rregullt në Santiago Bernabeu, gjë që është në kontrast të ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 19:28
Të hënën, Real Madrid e caktoi Zinedine Zidane si trajnerin e tretë të këtij sezoni pasi Santiago Solari u shkarkua. Shkarkimet e trajnerëve janë bërë dukuri e rregullt në Santiago Bernabeu, gjë që është në kontrast të ...

Stoli i Realit një “llavë” , 13 trajner në 16 vite
Shkarkimi dhe rikthimi i trajnerëve është kthyer në modë te Reali i Madridit. Vetëm pak ditë më parë klubi madrilen zyrtarizoi në krye të skuadrës, Zinedine Zidane. Francezi, i cili e drejtoi ekipin 13 herë kampion të ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 19:56
Shkarkimi dhe rikthimi i trajnerëve është kthyer në modë te Reali i Madridit. Vetëm pak ditë më parë klubi madrilen zyrtarizoi në krye të skuadrës, Zinedine Zidane. Francezi, i cili e drejtoi ekipin 13 herë kampion të ...

Zbulohet paga e Zidane te Reali i Madridit, paguhet si trajner “normal”!
Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin më të ...
GazetaTema | 13-Mar-2019 16:05
Pas rikthimit në stolin e Realit të Madridit, është zbuluar edhe paga që do të përfitojë Zinedine Zidane i cili ka firmosur me Los Blancos deri në verën e vitit 2022. Edhe pse ka fituar 3 herë kompeticionin më të ...

Zidane, gati blerja e dytë te Real Madrid
Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë ...
Flaka | 14-Mar-2019 19:52
Zinedine Zidane ka filluar t’i bëjë transferimet e para te Real Madrid. Real Madrid e transferoi sot Eder Militaon nga Porto, ndërsa është shumë afër ta bëjë edhe një. Zidane ka kërkuar nga Real Madrid që ta transferojë ...

Zidane nuk humb kohë: Real Madrid zyrtarizon Militao nga Porto
Tre ditë, 72 orë: aq i është dashur Zinedine Zidane për të vënë nën kontratë goditjen e parë në merkato për Real Madrid, për sezonin 2019/20. Klubi në fakt ka zyrtarizuar akordin me Eder Militao, mbrojtës që do të ...
Telegraf | 14-Mar-2019 15:53
Tre ditë, 72 orë: aq i është dashur Zinedine Zidane për të vënë nën kontratë goditjen e parë në merkato për Real Madrid, për sezonin 2019/20. Klubi në fakt ka zyrtarizuar akordin me Eder Militao, mbrojtës që do të ...

Porto “makineri” parash, 800 mln fitime nga shitjet në një dekadë!
Eder Militao tashmë është zyrtarisht pjesë e Realit të Madridit. 21-vjeçari pas vetëm një sezoni do të largohet nga Porto, teksa ka firmosur për Los Blancos deri në vitin 2025 duke u bërë kështu blerja e parë për ...
SuperSport | 14-Mar-2019 19:46
Eder Militao tashmë është zyrtarisht pjesë e Realit të Madridit. 21-vjeçari pas vetëm një sezoni do të largohet nga Porto, teksa ka firmosur për Los Blancos deri në vitin 2025 duke u bërë kështu blerja e parë për ...

Zizu te Reali, Murinjo: Një mundësi e madhe për të treguar sa i zoti është!
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...
Lexo | 14-Mar-2019 19:39
Prej disa javësh u përfol si trajneri i ri i Real Madridit, një rikthim i tij që madje u cilësua i bujshëm. Por në fund, në krye të “Los Blancos” u realizua Zidan-bis dhe ai, momentalisht, ka mbetur me duar bosh dhe me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved