ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:47

Kastro i pandalshëm, paralajmëron videkolipin e ri

Kastro i pandalshëm, paralajmëron videkolipin e ri
Kastro nuk e ka ndërmendet të ndalet këtë vit. Reperi i talentuar gjilanas ka paralajmëruar se do të sjellë së shpejti videkolipin e ri të këngës ‘La Bamba’ Kjo këngë është publikuar më herët nga gjilanasi pa videoklip ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 11:02
Kastro nuk e ka ndërmendet të ndalet këtë vit. Reperi i talentuar gjilanas ka paralajmëruar se do të sjellë së shpejti videkolipin e ri të këngës ‘La Bamba’ Kjo këngë është publikuar më herët nga gjilanasi pa videoklip ...

Bebe Rexha takohet me djemtë e Backstreet Boys, emocionet nuk e lejojnë ta këndojë hitin e grupit
Bebe Rexha po vazhdon të shijoj sukseset e këngës së fundit, “Last Hurrah”, por edhe po merr kritika prej prindërve. Këngëtarja e famshme shqiptare gjatë koncerteve dhe angazhimeve në projekte muzikore, po ka mundësi që ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 10:05
Bebe Rexha po vazhdon të shijoj sukseset e këngës së fundit, “Last Hurrah”, por edhe po merr kritika prej prindërve. Këngëtarja e famshme shqiptare gjatë koncerteve dhe angazhimeve në projekte muzikore, po ka mundësi që ...

Chance the Rapper and Kirsten Corley presin fëmiun e dytë
Chance the Rapper dhe bashkëshortja e tij, Kirsten Corley, janë në pritje të një fëmiu tjetër. Vetëm pak ditë pasi u martuan, reperi dhe e dashura e tij e kahmotshme komunikuan shtatzëninë e saj. “Jam shtatzënë sërish. ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 00:14
Chance the Rapper dhe bashkëshortja e tij, Kirsten Corley, janë në pritje të një fëmiu tjetër. Vetëm pak ditë pasi u martuan, reperi dhe e dashura e tij e kahmotshme komunikuan shtatzëninë e saj. “Jam shtatzënë sërish. ...

Rita Ora shfaq anën e bukur në fillim të turneut në Tokio
Superylli shqiptar, Rita Ora, ka treguar anën e saj të bukur në fillim të turneut të ri botëror. Ajo filloi turneun e ri botëror “Phoenix World Tour” me një koncert plot adrenalinë në Manilla. View this post on ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 23:33
Superylli shqiptar, Rita Ora, ka treguar anën e saj të bukur në fillim të turneut të ri botëror. Ajo filloi turneun e ri botëror “Phoenix World Tour” me një koncert plot adrenalinë në Manilla. View this post on ...

Së shpejti projekti i ri nga Uki Latifi
Këngëtari Uki Latifi do të publikojë së shpejti projektin e ri të tij. Një prej zërave të dashur ka publikuar së fundmi shumë projekte që janë dëgjuar nga adhuruesit. Uki që është pjesë e Royal Music Group ka ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:35
Këngëtari Uki Latifi do të publikojë së shpejti projektin e ri të tij. Një prej zërave të dashur ka publikuar së fundmi shumë projekte që janë dëgjuar nga adhuruesit. Uki që është pjesë e Royal Music Group ka ...

Për një muaj, 12 milionë klikime në klipin “Kujtime” nga Capital T
Capital T publikoi muaj më parë atë që të do të ishte kënga më e mirë e këtij fillim viti. “Kujtime” u pëlqye tej mase nga publiku që shqiptar. View this post on Instagram A post shared by Capital T (@truekapo) on Mar ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:12
Capital T publikoi muaj më parë atë që të do të ishte kënga më e mirë e këtij fillim viti. “Kujtime” u pëlqye tej mase nga publiku që shqiptar. View this post on Instagram A post shared by Capital T (@truekapo) on Mar ...

Morena Taraku kërkon lirimin e Stresit
Dje është lansuar kënga më e re nga shokët e Stresit të cilët po ashtu kërkojnë lirimin e tij, shkruan lajmi.net. Kështu, artistja shqiptare ka publikuar këtë projekt në InstaStory gjersa tregon se po e mbështet Stresin ...
Albportali | 15-Mar-2019 11:21
Dje është lansuar kënga më e re nga shokët e Stresit të cilët po ashtu kërkojnë lirimin e tij, shkruan lajmi.net. Kështu, artistja shqiptare ka publikuar këtë projekt në InstaStory gjersa tregon se po e mbështet Stresin ...

Emrat në armën e sulmuesit, ndër ta edhe ai i Gjergj Arianitit
Arma me të cilën, sulmuesi kreu aktin terrorist në dy xhami të Zelandës së Re, po merr vëmendje të madhe, për shkak të mbishkrimeve që kishte në të. Kjo armë, nga e cila humbën jetën 49 persona dhe 48 pësuan lëndime të ...
Albportali | 15-Mar-2019 11:15
Arma me të cilën, sulmuesi kreu aktin terrorist në dy xhami të Zelandës së Re, po merr vëmendje të madhe, për shkak të mbishkrimeve që kishte në të. Kjo armë, nga e cila humbën jetën 49 persona dhe 48 pësuan lëndime të ...

Kastro i pandalshëm, paralajmëron videkolipin e ri
Kastro nuk e ka ndërmendet të ndalet këtë vit. Reperi i talentuar gjilanas ka paralajmëruar se do të sjellë së shpejti videkolipin e ri të këngës ‘La Bamba’ Kjo këngë është publikuar më herët nga gjilanasi pa videoklip ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 11:11
Kastro nuk e ka ndërmendet të ndalet këtë vit. Reperi i talentuar gjilanas ka paralajmëruar se do të sjellë së shpejti videkolipin e ri të këngës ‘La Bamba’ Kjo këngë është publikuar më herët nga gjilanasi pa videoklip ...

Këngëtari shqiptar i reagon Sellmës: S’të ka ra mi pa masakrat që i ka bërë Arkani në Kosovë
Asim Gashi, ka reaguar ndaj komplimentit që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kriminelit serb, Zhelko Razhnatoviq, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, ai ...
Albportali | 15-Mar-2019 11:04
Asim Gashi, ka reaguar ndaj komplimentit që grimerja e njohur kosovare, Sellma Kasumoviç ia ka bërë vajzës së kriminelit serb, Zhelko Razhnatoviq, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, ai ...

Nora dhe Era publikojnë bashkëpunimin në fund të marsit
Nora Istrefi dhe motra e saj, Era Istrefi, do të vijnë me bashkëpunim në fund të marsit. Besohet se dyshja kanë gati projektin e tyre të ri të përbashkët. View this post on Instagram A post shared by Nora Istrefi ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 20:27
Nora Istrefi dhe motra e saj, Era Istrefi, do të vijnë me bashkëpunim në fund të marsit. Besohet se dyshja kanë gati projektin e tyre të ri të përbashkët. View this post on Instagram A post shared by Nora Istrefi ...

I vrau rreth 50 veta në xhami, terroristi australian tregon pse e kreu sulmin
Australiani 28-vjeçar, Brenton Tarrant, i cili vrau mbi 40 veta në një xhami në qytetin Christchurch të Zelandës së Re, e ka përshkruar veten si një “burrë të zakonshëm të bardhë”, i cili është frymëzuar nga vrasësi ...
Albportali | 15-Mar-2019 10:51
Australiani 28-vjeçar, Brenton Tarrant, i cili vrau mbi 40 veta në një xhami në qytetin Christchurch të Zelandës së Re, e ka përshkruar veten si një “burrë të zakonshëm të bardhë”, i cili është frymëzuar nga vrasësi ...

Dafina Zeqiri shkëlqen e veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës
E në atë, Instagram nuk heziton të publikojë imazhe të ndryshme me të cilat tërheq gjithnjë vëmendje, shkruan lajmi.net. Këto të fundit janë kur këngëtarja, Zeqiri është veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës, kaltër ...
Albportali | 15-Mar-2019 10:42
E në atë, Instagram nuk heziton të publikojë imazhe të ndryshme me të cilat tërheq gjithnjë vëmendje, shkruan lajmi.net. Këto të fundit janë kur këngëtarja, Zeqiri është veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës, kaltër ...

‘E ke vajzën me sindroma’, Xhensila Myrtezaj e bën për ‘pesë pare’ ndjekësen
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër që disa muaj por asnjëherë nuk ia kanë zbuluar ftyrën vajzës, që e kanë pagëzuar me emrin Ajka, shkruan lajmi.net. Dhe tani, një ndjekëse i ka komentuar në një foto ...
Albportali | 15-Mar-2019 10:22
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër që disa muaj por asnjëherë nuk ia kanë zbuluar ftyrën vajzës, që e kanë pagëzuar me emrin Ajka, shkruan lajmi.net. Dhe tani, një ndjekëse i ka komentuar në një foto ...

Bebe Rexha takohet me djemtë e Backstreet Boys, emocionet nuk e lejojnë ta këndojë hitin e grupit
Bebe Rexha po vazhdon të shijoj sukseset e këngës së fundit, “Last Hurrah”, por edhe po merr kritika prej prindërve. Këngëtarja e famshme shqiptare gjatë koncerteve dhe angazhimeve në projekte muzikore, po ka mundësi që ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 10:09
Bebe Rexha po vazhdon të shijoj sukseset e këngës së fundit, “Last Hurrah”, por edhe po merr kritika prej prindërve. Këngëtarja e famshme shqiptare gjatë koncerteve dhe angazhimeve në projekte muzikore, po ka mundësi që ...

Emrat e carëve serbë në armët e sulmuesit në xhaminë në Zelandën e Re
Mediet lokale kanë publikuar foto se njëri nga sulmuesit në armë ka pasur të gdhendur emrat e car Llazarit, Millosh Obilliqit. Gazetari i TVNZ, Sam Clarke, ka biseduar me disa persona në xhaminë Masjid Al Noor kur ...
Albportali | 15-Mar-2019 10:08
Mediet lokale kanë publikuar foto se njëri nga sulmuesit në armë ka pasur të gdhendur emrat e car Llazarit, Millosh Obilliqit. Gazetari i TVNZ, Sam Clarke, ka biseduar me disa persona në xhaminë Masjid Al Noor kur ...

2Po2 paralajmëron këngën e re me titull përrallash
Reperi kosovar 2Po2, ka paralajmëruar një këngë të re. Në profilin e tij në Instagram reperi ka shkruar se do e publikojë këngën e tij të re me 16-të mars. View this post on Instagram Borebardha 16.03 @authentic.ent A ...
Prive | 15-Mar-2019 10:08
Reperi kosovar 2Po2, ka paralajmëruar një këngë të re. Në profilin e tij në Instagram reperi ka shkruar se do e publikojë këngën e tij të re me 16-të mars. View this post on Instagram Borebardha 16.03 @authentic.ent A ...

Kjo është befasia që Fifi ka përgatitur për fansat
Filloreta Raçi apo siç njihet me emrin artistik Fifi është duke punuar në projekte të reja, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, ajo tregon se ka gati një projekt solo dhe një bashkëpunim. ...
Albportali | 15-Mar-2019 10:04
Filloreta Raçi apo siç njihet me emrin artistik Fifi është duke punuar në projekte të reja, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, ajo tregon se ka gati një projekt solo dhe një bashkëpunim. ...

Ja si vriten myslimanët në xhami të Zelandës së Re ( KUJDES PAMJE +18)
Një sulmues në Zelandë të Re ka hyrë në xhami duke vrarë 40 vetë dhe duke lënë shumë të plagosur. Më poshtë gjeni pamje se si sulmuesi duke dëgjuar muzike serbe shkon drejt xhamisë dhe fillon masakrën kundër ...
Albportali | 15-Mar-2019 10:04
Një sulmues në Zelandë të Re ka hyrë në xhami duke vrarë 40 vetë dhe duke lënë shumë të plagosur. Më poshtë gjeni pamje se si sulmuesi duke dëgjuar muzike serbe shkon drejt xhamisë dhe fillon masakrën kundër ...

Terroristi duke dëgjuar këngë serbe vret dhjetëra persona në dy xhami në Zelandë të Re [Video]
Një terrorist 28 vjeçar australian ka kryer sulm mbi dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re, duke vrarë të paktën 40 vetë. Në disa pamje të publikuara, shihet momenti kur sulmuesi nga vetura niset për në xhami, hynë ...
Albportali | 15-Mar-2019 09:59
Një terrorist 28 vjeçar australian ka kryer sulm mbi dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re, duke vrarë të paktën 40 vetë. Në disa pamje të publikuara, shihet momenti kur sulmuesi nga vetura niset për në xhami, hynë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved