ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 17:22

Momenti kur Messi i qetëson lojtarët në fushë pas golit të shënuar nga Lyon

Momenti kur Messi i qetëson lojtarët në fushë pas golit të shënuar nga Lyon
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 22:55
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...

Coutinho: Te Barça jam mirë, por…
Felipe Coutinho përflitet se do të largohet nga Barcelona në merkaton verore dhe shkak për këtë janë bërë hapësirat e pakëta për brazilianin në formacionin e teknikut Ernesto Valverde. Vet lojtari i ka komentuar zërat ...
Flaka | 14-Mar-2019 19:49
Felipe Coutinho përflitet se do të largohet nga Barcelona në merkaton verore dhe shkak për këtë janë bërë hapësirat e pakëta për brazilianin në formacionin e teknikut Ernesto Valverde. Vet lojtari i ka komentuar zërat ...

Fekir i mahnitur nga paraqitja e Messit: ‘Ishte e pamundur të luaje kundër tij’
Fekir i mahnitur nga paraqitja e Messit: ‘Ishte e pamundur të luaje kundër tij’ Lionel Messi ka regjistruar mbrëmë një paraqitje të jashtëzakonshme në përballjen kundër Olympique Lyon. Argjentinasit i mjaftuan vetëm 18 ...
Medial | 14-Mar-2019 19:38
Fekir i mahnitur nga paraqitja e Messit: ‘Ishte e pamundur të luaje kundër tij’ Lionel Messi ka regjistruar mbrëmë një paraqitje të jashtëzakonshme në përballjen kundër Olympique Lyon. Argjentinasit i mjaftuan vetëm 18 ...

Kutinjo bën enigmatikun: Te Barça jam mirë, por…
Felipe Kutinjo përflitet se do të largohet nga Barcelona në merkaton verore dhe shkak për këtë janë bërë hapësirat e pakëta për brazilianin në formacionin e teknikut Ernesto Valverde. Vëtë lojtari i ka komentuar zërat ...
Medial | 14-Mar-2019 19:20
Felipe Kutinjo përflitet se do të largohet nga Barcelona në merkaton verore dhe shkak për këtë janë bërë hapësirat e pakëta për brazilianin në formacionin e teknikut Ernesto Valverde. Vëtë lojtari i ka komentuar zërat ...

Kutinjo bën enigmatikun: Te Barça jam mirë, por…
Felipe Kutinjo përflitet se do të largohet nga Barcelona në merkaton verore dhe shkak për këtë janë bërë hapësirat e pakëta për brazilianin në formacionin e teknikut Ernesto Valverde. Vëtë lojtari i ka komentuar zërat ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 18:49
Felipe Kutinjo përflitet se do të largohet nga Barcelona në merkaton verore dhe shkak për këtë janë bërë hapësirat e pakëta për brazilianin në formacionin e teknikut Ernesto Valverde. Vëtë lojtari i ka komentuar zërat ...

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 19:01
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...

Suarez nuk është i shqetësuar me mungesën e golave në Evropë
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez ka lehtësuar shqetësimet rreth rekordit të tij para portës në Ligë të kampionëve pas një tjetër ndeshje pa shënuar kundër Lyonit. Uruguaiani nuk ishte njëri nga golashënuesit në ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 16:56
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez ka lehtësuar shqetësimet rreth rekordit të tij para portës në Ligë të kampionëve pas një tjetër ndeshje pa shënuar kundër Lyonit. Uruguaiani nuk ishte njëri nga golashënuesit në ...

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...
SuperSport | 14-Mar-2019 16:49
Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në ...

Coutinho s’e përjashton mundësinë e largimit
Philippe Coutinho e ka pranuar që e ardhmja e tij mund të jetë larg Barcelonës ndonëse shënoi në fitoren 5:1 ndaj Lyon-it në Ligën e Kampionëve. “Në këto pak javë të fundit, muaj madje, nuk kam luajtur mirëpo prapë dua ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 13:05
Philippe Coutinho e ka pranuar që e ardhmja e tij mund të jetë larg Barcelonës ndonëse shënoi në fitoren 5:1 ndaj Lyon-it në Ligën e Kampionëve. “Në këto pak javë të fundit, muaj madje, nuk kam luajtur mirëpo prapë dua ...

Coutinho: Nuk po luaj mirë, prandaj e ardhmja…
Philippe Coutinho tregoi shenja premtimi pasi Barcelona e mposhti Lyonin të mërkurën në mbrëmje për të arritur në çerekfinale të Ligës së Kampionëve dhe braziliani ishte i kënaqur me performancën e tij. Nuk ka qenë një ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 10:08
Philippe Coutinho tregoi shenja premtimi pasi Barcelona e mposhti Lyonin të mërkurën në mbrëmje për të arritur në çerekfinale të Ligës së Kampionëve dhe braziliani ishte i kënaqur me performancën e tij. Nuk ka qenë një ...

Coutinho jep indikacione se do të largohet nga Barcelona
Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, ishte i qartë për të ardhmen e tij pas ndeshjes së Ligës së Kampionëve. Kataluansit kanë triumfuar para shikuesve të vetë kundër skuadrës së Lyonit me rezultat 5:1. Coutinho ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 07:59
Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, ishte i qartë për të ardhmen e tij pas ndeshjes së Ligës së Kampionëve. Kataluansit kanë triumfuar para shikuesve të vetë kundër skuadrës së Lyonit me rezultat 5:1. Coutinho ...

Kështu e komenton Valverde fitoren e Barcelonës
Barcelona ka shënuar fitore të thellë prej 5:1 në ‘Camp Nou’, duke siguruar kalimin në çerekfinale. Lionel Messi me dy gola, Coutinho, Pique dhe Dembele shënuan për fitoren e katalanëve. “Është një lojë e Ligës së ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 09:51
Barcelona ka shënuar fitore të thellë prej 5:1 në ‘Camp Nou’, duke siguruar kalimin në çerekfinale. Lionel Messi me dy gola, Coutinho, Pique dhe Dembele shënuan për fitoren e katalanëve. “Është një lojë e Ligës së ...

Coutinho s’e përjashton mundësinë e largimit nga Barcelona
Philippe Coutinho e ka pranuar se e ardhmja e tij në futboll mund të jetë larg Barcelonës, pasi shënoi në fitoren me rezultat 5:1 të Barcelonës ndaj Lyonit, në fazën e 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve. Coutinho e ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 09:25
Philippe Coutinho e ka pranuar se e ardhmja e tij në futboll mund të jetë larg Barcelonës, pasi shënoi në fitoren me rezultat 5:1 të Barcelonës ndaj Lyonit, në fazën e 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve. Coutinho e ...

Barcelona 5-1 Lyon: Notat e lojtarëve, Messi maksimale
Barcelona u kualifikua në çerekfinale të Ligë së Kampionëve pasi fitoi në ndeshjen e dytë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve ndaj Lyonit me rezultat 5-1. Golat për vendasit i shënuan Lionel Messi (18', 78'), ...
Telegrafi | 13-Mar-2019 23:27
Barcelona u kualifikua në çerekfinale të Ligë së Kampionëve pasi fitoi në ndeshjen e dytë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve ndaj Lyonit me rezultat 5-1. Golat për vendasit i shënuan Lionel Messi (18', 78'), ...

Coutinho s’e përjashton mundësinë e largimit nga Barcelona
Philippe Coutinho e ka pranuar se e ardhmja e tij në futboll mund të jetë larg Barcelonës, pasi shënoi në fitoren me rezultat 5:1 të Barcelonës ndaj Lyonit, në fazën e 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve. Coutinho e ...
EkonomiaOnline | 14-Mar-2019 09:13
Philippe Coutinho e ka pranuar se e ardhmja e tij në futboll mund të jetë larg Barcelonës, pasi shënoi në fitoren me rezultat 5:1 të Barcelonës ndaj Lyonit, në fazën e 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve. Coutinho e ...

Coutinho jep indikacione se do të largohet nga Barcelona
Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, ishte i qartë për të ardhmen e tij pas ndeshjes së Ligës së Kampionëve. Kataluansit kanë triumfuar para shikuesve të vetë kundër skuadrës së Lyonit me rezultat 5:1. Coutinho ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 08:05
Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho, ishte i qartë për të ardhmen e tij pas ndeshjes së Ligës së Kampionëve. Kataluansit kanë triumfuar para shikuesve të vetë kundër skuadrës së Lyonit me rezultat 5:1. Coutinho ...

Barça në çerekfinale, nuk gabon ndaj Lyonit në Camp Nou
Barcelona ka arritur fitore 5-1 ndaj Lyonit në ndeshjen e dytë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Barça ishte dukshëm më e mirë dhe kualifikimi në çerekfinale ishte i merituar. Goli i parë në takim u shënua nga ...
Telegrafi | 13-Mar-2019 23:03
Barcelona ka arritur fitore 5-1 ndaj Lyonit në ndeshjen e dytë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Barça ishte dukshëm më e mirë dhe kualifikimi në çerekfinale ishte i merituar. Goli i parë në takim u shënua nga ...

Barcelona shkatërron Lyonin (VIDEO)
Barcelona ka shënuar fitore bindëse 5-1 ndaj Lyon. Ndeshja e parë përfundoi pa gola në Francë, por në të dytën Barça shkatërroi ekipin francez dhe kaloi tutje në Ligën e Kampionëve. Tousart (58') i dha një pikë shprese ...
TetovaSot | 13-Mar-2019 23:51
Barcelona ka shënuar fitore bindëse 5-1 ndaj Lyon. Ndeshja e parë përfundoi pa gola në Francë, por në të dytën Barça shkatërroi ekipin francez dhe kaloi tutje në Ligën e Kampionëve. Tousart (58') i dha një pikë shprese ...

Eksperti i referimit, Andujar: Nuk ishte penallti, Suarez e shkeli Denayerin
Barcelona e përfundoi pjesën e parë ndaj Lyonit në Camo Nou me rezultat 2-0 në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Goli i parë u shënua nga Lionel Messi, argjentinasi shënoi nga pika e bardhë pasi ...
Telegrafi | 13-Mar-2019 22:10
Barcelona e përfundoi pjesën e parë ndaj Lyonit në Camo Nou me rezultat 2-0 në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Goli i parë u shënua nga Lionel Messi, argjentinasi shënoi nga pika e bardhë pasi ...

Messi i kundërpërgjigjet Ronaldos, në “Kamp Nou” shënohen plotë 6 gola (VIDEO)
Skuadra e Barcelonës do të mbrojë nderin e Spanjës në ndeshjet çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pas fitores 5:1 në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales përballë Lionit, njofton “infOSport.mk”. Lionel Messi u dallua ...
InfoSport.mk | 13-Mar-2019 23:42
Skuadra e Barcelonës do të mbrojë nderin e Spanjës në ndeshjet çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pas fitores 5:1 në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales përballë Lionit, njofton “infOSport.mk”. Lionel Messi u dallua ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved