ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 13:00

Ministrja Zhiviq nuk qëndron në Komision për t’i dëgjuar shqetësimet e deputetëve

Ministrja Zhiviq nuk qëndron në Komision për t’i dëgjuar shqetësimet e deputetëve
Për herë të parë, ministrja e re e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, u ftua nga Komisioni për Bujqësi të raportojë për mënyrën e dhënies së granteve dhe subvencioneve. Megjithëkëtë, ajo ka refuzuar të flasë për një numër ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 20:42
Për herë të parë, ministrja e re e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, u ftua nga Komisioni për Bujqësi të raportojë për mënyrën e dhënies së granteve dhe subvencioneve. Megjithëkëtë, ajo ka refuzuar të flasë për një numër ...

Ministrja Ziviq raporton para Komisionit për Bujqësi
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Ziviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural ka thënë se është e gatshme të bashkëpunoj më këtë Komision në mënyrë që të ketë rezultate ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 14:30
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Ziviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural ka thënë se është e gatshme të bashkëpunoj më këtë Komision në mënyrë që të ketë rezultate ...

Ministrja Zhiviq nuk qëndron në Komision për t’i dëgjuar shqetësimet e deputetëve
Për herë të parë, ministrja e re e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, u ftua nga Komisioni për Bujqësi të raportojë për mënyrën e dhënies së granteve dhe subvencioneve. Megjithëkëtë, ajo ka refuzuar të flasë për një numër ...
Koha.net | 14-Mar-2019 20:37
Për herë të parë, ministrja e re e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, u ftua nga Komisioni për Bujqësi të raportojë për mënyrën e dhënies së granteve dhe subvencioneve. Megjithëkëtë, ajo ka refuzuar të flasë për një numër ...

Zhiviqi nuk komenton keqpërdorimet e bëra në ministrinë e Bujqësisë para se të merrte mandatin
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka folur rreth keqpërdorimeve të fondeve dhe mënyrës së ndarjes së granteve, për çka ishte ...
Koha.net | 14-Mar-2019 14:49
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka folur rreth keqpërdorimeve të fondeve dhe mënyrës së ndarjes së granteve, për çka ishte ...

Dijana Zhiviq nuk përgjigjet në pyetjet e komisionit
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka folur rreth keqpërdorimeve të fondeve dhe mënyrës së ndarjes së granteve, për çka ishte ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 14:15
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka folur rreth keqpërdorimeve të fondeve dhe mënyrës së ndarjes së granteve, për çka ishte ...

Zhiviq nuk përgjigjet në pyetjet e komisionit, tregon nga kush e mori detyrën
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka folur rreth keqpërdorimeve të fondeve dhe mënyrës së ndarjes së granteve, për çka ishte ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 14:11
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka folur rreth keqpërdorimeve të fondeve dhe mënyrës së ndarjes së granteve, për çka ishte ...

Raportimi i Zhiviq në komision, Musliu: Nuk kemi nevojë të shohim një ministër si syret
Takimi i Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka kaluar pa debate të ashpra dhe ‘mollë sherri’ është bërë ministrja e re e Bujqësisë Dijana Zhiviq.
Kosova Press | 14-Mar-2019 14:11
Takimi i Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka kaluar pa debate të ashpra dhe ‘mollë sherri’ është bërë ministrja e re e Bujqësisë Dijana Zhiviq.

Zhiviq nuk përgjigjet në pyetjet e komisionit, tregon nga kush e mori detyrën
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka folur rreth keqpërdorimeve të fondeve dhe mënyrës së ndarjes së granteve, për çka ishte ...
Kosova Press | 14-Mar-2019 14:08
Ministrja e Bujqësisë, Dijana Zhiviq, në raportimin e saj të parë para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural nuk ka folur rreth keqpërdorimeve të fondeve dhe mënyrës së ndarjes së granteve, për çka ishte ...

Ministrja Dijana Zhiviq s’raporton për grantet, thotë se do të kryej punën me nderë dhe transparencë
Ndonëse ish ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Nenad Rikallo, pas shumë ftesave nga deputetët, nuk është paraqitur për të raportuar në komisionin që e mbikëqyrë këtë ministri, atë e bëri e sapo ...
EkonomiaOnline | 14-Mar-2019 13:52
Ndonëse ish ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Nenad Rikallo, pas shumë ftesave nga deputetët, nuk është paraqitur për të raportuar në komisionin që e mbikëqyrë këtë ministri, atë e bëri e sapo ...

Dijana Zhiviq: Do të sjellë rregull në Ministrinë e Bujqësisë
Dijana Zhiviq, ministrja e Bujqësisë është paraqitur para Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor. Ajo ka thënë para deputetëve se do të sjellë rregull në ministrinë që ajo ...
InFokusi | 14-Mar-2019 13:43
Dijana Zhiviq, ministrja e Bujqësisë është paraqitur para Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor. Ajo ka thënë para deputetëve se do të sjellë rregull në ministrinë që ajo ...

Dijana Zhiviq: Do të sjellë rregull në Ministrinë e Bujqësisë
Dijana Zhiviq, ministrja e Bujqësisë është paraqitur para Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor Ajo ka thënë para deputetëve se do të sjellë rregull në ministrinë që ajo drejton, ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 13:32
Dijana Zhiviq, ministrja e Bujqësisë është paraqitur para Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor Ajo ka thënë para deputetëve se do të sjellë rregull në ministrinë që ajo drejton, ...

Raportimi i ministres Dijana Zhiviq para komisionit (Drejtpërdrejt)
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq raporton para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural.
Kosova Press | 14-Mar-2019 12:16
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq raporton para Komisionit për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved