ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:54

Ministri serb: Shtetet e Bashkuara bëjnë një devijim nga Prishtina

Ministri serb: Shtetet e Bashkuara bëjnë një devijim nga Prishtina
Ministri i Administratës Shtetërore dhe Vetëqeverisjes Lokale në Serbi, Branko Ruzhiq tha sot se SHBA po largohet nga Prishtina dhe kanë qasje të ndryshme ndaj dialogut dhe gjetjen e një zgjidhjeje të qëndrueshme për ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 12:37
Ministri i Administratës Shtetërore dhe Vetëqeverisjes Lokale në Serbi, Branko Ruzhiq tha sot se SHBA po largohet nga Prishtina dhe kanë qasje të ndryshme ndaj dialogut dhe gjetjen e një zgjidhjeje të qëndrueshme për ...

Ministri serb: Shtetet e Bashkuara bëjnë një devijim nga Prishtina
Ministri i Administratës Shtetërore dhe Vetëqeverisjes Lokale në Serbi, Branko Ruzhiq tha sot se ShBA po largohet nga Prishtina dhe kanë qasje të ndryshme ndaj dialogut dhe gjetjen e një zgjidhjeje të qëndrueshme për ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 12:37
Ministri i Administratës Shtetërore dhe Vetëqeverisjes Lokale në Serbi, Branko Ruzhiq tha sot se ShBA po largohet nga Prishtina dhe kanë qasje të ndryshme ndaj dialogut dhe gjetjen e një zgjidhjeje të qëndrueshme për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved