ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 16:42

Liga e Evropës: Këto janë skuadrat që kanë kaluar në çerekfinale

Liga e Evropës: Këto janë skuadrat që kanë kaluar në çerekfinale
Raundi i 1/16-ës së finales në kuadër të Ligës së Evropës ka treguar disa nga duelet më interesante viteve të fundit në këtë kompeticion. Sot janë mësuar tetë skuadrat që do të paraqiten në fazën çerekfinale. Në disa ...
Medial | 15-Mar-2019 00:33
Raundi i 1/16-ës së finales në kuadër të Ligës së Evropës ka treguar disa nga duelet më interesante viteve të fundit në këtë kompeticion. Sot janë mësuar tetë skuadrat që do të paraqiten në fazën çerekfinale. Në disa ...

Këta janë tetë çerekfinalistët në Ligën e Evropës – gjithçka çfarë duhet të dini për shortin dhe datat e zhvillimit të ndeshjeve
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Në këtë fazë janë kualifikuar dy ekipe nga Anglia, dy nga Spanja, teksa nga një përfaqësues kanë Portugalia, Italia, Gjermania e Çekia. ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 00:18
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Në këtë fazë janë kualifikuar dy ekipe nga Anglia, dy nga Spanja, teksa nga një përfaqësues kanë Portugalia, Italia, Gjermania e Çekia. ...

Mësohen skuadrat çerekfinaliste të Evropa Ligës
Kanë përfunduar të gjitha takimet e 1/8 së finales në Evropa Ligë dhe janë mësuar skuadrat që kaluan në çerekfinale , shkruan Gazeta inFokus. Chelsea, Valencia, Napoli, Arsenali, Benfica, Eintracht Frankfurti, Slavia ...
InFokusi | 14-Mar-2019 23:51
Kanë përfunduar të gjitha takimet e 1/8 së finales në Evropa Ligë dhe janë mësuar skuadrat që kaluan në çerekfinale , shkruan Gazeta inFokus. Chelsea, Valencia, Napoli, Arsenali, Benfica, Eintracht Frankfurti, Slavia ...

Napoli mundet nga Salzburg me rezultatin 3-1
Skuadra e Napolit është mundur 3-1 në tranasfertën e Salzburg në ndeshjen e kthimit te Europa League. Gjithsesi italainët kaluan në çerek finale pasi patën fituar 3-0 në ndeshjen e parë në “San Paolo”. Napoli zhgënjen ...
ABCNews | 14-Mar-2019 23:43
Skuadra e Napolit është mundur 3-1 në tranasfertën e Salzburg në ndeshjen e kthimit te Europa League. Gjithsesi italainët kaluan në çerek finale pasi patën fituar 3-0 në ndeshjen e parë në “San Paolo”. Napoli zhgënjen ...

Tronditet Interi, Frankfurti i nxjerr jashtë Europës!
Në sfidat e orës 21:00 padyshim që rezultati më befasues vjen nga “San Siro” me Interin që është mposhtur nga gjermanët e Ajhtrahkt Frankfurtit, të cilët kanë mposhtur zikaltërit me një gol të minutës së 6-të të Joviç, ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 22:58
Në sfidat e orës 21:00 padyshim që rezultati më befasues vjen nga “San Siro” me Interin që është mposhtur nga gjermanët e Ajhtrahkt Frankfurtit, të cilët kanë mposhtur zikaltërit me një gol të minutës së 6-të të Joviç, ...

Këta janë tetë çerekfinalistët në Ligën e Evropës
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Në këtë fazë janë kualifikuar dy ekipe nga Anglia, dy nga Spanja, teksa nga një përfaqësues kanë Portugalia, Italia, Gjermania e Çekia. ...
Koha.net | 14-Mar-2019 23:41
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Në këtë fazë janë kualifikuar dy ekipe nga Anglia, dy nga Spanja, teksa nga një përfaqësues kanë Portugalia, Italia, Gjermania e Çekia. ...

Eintrach Frankfurti mposhtë dhe eliminon Interin (VIDEO)
Eintracht Frankfurti ka shënuar fitore minimale 1-0 ndaj Interit midis “Guiseppe Meazzas” dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Dueli i parë i luajtur në Frankfurt kishte përkundur më ...
InFokusi | 14-Mar-2019 23:06
Eintracht Frankfurti ka shënuar fitore minimale 1-0 ndaj Interit midis “Guiseppe Meazzas” dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Dueli i parë i luajtur në Frankfurt kishte përkundur më ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...
Flaka | 14-Mar-2019 22:58
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 21:16
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...

Arsenali përmbysë Rennsit dhe siguron çerekfinalen (VIDEO)
Arsenali ka bërë një rikthim jashtëzakonisht të madh ndaj Rennsit dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Të drejtuarit e Unay Emeryit e kanë përmbysur rezultatin 3-1 nga ndeshja e parë dhe ...
InFokusi | 14-Mar-2019 22:57
Arsenali ka bërë një rikthim jashtëzakonisht të madh ndaj Rennsit dhe ka kaluar në çerekfinale të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus. Të drejtuarit e Unay Emeryit e kanë përmbysur rezultatin 3-1 nga ndeshja e parë dhe ...

Europa League, Hysaj titullar kundër Red Bull Salcburgut
Janë publikuar formacionet e sfidës së vlefshme për kthimin e fazës së 1/16-ave të Ligës së Europës, mes Red Bull Salcburgut dhe Napolit, me shkodranin Elseit Hysaj, që do ta nisë nga minuta e parë ndeshjen që starton ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 18:08
Janë publikuar formacionet e sfidës së vlefshme për kthimin e fazës së 1/16-ave të Ligës së Europës, mes Red Bull Salcburgut dhe Napolit, me shkodranin Elseit Hysaj, që do ta nisë nga minuta e parë ndeshjen që starton ...

Liga Europa, kualifikohen Çelzi, Napoli dhe Valencia (VIDEO)
Tre skuadrat favorite, Çelzi, Napoli dhe Valencia kanë arritur të sigurojnë një vend për në ndeshjet çerekfinale të Liga Europa. Dy skuadrat e para kishin siguruar kualifikimin që në ndeshjen e parë pas fitoreve 3:0, ...
InfoSport.mk | 14-Mar-2019 22:31
Tre skuadrat favorite, Çelzi, Napoli dhe Valencia kanë arritur të sigurojnë një vend për në ndeshjet çerekfinale të Liga Europa. Dy skuadrat e para kishin siguruar kualifikimin që në ndeshjen e parë pas fitoreve 3:0, ...

Chelsea ‘bombardon’ Kievin, Napoli dhe Valencia kualifikohen me vështirësi
Sonte po zhvillohet raundi i dytë i 1/8 së finales në ‘Europa Ligë’. Tri ndeshje vetëm se kanë përfunduar. Chelsea ka arritur të mposhtë Dinamo Kievin edhe në ndeshjen e dytë. Londinezët fituan me rezultat të thellë ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 21:56
Sonte po zhvillohet raundi i dytë i 1/8 së finales në ‘Europa Ligë’. Tri ndeshje vetëm se kanë përfunduar. Chelsea ka arritur të mposhtë Dinamo Kievin edhe në ndeshjen e dytë. Londinezët fituan me rezultat të thellë ...

Dinamo Kiev 0-5 Chelsea, notat e lojtarëve: Giroud me notën maksimale
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dinamo Kiev. Londinezët kanë triumfuar me rezultat të thellë 5-0 në kryeqytetin ukrainas. Olivier Giroud ishte i pandalshëm për mbrojtjen vendase duke realizuar ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 21:24
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dinamo Kiev. Londinezët kanë triumfuar me rezultat të thellë 5-0 në kryeqytetin ukrainas. Olivier Giroud ishte i pandalshëm për mbrojtjen vendase duke realizuar ...

Chelsea me pesë yje, fitore spekakolare që siguron çerekfinalen
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...
Albportali | 14-Mar-2019 21:56
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...
Medial | 14-Mar-2019 21:41
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...

Dinamo Kiev 0-5 Chelsea, notat e lojtarëve: Giroud me notën maksimale
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dinamo Kiev. Londinezët kanë triumfuar me rezultat të thellë 5-0 në kryeqytetin ukrainas. Olivier Giroud ishte i pandalshëm për mbrojtjen vendase duke realizuar ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 21:33
Chelsea ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë ndaj Dinamo Kiev. Londinezët kanë triumfuar me rezultat të thellë 5-0 në kryeqytetin ukrainas. Olivier Giroud ishte i pandalshëm për mbrojtjen vendase duke realizuar ...

Chelsea kualifikohet me goleadë, vuajnë Napoli e Valencia!
Asnjë surprizë në 3 sfidat e para. Chelsea kalon me goleadë, Napoli vuan por kualifikohet në çerekfinale ndërsa surpriza e vërtetë e ndeshjeve të dyta të raundit të 1/8-ave të zhvilluara në orën 18:55 mund të ishte ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 21:05
Asnjë surprizë në 3 sfidat e para. Chelsea kalon me goleadë, Napoli vuan por kualifikohet në çerekfinale ndërsa surpriza e vërtetë e ndeshjeve të dyta të raundit të 1/8-ave të zhvilluara në orën 18:55 mund të ishte ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...
Java News | 14-Mar-2019 21:33
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...

Chelsea me pesë yje, fitore spekakolare nga londinezët që sigurojnë çerekfinalen
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 20:52
Chelsea ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Dinamo Kiev. Skuadra londineze ka triumfuar në kryeqytetin ukrainas me rezultat të thellë 0-5. Olivier Giroud ka shkëlqyer në këtë takim për skuadrën ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved