ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 13:00

Kapet 36-vjeçari fierak, pjesë e bandës së Met Kananit

Kapet 36-vjeçari fierak, pjesë e bandës së Met Kananit
Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues në Fier. ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 21:52
Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues në Fier. ...

Pranga 36-vjeçarit. Pjesë e grupit të kapur me 8.4 ton drogë
Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues në Fier. ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 21:24
Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues në Fier. ...

Fier, kapet një tjetër anëtar i grupit të Met Kananit
Një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga këtë të premte nga forcat e Policisë së Fierit.
Top Channel | 15-Mar-2019 21:14
Një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga këtë të premte nga forcat e Policisë së Fierit.

Drogë të fshehur brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të trafikut të lëndëve narkotike dhe ka shoqëruar katër persona si të përfshirë. Ndërsa në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 2 kg kanabis i përpunuar, i cili ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 19:30
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të trafikut të lëndëve narkotike dhe ka shoqëruar katër persona si të përfshirë. Ndërsa në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 2 kg kanabis i përpunuar, i cili ...

Fier, arrestohet 36-vjeçari për trafik të lëndëve narkotike
Një 36 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Ndalimi i shtetasit me iniciale G.V është bërë në sajë të operacionit të koduar “Precizioni”. Ndaj këtij shtetasi ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 21:21
Një 36 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Ndalimi i shtetasit me iniciale G.V është bërë në sajë të operacionit të koduar “Precizioni”. Ndaj këtij shtetasi ...

Operacioni ‘Precizioni’, një tjetër i arrestuar
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...
Gazeta Shqip | 15-Mar-2019 22:04
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...

“Lapraka”, në pranga 3 shpërndarës droge
Policia e kryeqytetit ka mundur të arrestojë 3 shtetas të dyshuar për tregtimin e drogave të forta, në kuadër të operacionit të koduar “Lapraka”, që vinte pas një procedimi penal të regjistruar këtë vit.
Top Channel | 15-Mar-2019 18:48
Policia e kryeqytetit ka mundur të arrestojë 3 shtetas të dyshuar për tregtimin e drogave të forta, në kuadër të operacionit të koduar “Lapraka”, që vinte pas një procedimi penal të regjistruar këtë vit.

Në pranga bashkëpunëtori i “Eskobarit shqiptar”
Një 36-vjeçar me iniciale G.V. është arrestuar këtë të premte nga polica e Fierit. Ai akuzohet për “Trafikim të lëndëve narkotike” si pjesë e operacionit të koduar “Precizioni”. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e ...
Lapsi | 15-Mar-2019 21:21
Një 36-vjeçar me iniciale G.V. është arrestuar këtë të premte nga polica e Fierit. Ai akuzohet për “Trafikim të lëndëve narkotike” si pjesë e operacionit të koduar “Precizioni”. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e ...

Në vëzhgim nga policia,kapet grupi i drogërave të forta në Tiranë
Pas një hetimi me metoda speciale polica e Tiranës mundi të finalizojë operacionin policor të koduar “Lapraka” në fushën e tregëtimit të lëndëve narkotike, gjatë të cilit u kapën dhe arrestuan në flagrancë 3 persona: A. ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 18:41
Pas një hetimi me metoda speciale polica e Tiranës mundi të finalizojë operacionin policor të koduar “Lapraka” në fushën e tregëtimit të lëndëve narkotike, gjatë të cilit u kapën dhe arrestuan në flagrancë 3 persona: A. ...

Shisnin dorga të forta, në pranga 3 persona
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në kuadër të hetimit me metoda speciale në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, në funksion ...
Gazeta Shqip | 15-Mar-2019 20:03
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në kuadër të hetimit me metoda speciale në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, në funksion ...

“Lapraka” godet shitësit e drogave të forta, pranga tre personave
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e kokainë, automjet, ...
Medial | 15-Mar-2019 23:24
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e kokainë, automjet, ...

“Lapraka” godet shitësit e drogave të forta, pranga tre personave
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e kokainë, automjet, ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 19:19
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e kokainë, automjet, ...

Nga tregtar llamarinash në baron droge, kapet bashkëpunëtori i “Eskobarit shqiptar”
jithçka e nisi si një tregtar i thjeshtë i llamarinave, por shumë shpejt u transformua në baron droge. Kjo është historia e Met Kananit, shqiptarit të cilësuar nga media turke si Eskobari i Drogës. Këtë të premte, falë ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 22:38
jithçka e nisi si një tregtar i thjeshtë i llamarinave, por shumë shpejt u transformua në baron droge. Kjo është historia e Met Kananit, shqiptarit të cilësuar nga media turke si Eskobari i Drogës. Këtë të premte, falë ...

Fieri, pranga 36-vjeçarit
Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka vendosur ...
TV Klan | 15-Mar-2019 20:49
Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka vendosur ...

Operacioni 'Precizioni', një tjetër i arrestuar
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit "Precizioni" për veprën penale "Treafikimi i lëndëve narkotike". Në vijim të operacionit policor të koduar "Precizioni", Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...
Gazeta55 | 15-Mar-2019 22:05
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit "Precizioni" për veprën penale "Treafikimi i lëndëve narkotike". Në vijim të operacionit policor të koduar "Precizioni", Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...

Arrestohet anëtari i 40-të i bandës së “Eskobarit shqiptar”
Shkon në 40 numri i anëtarëve të bandës së Met Kananit që janë arrestuar në Shqipëri, Maqedoni, Itali, Greqi dhe në Turqi. Ditën e sotme është arrestuar në Fier, G.V. 36 vjeç, i cili akuzohet për trafik droge në kuadër ...
Gazeta Dita | 15-Mar-2019 21:45
Shkon në 40 numri i anëtarëve të bandës së Met Kananit që janë arrestuar në Shqipëri, Maqedoni, Itali, Greqi dhe në Turqi. Ditën e sotme është arrestuar në Fier, G.V. 36 vjeç, i cili akuzohet për trafik droge në kuadër ...

Arrestohen fajdexhinjtë në Shkodër. Në pranga noterë e policë, sekuestrohen paratë
Gjatë përgjimit të një grupi kriminal në Shkodër në muajin janar, policia zbuloi një grup prej 16 personash, që në bashkëpunim me njëri-tjetrin jepnin parà me përqindje në mënyrë të paligshme.
Top Channel | 14-Mar-2019 16:50
Gjatë përgjimit të një grupi kriminal në Shkodër në muajin janar, policia zbuloi një grup prej 16 personash, që në bashkëpunim me njëri-tjetrin jepnin parà me përqindje në mënyrë të paligshme.

“Precizioni” vë në pranga 64-vjeçarin fierak
Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka vendosur ...
Java News | 15-Mar-2019 21:02
Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka vendosur ...

Altini, nga vrasës në drejtues të grupit të drogës në Laprakë (Detaje)
Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup të drogërave të forta të përbërë nga 3 persona. Në krye të këtij grupi, tvklan.al mëson se qëndron ...
TV Klan | 15-Mar-2019 19:28
Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup të drogërave të forta të përbërë nga 3 persona. Në krye të këtij grupi, tvklan.al mëson se qëndron ...

Operacioni “Precizioni”, një tjetër i arrestuar
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Treafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 20:59
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Treafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved