ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:54

Kualifikohet Napoli, italianët elozhe Hysajt, buzëqesh Panucci!

Kualifikohet Napoli, italianët elozhe Hysajt, buzëqesh Panucci!
Konferenca për shtyp përkrahë C.Ancelottit pati një ndikim të madhe tek paraqitja e Elesid Hysajt, një nga më të mirët në radhët e Napolit. Fitorja e pastër 3-0 në sfidën e parë e bënte kualifikimin thuajse të sigurt, ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 10:46
Konferenca për shtyp përkrahë C.Ancelottit pati një ndikim të madhe tek paraqitja e Elesid Hysajt, një nga më të mirët në radhët e Napolit. Fitorja e pastër 3-0 në sfidën e parë e bënte kualifikimin thuajse të sigurt, ...

Arsenali përmbys francezët e Ren, Frankfurti eliminon Interin (VIDEO)
Arsenali ia doli të përmbysë skuadrën franceze të Ren, duke fituar me rezultatin 3:0 takimin e kthimit të 1/8 së finales në Liga Europa të zhvilluar sonte në Londër, njofton “infOSport.mk”. “Topçinjtë” në ndeshjen e ...
InfoSport.mk | 14-Mar-2019 23:33
Arsenali ia doli të përmbysë skuadrën franceze të Ren, duke fituar me rezultatin 3:0 takimin e kthimit të 1/8 së finales në Liga Europa të zhvilluar sonte në Londër, njofton “infOSport.mk”. “Topçinjtë” në ndeshjen e ...

Arsenali përmbys gjithçka, siguron një vend në çerekfinale
Arsenali ka përmbysur gjithçka në Emirates për t’u kualifikuar në çerekfinale të Europa League Pas humbjes 3-1 në udhëtim, Arsenali ka treguar dhëmbët në takimin e dytë, për të fituar 3-0, duke u kualifikuar kështu në ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 23:10
Arsenali ka përmbysur gjithçka në Emirates për t’u kualifikuar në çerekfinale të Europa League Pas humbjes 3-1 në udhëtim, Arsenali ka treguar dhëmbët në takimin e dytë, për të fituar 3-0, duke u kualifikuar kështu në ...

Aintrahti eliminon Interin, avancojnë Arsenali e Vilareali (video)
Aintraht Frankfurt ka mposhtur 1-0 Inter në “San Siro” duke eliminuar zikaltrit nga Liga Europa. Frankfurt në një farë mënyre ka shpëtuar nderin e Gjermanisë, pasi mbetet skuadra e vetme që vazhdon të luajë në një ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 23:07
Aintraht Frankfurt ka mposhtur 1-0 Inter në “San Siro” duke eliminuar zikaltrit nga Liga Europa. Frankfurt në një farë mënyre ka shpëtuar nderin e Gjermanisë, pasi mbetet skuadra e vetme që vazhdon të luajë në një ...

Tronditet Interi, Frankfurti i nxjerr jashtë Europës!
Në sfidat e orës 21:00 padyshim që rezultati më befasues vjen nga “San Siro” me Interin që është mposhtur nga gjermanët e Ajhtrahkt Frankfurtit, të cilët kanë mposhtur zikaltërit me një gol të minutës së 6-të të Joviç, ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 22:58
Në sfidat e orës 21:00 padyshim që rezultati më befasues vjen nga “San Siro” me Interin që është mposhtur nga gjermanët e Ajhtrahkt Frankfurtit, të cilët kanë mposhtur zikaltërit me një gol të minutës së 6-të të Joviç, ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...
Flaka | 14-Mar-2019 22:58
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 21:16
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...

Europa League, Hysaj titullar kundër Red Bull Salcburgut
Janë publikuar formacionet e sfidës së vlefshme për kthimin e fazës së 1/16-ave të Ligës së Europës, mes Red Bull Salcburgut dhe Napolit, me shkodranin Elseit Hysaj, që do ta nisë nga minuta e parë ndeshjen që starton ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 18:08
Janë publikuar formacionet e sfidës së vlefshme për kthimin e fazës së 1/16-ave të Ligës së Europës, mes Red Bull Salcburgut dhe Napolit, me shkodranin Elseit Hysaj, që do ta nisë nga minuta e parë ndeshjen që starton ...

Interi eliminohet nga Europa League, Arsenal rikthen rezultatin dhe kualifikohet!
Po qarkullon kjo foto sot nëpër mediat sociale – ku thuhet se e ka postuar “pa dashje” direktori i Uefa Champions Leagues, përpara se ta fshinte atë menjëherë. Në qoftëse mund ti besohet këtij lajmi, atëherë UEFA veç se ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 22:57
Po qarkullon kjo foto sot nëpër mediat sociale – ku thuhet se e ka postuar “pa dashje” direktori i Uefa Champions Leagues, përpara se ta fshinte atë menjëherë. Në qoftëse mund ti besohet këtij lajmi, atëherë UEFA veç se ...

Liga Europa, kualifikohen Çelzi, Napoli dhe Valencia (VIDEO)
Tre skuadrat favorite, Çelzi, Napoli dhe Valencia kanë arritur të sigurojnë një vend për në ndeshjet çerekfinale të Liga Europa. Dy skuadrat e para kishin siguruar kualifikimin që në ndeshjen e parë pas fitoreve 3:0, ...
InfoSport.mk | 14-Mar-2019 22:31
Tre skuadrat favorite, Çelzi, Napoli dhe Valencia kanë arritur të sigurojnë një vend për në ndeshjet çerekfinale të Liga Europa. Dy skuadrat e para kishin siguruar kualifikimin që në ndeshjen e parë pas fitoreve 3:0, ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...
Medial | 14-Mar-2019 21:41
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...
Java News | 14-Mar-2019 21:33
Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia. Çelsi ka shkatërruar Dinamon e Kievit ...

Europa League/ Çelsi, Valencia e Napoli, tre skuadrat që kualifikohen
Çelsi, Valencia e Napoli janë tre skuadrat e para që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League. Çelsi ka mundur Dinamon e Kievit në Ukrainë, me një rezultat imponues 5-0. Napoli është mposhtur me shifrat 2-1 në ...
Dritare | 14-Mar-2019 21:30
Çelsi, Valencia e Napoli janë tre skuadrat e para që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League. Çelsi ka mundur Dinamon e Kievit në Ukrainë, me një rezultat imponues 5-0. Napoli është mposhtur me shifrat 2-1 në ...

Liga Europa, Interi me mungesa, Arsenali me misionin e përmbysjes
Koha sa vjen e ngushtohet dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Liga Europa, e ku vetëm 8 prej tyre do e realizojnë këtë objektiv mjaft të rëndësishëm që të dhuron një tjetër motiv për t’i ...
InfoSport.mk | 14-Mar-2019 13:56
Koha sa vjen e ngushtohet dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Liga Europa, e ku vetëm 8 prej tyre do e realizojnë këtë objektiv mjaft të rëndësishëm që të dhuron një tjetër motiv për t’i ...

Evropa Liga: Arsenali kërkon ta përmbysë rezultatin, Interi synon çerekfinalen përkundër mungesave
Koha sa vjen e ngushtohet dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Europa Leagues, vetëm 8 prej tyre do e realizojnë këtë objektiv mjaft të rëndësishëm që të dhuron një tjetër motiv për t’i ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 13:05
Koha sa vjen e ngushtohet dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Europa Leagues, vetëm 8 prej tyre do e realizojnë këtë objektiv mjaft të rëndësishëm që të dhuron një tjetër motiv për t’i ...

Sot përcaktohen çerekfinalet/ Interi me mungesa, Arsenali me misionin e përmbysjes
Koha sa vjen e ngushtohet dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Europa Leagues, vetëm 8 prej tyre do e realizojnë këtë objektiv mjaft të rëndësishëm që të dhuron një tjetër motiv për t’i ...
Shenja | 14-Mar-2019 11:55
Koha sa vjen e ngushtohet dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Europa Leagues, vetëm 8 prej tyre do e realizojnë këtë objektiv mjaft të rëndësishëm që të dhuron një tjetër motiv për t’i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved