ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:17

Kosovë, dorëzohen 10 padi kundër serbëve të dyshuar për krime lufte

Kosovë, dorëzohen 10 padi kundër serbëve të dyshuar për krime lufte
Organizata joqeveritare, Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime ...
Portalb | 15-Mar-2019 17:57
Organizata joqeveritare, Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime ...

Kosovë, dorëzohen 10 padi kundër serbëve të dyshuar për krime lufte
Organizata joqeveritare, Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime ...
Shenja | 15-Mar-2019 17:48
Organizata joqeveritare, Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime ...

Dorëzohen edhe 10 padi ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Shkëndie Hoda nga ...
Zeri | 15-Mar-2019 15:49
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Shkëndie Hoda nga ...

Dorëzohen edhe 10 padi ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Shkëndie Hoda nga ...
InFokusi | 15-Mar-2019 15:42
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Shkëndie Hoda nga ...

Dorëzohen edhe 10 padi ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Shkëndie Hoda nga ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 15:38
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Shkëndie Hoda nga ...

Dorëzohen edhe 10 padi në PSRK ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Shkëndie Hoda nga ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 15:05
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, ka dorëzuar edhe 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Shkëndie Hoda nga ...

A ndikon bulmeti në shfaqjen e akneve?
E vërteta për bulmetin po bëhet shumë e përfolur kohët e fundit. Interneti është plot me të dhëna që tregojnë se për të pasur një lëkurë të mirë duhet të heqim dorë nga bulmeti. Gjithsesi ka shumë studime bashkëkohore ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 14:20
E vërteta për bulmetin po bëhet shumë e përfolur kohët e fundit. Interneti është plot me të dhëna që tregojnë se për të pasur një lëkurë të mirë duhet të heqim dorë nga bulmeti. Gjithsesi ka shumë studime bashkëkohore ...

A ndikon bulmeti në shfaqjen e akneve?
Gjithsesi ka shumë studime bashkëkohore që lidhin bulmetin me aknet dhe me problemet e tjera të lëkurës. Përpara se të merrni vendime drastike për të hequr dorë nga bulmeti është e udhës që të konsultoheni me ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 08:11
Gjithsesi ka shumë studime bashkëkohore që lidhin bulmetin me aknet dhe me problemet e tjera të lëkurës. Përpara se të merrni vendime drastike për të hequr dorë nga bulmeti është e udhës që të konsultoheni me ...

A ndikon bulmeti në shfaqjen e akneve?
E vërteta për bulmetin po bëhet shumë e përfolur kohët e fundit. Interneti është plot me të dhëna që tregojnë se për të pasur një lëkurë të mirë duhet të heqim dorë nga bulmeti. Gjithsesi ka shumë studime bashkëkohore ...
Portalb | 15-Mar-2019 10:02
E vërteta për bulmetin po bëhet shumë e përfolur kohët e fundit. Interneti është plot me të dhëna që tregojnë se për të pasur një lëkurë të mirë duhet të heqim dorë nga bulmeti. Gjithsesi ka shumë studime bashkëkohore ...

Sulm racist në një xhami në Zelandën e Re, 40 persona kanë ndërruar jetë
Gjatë një sulmi me armë mbi një xhami në qytetin Kristçërç në Zelandën e Re 40 persona kanë ndërruar jetë, bëri të ditur policia vendase. Policia ka arrestuar një person. E paqartë është nëse i arrestuari është dorasi ...
Portalb | 15-Mar-2019 08:39
Gjatë një sulmi me armë mbi një xhami në qytetin Kristçërç në Zelandën e Re 40 persona kanë ndërruar jetë, bëri të ditur policia vendase. Policia ka arrestuar një person. E paqartë është nëse i arrestuari është dorasi ...

Venezuelë, është përmirësuar furnizimi me energji elektrike
Krahas kryeqytetit të Venezuelës, Caracas, është përmirësuar pothuajse në të gjithë vendin energjia elektrike e ndërprerë në vend e cila ka lënë vendin në errësirë që nga 7 marsi e deri më tani, transmeton Anadolu ...
Portalb | 14-Mar-2019 17:41
Krahas kryeqytetit të Venezuelës, Caracas, është përmirësuar pothuajse në të gjithë vendin energjia elektrike e ndërprerë në vend e cila ka lënë vendin në errësirë që nga 7 marsi e deri më tani, transmeton Anadolu ...

Përmirësohet furnizimi me energji elektrike në Venezuelë
Krahas kryeqytetit të Venezuelës, Karakas, është përmirësuar pothuajse në të gjithë vendin energjia elektrike e ndërprerë në vend e cila ka lënë vendin në errësirë që nga 7 marsi e deri më tani, transmeton Anadolu ...
Arbresh | 14-Mar-2019 16:37
Krahas kryeqytetit të Venezuelës, Karakas, është përmirësuar pothuajse në të gjithë vendin energjia elektrike e ndërprerë në vend e cila ka lënë vendin në errësirë që nga 7 marsi e deri më tani, transmeton Anadolu ...

Nesër do të dorëzohen 10 padi ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte në Prokurorinë Speciale
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, nesër do t’i dorëzojë dhjetë (10) padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Në ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 16:18
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, nesër do t’i dorëzojë dhjetë (10) padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Në ...

Në Prokurorinë Speciale në Prishtinë do të dorëzohen 10 padi ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, nesër do t’i dorëzojë dhjetë (10) padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Në ...
Zeri | 14-Mar-2019 16:11
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, nesër do t’i dorëzojë dhjetë (10) padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Në ...

Nesër në Prokurorinë Speciale në Prishtinë dorëzohen 10 padi ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, nesër do t’i dorëzojë dhjetë (10) padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Në ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 15:54
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, nesër do t’i dorëzojë dhjetë (10) padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Në ...

Nesër dorëzohen 10 padi ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, nesër do të dorëzojë 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Në këto dhjetë ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 15:26
Zyra për mbledhjen dhe dokumentimin e krimeve të kryera gjatë luftës së fundit me seli në Gjakovë, nesër do të dorëzojë 10 padi në Prokurorinë Speciale të Kosovës ndaj serbëve të dyshuar për krime lufte. Në këto dhjetë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved