ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:56

Kontrolle të shumta në trafikun rrugor në Tetovë

Kontrolle të shumta në trafikun rrugor në Tetovë
Stacioni policorë për siguri në komunikacion dhe rrugë-Tetovë, me intensitet të lartë vazhdon me aktivitetet, për rendë më të madh në rrugët, lidhur me gabim parkimin në pjesën qendrore të qytetit, edhe atë nëpër rrugët ...
Arbresh | 15-Mar-2019 17:11
Stacioni policorë për siguri në komunikacion dhe rrugë-Tetovë, me intensitet të lartë vazhdon me aktivitetet, për rendë më të madh në rrugët, lidhur me gabim parkimin në pjesën qendrore të qytetit, edhe atë nëpër rrugët ...

Kontrolle të shumta në trafikun rrugorë në Tetovë
Stacioni policorë për siguri në komunikacion dhe rrugë-Tetovë, me intensitet të lartë vazhdon me aktivitetet, për rendë më të madh në rrugët, lidhur me gabim parkimin në pjesën qendrore të qytetit, edhe atë nëpër rrugët ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 15:56
Stacioni policorë për siguri në komunikacion dhe rrugë-Tetovë, me intensitet të lartë vazhdon me aktivitetet, për rendë më të madh në rrugët, lidhur me gabim parkimin në pjesën qendrore të qytetit, edhe atë nëpër rrugët ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved