ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Kongresi i parë veteriner-mjekësor mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

Kongresi i parë veteriner-mjekësor mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë
Në organizim të Odës Veterinere të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Lidhjes veterinere bullgare, sot dhe nesër në Strumicë do të mbahet Kongresi i parë veteriner-mjekësor mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë. ...
Arbresh | 15-Mar-2019 09:55
Në organizim të Odës Veterinere të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Lidhjes veterinere bullgare, sot dhe nesër në Strumicë do të mbahet Kongresi i parë veteriner-mjekësor mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë. ...

Kongresi i parë veteriner-mjekësor mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë
Në organizim të Odës Veterinere të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Lidhjes veterinere bullgare, sot dhe nesër në Strumicë do të mbahet Kongresi i parë veteriner-mjekësor mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë. ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 09:31
Në organizim të Odës Veterinere të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Lidhjes veterinere bullgare, sot dhe nesër në Strumicë do të mbahet Kongresi i parë veteriner-mjekësor mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved