ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

VIDEO/ Topi i “tripletës”, shihni si feston CR7 me vogëlushen e tij!

VIDEO/ Topi i “tripletës”, shihni si feston CR7 me vogëlushen e tij!
Në shtëpinë e Ronaldos ka ende festë, shija e fitores kundër Atletico Madrid është ende e freskët. CR7 zhvilloi një mbrëmje të madhe në aspektin personal duke shënuar një “tripletë” golash që në Torino do të mbahet mend ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 11:39
Në shtëpinë e Ronaldos ka ende festë, shija e fitores kundër Atletico Madrid është ende e freskët. CR7 zhvilloi një mbrëmje të madhe në aspektin personal duke shënuar një “tripletë” golash që në Torino do të mbahet mend ...

Amber Heard në krahët e regjizorit argjentinas
Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë ...
Lapsi | 15-Mar-2019 18:49
Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë ...

Ronaldo ia jep topin e triumfit ndaj Atl.Madrid, vogëlushes së tij/VIDEO
Cristiano Ronaldo e ka ndarë të gjithë gëzimin e tij të mesjavës ne champions league, me familjen. Fillimisht bënë xhiron e rrjeteve sociale pamjet e partneres së tij Georgina Rodrigues e cila ishte e mbushur në lot në ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 11:59
Cristiano Ronaldo e ka ndarë të gjithë gëzimin e tij të mesjavës ne champions league, me familjen. Fillimisht bënë xhiron e rrjeteve sociale pamjet e partneres së tij Georgina Rodrigues e cila ishte e mbushur në lot në ...

Pas Johnny Deppit, Amber Heard me të dashur të ri
Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 14:52
Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë ...

Incident i armatosur ne Klinë!
Katër persona janë plagosur pas një përleshje në një local në qytetin e Klinës. Disa persona janë dërguar në Spitalin e Pejës për trajtim. Gjendja shëndetësore e njërit prej tyre raportohet të jetë më e rëndë. ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:52
Katër persona janë plagosur pas një përleshje në një local në qytetin e Klinës. Disa persona janë dërguar në Spitalin e Pejës për trajtim. Gjendja shëndetësore e njërit prej tyre raportohet të jetë më e rëndë. ...

LSDM: Vetëm VMRO-DPMNE dhe Mickovski arsyetojnë dhunën
Mbrojtja e dhunës e 27 prillit tregon se matrica e Gruevskit funksionin përmes Mickovskit dhe kreut të VMRO-DPMNE-së. Me qëndrim se dënimet kundër kriminelëve në Procesin e Nyrnbergut ishin drakonike, VMRO-DPMNE edhe ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 19:47
Mbrojtja e dhunës e 27 prillit tregon se matrica e Gruevskit funksionin përmes Mickovskit dhe kreut të VMRO-DPMNE-së. Me qëndrim se dënimet kundër kriminelëve në Procesin e Nyrnbergut ishin drakonike, VMRO-DPMNE edhe ...

“UNUM Festival” gjatë verës: Muzikë, argëtim dhe shumëçka tjetër
Joseph Capriati, Luciano dhe Ricardo Villalobos konfirmojnë se po afrohet UNUM Festival. Koncepti më i ri në plazhin e Shëngjinit në datat 31 Maj – 3 Qershor, përpos pamjeve përrallore që vijnë nga vendi, ka marrë hov ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 12:32
Joseph Capriati, Luciano dhe Ricardo Villalobos konfirmojnë se po afrohet UNUM Festival. Koncepti më i ri në plazhin e Shëngjinit në datat 31 Maj – 3 Qershor, përpos pamjeve përrallore që vijnë nga vendi, ka marrë hov ...

Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit
Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net. Këngëtari ndër të tjera është pyetur edhe për arsyen e vlerësimit me katër pikë, ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:47
Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net. Këngëtari ndër të tjera është pyetur edhe për arsyen e vlerësimit me katër pikë, ...

‘Pajtesa’ zbulon planet rreth martesës
Fiona Gllavica ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Aktorja ka folur për jetën private dhe atë profesionale, duke zbuluar edhe planet e ardhshme si aktore. Po ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:41
Fiona Gllavica ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Aktorja ka folur për jetën private dhe atë profesionale, duke zbuluar edhe planet e ardhshme si aktore. Po ...

Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi
Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive. Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit, shkruan lajmi.net. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan ...
Zeri | 15-Mar-2019 19:37
Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive. Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit, shkruan lajmi.net. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan ...

LSDM: Vetëm VMRO-DPMNE dhe Mickovski arsyetojnë dhunën
Mbrojtja e dhunës e 27 prillit tregon se matrica e Gruevskit funksionin përmes Mickovskit dhe kreut të VMRO-DPMNE-së. Me qëndrim se dënimet kundër kriminelëve në Procesin e Nyrnbergut ishin drakonike, VMRO-DPMNE edhe ...
Flaka | 15-Mar-2019 19:33
Mbrojtja e dhunës e 27 prillit tregon se matrica e Gruevskit funksionin përmes Mickovskit dhe kreut të VMRO-DPMNE-së. Me qëndrim se dënimet kundër kriminelëve në Procesin e Nyrnbergut ishin drakonike, VMRO-DPMNE edhe ...

Barcelona-Manchester United, ja çfarë thotë Solskjaer për sfidën e ‘ferrit’
Shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve ka vënë përballë Manchester United dhe Barcelonën. Favorit në këtë sfidë shihet Barcelona, por kurrë nuk duhet hequr nga lista një ekip si United dhe aq më tepër pas atij ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:32
Shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve ka vënë përballë Manchester United dhe Barcelonën. Favorit në këtë sfidë shihet Barcelona, por kurrë nuk duhet hequr nga lista një ekip si United dhe aq më tepër pas atij ...

LSDM: Vetëm VMRO-DPMNE dhe Mickovski arsyetojnë dhunën
Mbrojtja e dhunës e 27 prillit tregon se matrica e Gruevskit funksionin përmes Mickovskit dhe kreut të VMRO-DPMNE-së. Me qëndrim se dënimet kundër kriminelëve në Procesin e Nyrnbergut ishin drakonike, VMRO-DPMNE edhe ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:24
Mbrojtja e dhunës e 27 prillit tregon se matrica e Gruevskit funksionin përmes Mickovskit dhe kreut të VMRO-DPMNE-së. Me qëndrim se dënimet kundër kriminelëve në Procesin e Nyrnbergut ishin drakonike, VMRO-DPMNE edhe ...

Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re
Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të këngës, reperja ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 19:22
Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të këngës, reperja ...

Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi
Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive. Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 19:19
Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive. Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, ...

Mentor Haziri flet për suksesin e këngës “Hana”
Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtari ka folur për suksesin e projektit të ri “Hana” si dhe zbuloi disa detaje rreth këtij projekti. Po ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:19
Mentor Haziri ishte i ftuar sonte (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtari ka folur për suksesin e projektit të ri “Hana” si dhe zbuloi disa detaje rreth këtij projekti. Po ...

Grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic dika çdo centimetër të shtëpisë së Kim Kardashian
Mario Dedivanovic është një ndër grimerët më të mirë shqiptar dhe jo vetëm kaq. Ai është “make-up” artisti edhe i një prej femrave më të famshme në planetin tokë, yllit Kim Kardashian. Dyshja janë aq të afërt, sa që ai ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 11:59
Mario Dedivanovic është një ndër grimerët më të mirë shqiptar dhe jo vetëm kaq. Ai është “make-up” artisti edhe i një prej femrave më të famshme në planetin tokë, yllit Kim Kardashian. Dyshja janë aq të afërt, sa që ai ...

Kush është vajza 11 vjeçare për të cilën Tarrant thotë se u hakmor
Sulmuesi që sot vrau në një xhami në qytetin Christchurch në Zelandën e Re 49 persona, Brandon Tarrant në manifestin e tij kishte shkruar edhe arsyen që e ka shtyrë ta bëjë atë. Si një nga justifikimet kryesore për ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:14
Sulmuesi që sot vrau në një xhami në qytetin Christchurch në Zelandën e Re 49 persona, Brandon Tarrant në manifestin e tij kishte shkruar edhe arsyen që e ka shtyrë ta bëjë atë. Si një nga justifikimet kryesore për ...

Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi
Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit, shkruan lajmi.net. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, me të cilin kishte vënë në plan ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:11
Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit, shkruan lajmi.net. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, me të cilin kishte vënë në plan ...

Shuma marramendëse që Tayna merr për një koncert
Duke qenë në mesin e këngëtarëve më “IN” të momentit, padyshim edhe pagesa e saj është e lartë. Bëhet fjalë për Taynan e cila ka pak kohë që është futur fuqishëm në treg, ku të realizuara ka afro 10 projekte, përfshirë ...
Albportali | 15-Mar-2019 19:11
Duke qenë në mesin e këngëtarëve më “IN” të momentit, padyshim edhe pagesa e saj është e lartë. Bëhet fjalë për Taynan e cila ka pak kohë që është futur fuqishëm në treg, ku të realizuara ka afro 10 projekte, përfshirë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved