ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 12:46

I frymëzuar nga këngë serbe, Beogradi reagon për Zelandën

I frymëzuar nga këngë serbe, Beogradi reagon për Zelandën
Beogradi zyrtar ka reaguar ndaj lajmeve se atentatori në Zelandën e Re dëgjonte këngë serbe dhe motivohej nga historitë e Ballkanit. Në reagimin e tij, ministri i Jashtëm Ivica Daçiç ka deklaruar se Serbia e dënon ...
ABCNews | 15-Mar-2019 23:17
Beogradi zyrtar ka reaguar ndaj lajmeve se atentatori në Zelandën e Re dëgjonte këngë serbe dhe motivohej nga historitë e Ballkanit. Në reagimin e tij, ministri i Jashtëm Ivica Daçiç ka deklaruar se Serbia e dënon ...

Daçiç e Dodik dënojnë masakrën
Kjo është kënga nacionaliste serbe që autori i masakrës në Zelandën e Re po e dëgjonte. Dy emra të gdhendur në armën e tij po ashtu ishin serb, pasi duket se është motivuar nga historitë e Ballkanit, Kjo ka bërë që i ...
TV Klan | 15-Mar-2019 20:08
Kjo është kënga nacionaliste serbe që autori i masakrës në Zelandën e Re po e dëgjonte. Dy emra të gdhendur në armën e tij po ashtu ishin serb, pasi duket se është motivuar nga historitë e Ballkanit, Kjo ka bërë që i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved