ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/03/2019 01:45

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova nuk ka problem ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 01:33
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova nuk ka problem ...

Haradinaj: Ata që janë kundër taksës, mund të largohen nga Qeveria
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka dakordim mes partnerëve të ...
Zeri | 15-Mar-2019 00:01
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka dakordim mes partnerëve të ...

Haradinaj: Ata që janë kundër taksës, mund të largohen nga Qeveria
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, ka thënë se taksa ekziston sepse ka dakordim mes partnerëve të koalicionit. “Partnerët e ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 22:57
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, ka thënë se taksa ekziston sepse ka dakordim mes partnerëve të koalicionit. “Partnerët e ...

Mushkolaj i përmend Haradinajt punësimet e anëtarëve të AAK-së në PTK (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 22:49
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...

Kushti i Haradinajt: Heq taksën nëse ftohem nga presidenti Trump në takim
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pwrswritur se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Në RTV Dukagjini , Haradinaj theksoi se ...
Politiko | 14-Mar-2019 22:41
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pwrswritur se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Në RTV Dukagjini , Haradinaj theksoi se ...

Mushkolaj i përmend Haradinajt punësimet e anëtarëve të AAK-së në PTK (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:41
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...

Haradinaj: Ata që janë kundër taksës, mund të largohen nga Qeveria
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka ...
Arbresh | 14-Mar-2019 22:35
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka ...

Haradinaj: Ata që janë kundër taksës, mund të largohen nga Qeveria (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:00
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka ...

Haradinaj i përgjigjet Veselit për prishjen e mundshme të koalicionit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i cili ka thënë që nuk do të rrijë as edhe dy ditë në një Qeveri e cila i dëmton raportet me SHBA-në. Haradinaj, ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 22:31
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i cili ka thënë që nuk do të rrijë as edhe dy ditë në një Qeveri e cila i dëmton raportet me SHBA-në. Haradinaj, ...

Haradinaj: Taksa suspendohet nëse na thërret Presidenti Trump në takim
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova nuk ka problem ...
Gazeta Dita | 14-Mar-2019 22:26
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova nuk ka problem ...

Hoxhaj: Dorëhiqem nëse raportet me SHBA shkojnë në pikën zero
KOSOVE Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se partnerët e koalicionit e kanë vendosur taksën bashkë dhe bashkë duhet ta pezullojnë. I ftuar në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini, Hoxhaj ka thënë ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 22:37
KOSOVE Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se partnerët e koalicionit e kanë vendosur taksën bashkë dhe bashkë duhet ta pezullojnë. I ftuar në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini, Hoxhaj ka thënë ...

Haradinaj: Taksa ishte propozuar edhe nga ish-ministri Bajram Hasani
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur sërish për vendimin e Qeverisë së Kosovës për taksën 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë, dhe qëndrimin e tij për këtë vendim se njëherë duhet të ndodh një kontratë ku ...
Zeri | 14-Mar-2019 22:00
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur sërish për vendimin e Qeverisë së Kosovës për taksën 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë, dhe qëndrimin e tij për këtë vendim se njëherë duhet të ndodh një kontratë ku ...

Haradinaj: Taksa suspendohet nëse na thërret Presidenti Trump në takim
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova nuk ka problem ...
GazetaFjala | 14-Mar-2019 22:00
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova nuk ka problem ...

Haradinaj: Popullin nuk e marr në qafë, shkoj vet në shtëpi nëse prishemi me Amerikën (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet me Amerikën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë secili nga partnerët e ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 21:41
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet me Amerikën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë secili nga partnerët e ...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk ka problem bilaterale me ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 21:57
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk ka problem bilaterale me ...

Haradinaj: Taksa është ideuar edhe më herët, është propozuar edhe nga Bajram Hasani
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur sërish për vendimin e Qeverisë së Kosovës për taksën 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë, dhe qëndrimin e tij për këtë vendim se njëherë duhet të ndodh një kontratë ku ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 21:57
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur sërish për vendimin e Qeverisë së Kosovës për taksën 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë, dhe qëndrimin e tij për këtë vendim se njëherë duhet të ndodh një kontratë ku ...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 20:56
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ...

Ahmeti: Nuk e pranojmë njohjen nga Serbia nëse na kërkohet kompromis i dhimbshëm
Bashkëdrejtuesi i Ekipit negociator ka thënë se në dialog nuk do të pranojnë me çdo kusht marrëveshjen me Serbinë.“Nuk është e thënë që do ta pranojmë njohjen nga Serbia në rast se për këtë na kërkohet të bëjmë ...
Medial | 14-Mar-2019 21:56
Bashkëdrejtuesi i Ekipit negociator ka thënë se në dialog nuk do të pranojnë me çdo kusht marrëveshjen me Serbinë.“Nuk është e thënë që do ta pranojmë njohjen nga Serbia në rast se për këtë na kërkohet të bëjmë ...

Hoxhaj kritikon Ahmetin e Limajn për uljen e nivelit të takimeve në Bruksel (Video)
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka kritikuar takimin që Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti e kanë bërë në Bruksel. Hoxhaj, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se delegacioni ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 07:34
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka kritikuar takimin që Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti e kanë bërë në Bruksel. Hoxhaj, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se delegacioni ...

Haradinaj: Popullin nuk e marr në qafë, shkoj vet në shtëpi nëse prishemi me Amerikën (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet me Amerikën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë secili nga partnerët e ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 21:49
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet me Amerikën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë secili nga partnerët e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved