ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 10:16

DETAJET/ Si i ‘fundosi’ fajdexhinjtë e Shkodrës ish-Prefekti. Djemtë e tij ishin ‘peng’ i borxheve të mëdha për bixhoz

DETAJET/ Si i ‘fundosi’ fajdexhinjtë e Shkodrës ish-Prefekti. Djemtë e tij ishin ‘peng’ i borxheve të mëdha për bixhoz
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 19:16
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...

Arrestohen fajdexhinjtë në Shkodër. Në pranga noterë e policë, sekuestrohen paratë
Gjatë përgjimit të një grupi kriminal në Shkodër në muajin janar, policia zbuloi një grup prej 16 personash, që në bashkëpunim me njëri-tjetrin jepnin parà me përqindje në mënyrë të paligshme.
Top Channel | 14-Mar-2019 16:50
Gjatë përgjimit të një grupi kriminal në Shkodër në muajin janar, policia zbuloi një grup prej 16 personash, që në bashkëpunim me njëri-tjetrin jepnin parà me përqindje në mënyrë të paligshme.

Detaje/ Denoncimi i ish-prefektit fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:46
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...

Djemtë e ish prefektit të varur nga bixhozi, si u dekonspirua banda e fajdeve
Grupi i rrezikshëm i fajdexhinjve të Shkodrës me 12 të arrestuar dhe 3 të tjerë të shpallur në kërkim, është zbuluar pas denoncimit të bërë nga ish-prefekti i qarkut të Shkodrës Paulin Radovani. Ish-prefekti kishte ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 18:32
Grupi i rrezikshëm i fajdexhinjve të Shkodrës me 12 të arrestuar dhe 3 të tjerë të shpallur në kërkim, është zbuluar pas denoncimit të bërë nga ish-prefekti i qarkut të Shkodrës Paulin Radovani. Ish-prefekti kishte ...

Zbardhen emrat e të arrestuarve në bandën e fajdeve në Shkodër
Janë zbardhur emrat e e 12 anëtarëve të bandës dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë, të cilët janë arrestuar këtë të enjte nga operacioni i koduar “Maranaj”. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 17:50
Janë zbardhur emrat e e 12 anëtarëve të bandës dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë, të cilët janë arrestuar këtë të enjte nga operacioni i koduar “Maranaj”. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para ...

Rrjeti i fajdeve në Shkodër, zbardhen emrat e 12 të arrestuarve
“BalkanWeb” zbardh emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan. Alija. 61 vjec nga ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:22
“BalkanWeb” zbardh emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan. Alija. 61 vjec nga ...

FOTO/ Kush është ish-drejtori i LSI tek Patentat, që u arrestua si pjesë e skemës së Fajdeve?! Emri
Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Një person u arrestua pasi policia publikoi rezultatet e operacionit. ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 15:30
Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Një person u arrestua pasi policia publikoi rezultatet e operacionit. ...

Grupi i fajdexhinjve në Shkodër, publikohen emrat e të ndaluarve
Policia ka zbardhur emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan Alija 61 vjeç nga ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 17:22
Policia ka zbardhur emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan Alija 61 vjeç nga ...

Operacioni në Shkodër, Sandër Lleshaj: Sot qyteti është më i qetë dhe më i sigurt
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka komentuar operacionin “Maranaj” që zbuloi një skemë fajdesh në Shkodër duke çuar pas hekurave disa persona dhe madje zyrtarë publikë. “‘Maranaj’, për një Shkodër e Shqipëri të lirë ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 14:11
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka komentuar operacionin “Maranaj” që zbuloi një skemë fajdesh në Shkodër duke çuar pas hekurave disa persona dhe madje zyrtarë publikë. “‘Maranaj’, për një Shkodër e Shqipëri të lirë ...

Detajet/ Si i ‘fundosi’ fajdexhinjtë e Shkodrës ish-Prefekti. Djemtë e tij ishin ‘peng’ i borxheve të mëdha për bixhoz
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...
Lapsi | 14-Mar-2019 17:07
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...

Goditet banda e fajdeve në Shkodër, bllokohen prona e 500 mijë euro, 12 të arrestuar
Në Shkodër kushdo që kishte nevojë të ngutshme për para, mund ta zgjidhte hallin duke marrë menjëherë lek me fajde. Por ky moment shënonte edhe nisjen e një kavlavri vështirësish, që përfundonte me marrjen e pronave të ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 15:27
Në Shkodër kushdo që kishte nevojë të ngutshme për para, mund ta zgjidhte hallin duke marrë menjëherë lek me fajde. Por ky moment shënonte edhe nisjen e një kavlavri vështirësish, që përfundonte me marrjen e pronave të ...

Shkodër/ Kush janë ‘fajdexhinjtë’ e arrestuar, zbardhet skema
Zbardhet operacioni i sotëm në Shkodër dhe skema si vepronte rrjeti i fajdeve. Sipas Prokurorisë, në këtë skemë janë përfshirë 22 persona, ndërsa 11 prej tyre janë arrestuar duke përfshirë ish kancelarë në Gjykatën e ...
Telegraf | 14-Mar-2019 15:22
Zbardhet operacioni i sotëm në Shkodër dhe skema si vepronte rrjeti i fajdeve. Sipas Prokurorisë, në këtë skemë janë përfshirë 22 persona, ndërsa 11 prej tyre janë arrestuar duke përfshirë ish kancelarë në Gjykatën e ...

Banda e fajdeve në Shkodër, shoqërohet në polici edhe ish-prefekti
Ish-prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani është shoqëruar në polici mesditën e sotme. Gjithçka ka të bëjë me operacionin policor të zhvilluar sot, ku në pranga janë vënë 12 persona e 4 janë shpallur në kërkim. Siç ...
Lapsi | 14-Mar-2019 16:53
Ish-prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani është shoqëruar në polici mesditën e sotme. Gjithçka ka të bëjë me operacionin policor të zhvilluar sot, ku në pranga janë vënë 12 persona e 4 janë shpallur në kërkim. Siç ...

Zbulimi i skemës së fajdeve, Lleshaj: Goditje madhore krimit
TIRANË Goditje madhore për krimin e organizuar dhe financat e tij. Kështu e cilëson Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj operacionin “Maranaj” që zbuloi një skemë fajdesh në Shkodër duke çuar pas hekurave disa persona ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 13:33
TIRANË Goditje madhore për krimin e organizuar dhe financat e tij. Kështu e cilëson Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj operacionin “Maranaj” që zbuloi një skemë fajdesh në Shkodër duke çuar pas hekurave disa persona ...

Fajdexhinjtë/ Kapet në Morinë 38-vjeçari nga Shkodra
SHKODËR Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Sipas të dhënave zyrtare, në kuadër të operacionit të koduar ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 13:29
SHKODËR Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Sipas të dhënave zyrtare, në kuadër të operacionit të koduar ...

Grupi i fajdeve në Shkodër, zbardhen emrat e 12 të arrestuarve
Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me fajde dhe nëse ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 00:58
Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me fajde dhe nëse ...

Operacioni Shkodrës, Lleshaj: Një tjetër goditje madhore kundër krimit të organizuar
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e ka cilësuar operacoionin e Shkodrës si një goditje madhore kundër krimit të organizuar dhe financave të tij. Në një postim në Twitter, Lleshaj shprehet se ky sukses motivon më tej ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 14:04
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e ka cilësuar operacoionin e Shkodrës si një goditje madhore kundër krimit të organizuar dhe financave të tij. Në një postim në Twitter, Lleshaj shprehet se ky sukses motivon më tej ...

Zbardhet skema e fajdexhinjve në Shkodër
Skema e fajdexhinjve e cila u zbulua nga Prokuroria dhe Policia e Shkodrës ka për denoncues ish-prefektin e Shkodrës, Paulin Radovanin. Denoncimi i Radovanit erdhi pikërisht pasi dy djemtë e tij kishin rënë pjesë e ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 18:32
Skema e fajdexhinjve e cila u zbulua nga Prokuroria dhe Policia e Shkodrës ka për denoncues ish-prefektin e Shkodrës, Paulin Radovanin. Denoncimi i Radovanit erdhi pikërisht pasi dy djemtë e tij kishin rënë pjesë e ...

Merret në mbrojtje ish-prefekti i Shkodrës, ra pre e skemës së fajdeve
Detaje të reja janë zbuluar rreth aksionit ‘Maraj’ që u finalizua me arrestimin e 12 personave, që vendosnin gjoba dhe jepnin para me fajde në Shkodër. Gjithçka është zbuluar pas denoncimit të bërë nga ish-prefekti i ...
Politiko | 14-Mar-2019 18:22
Detaje të reja janë zbuluar rreth aksionit ‘Maraj’ që u finalizua me arrestimin e 12 personave, që vendosnin gjoba dhe jepnin para me fajde në Shkodër. Gjithçka është zbuluar pas denoncimit të bërë nga ish-prefekti i ...

Rama përgëzon policinë: Sot Shkodra më e qetë dhe më e sigurt
Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar policinë e shtetit për operacionin “Maranaj”, ku 11 persona u arrestuan për krimin e një skeme fajdesh. Në një status në twitter, Rama shkruan: “Përshëndetje dhe përgëzime të gjithë ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 13:28
Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar policinë e shtetit për operacionin “Maranaj”, ku 11 persona u arrestuan për krimin e një skeme fajdesh. Në një status në twitter, Rama shkruan: “Përshëndetje dhe përgëzime të gjithë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved