ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 15:27

Grida Duma divorcohet nga bashkëshorti

Grida Duma divorcohet nga bashkëshorti
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
Java News | 15-Mar-2019 20:29
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

VENDIMI: Grida Duma ndahet nga bashkëshorti, pas aferës me Ervin Salianjin
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, është divorcuar nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shkak për këtë, me sa duket është bërë skandali i fundit në të cilin u përfshi Grida Duma, me kolegun e saj, Ervin Salianji. ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 20:23
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, është divorcuar nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shkak për këtë, me sa duket është bërë skandali i fundit në të cilin u përfshi Grida Duma, me kolegun e saj, Ervin Salianji. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved