ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:44

Gjukanoviq kritikon ndërhyrjen e liderëve shqiptarë në zgjedhjet e Tuzit

Gjukanoviq kritikon ndërhyrjen e liderëve shqiptarë në zgjedhjet e Tuzit
Milo Gjukanoviq ka bërë të qartë pakënaqësinë e tij në mënyrën se si liderët shqiptarë dhe të Kosovës kontribuuan në humbjen e partisë së tij në zgjedhjet lokale në komunën e re të Tuzit. Presidenti malazez, Milo ...
Illyriapress | 15-Mar-2019 09:14
Milo Gjukanoviq ka bërë të qartë pakënaqësinë e tij në mënyrën se si liderët shqiptarë dhe të Kosovës kontribuuan në humbjen e partisë së tij në zgjedhjet lokale në komunën e re të Tuzit. Presidenti malazez, Milo ...

Gjukanoviq fajëson Shqipërinë dhe Kosovën për humbjen në Malësi
Presidenti i Malit të Zi Milo Gjukanovic fajëson ndërhyrjen e Shqipërisë dhe të Kosovës për humbjen e zgjedhjeve lokale në Malësi. Gjukanovic e ka bërë të qartë pakënaqësinë e tij në mënyrën se si zyrtarët e Shqipërisë ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 01:11
Presidenti i Malit të Zi Milo Gjukanovic fajëson ndërhyrjen e Shqipërisë dhe të Kosovës për humbjen e zgjedhjeve lokale në Malësi. Gjukanovic e ka bërë të qartë pakënaqësinë e tij në mënyrën se si zyrtarët e Shqipërisë ...

Presidenti i Malit të Zi kritika Ramës dhe Thaçit për ndikimin në zgjedhjet e Tuzit: Ne nuk ndërhyjmë në vendet tuaja
Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç ka kritikuar zyraret e Shqipërisë dhe të Kosovës për mbështetjen që i dhanë koalicionit ‘Forumi shqiptar’, përfaqësuar nga Nik Gjeloshaj dhe qe fitoi zgjedhjet lokale në komunën ...
Gazeta55 | 14-Mar-2019 20:52
Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç ka kritikuar zyraret e Shqipërisë dhe të Kosovës për mbështetjen që i dhanë koalicionit ‘Forumi shqiptar’, përfaqësuar nga Nik Gjeloshaj dhe qe fitoi zgjedhjet lokale në komunën ...

Presidenti i Malit të Zi kritika Ramës dhe Thaçit: Ndikuan në zgjedhjet në Tuz
Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç ka kritikuar zyraret e Shqipërisë dhe të Kosovës për mbështetjen që i dhanë koalicionit ‘Forumi shqiptar’, përfaqësuar nga Nik Gjeloshaj dhe qe fitoi zgjedhjet lokale në komunën ...
Politiko | 14-Mar-2019 19:23
Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç ka kritikuar zyraret e Shqipërisë dhe të Kosovës për mbështetjen që i dhanë koalicionit ‘Forumi shqiptar’, përfaqësuar nga Nik Gjeloshaj dhe qe fitoi zgjedhjet lokale në komunën ...

Gjukanoviç përshëndet fitoren e Tuzit
10 ditë pas zgjedhjeve, Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç ka përshëndetur fitoren e koalicionit të partive shqiptare për komunën e plotë të Tuzit. Kreu i shtetit nuk e konteston të drejtën e tyre për të ...
TV Klan | 14-Mar-2019 18:57
10 ditë pas zgjedhjeve, Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç ka përshëndetur fitoren e koalicionit të partive shqiptare për komunën e plotë të Tuzit. Kreu i shtetit nuk e konteston të drejtën e tyre për të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved