ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 13:21

FOTOT: Befason Edi Rama, heq skelën mbrojtëse para Kryeministrisë një ditë para protestës së PD-LSI

FOTOT: Befason Edi Rama, heq skelën mbrojtëse para Kryeministrisë një ditë para protestës së PD-LSI
Kryeministri Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit. Siç duket edhe nga fotot e bëra nga TemA mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së opozitës. ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 21:54
Kryeministri Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit. Siç duket edhe nga fotot e bëra nga TemA mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së opozitës. ...

Protestë pa afat, policia i refuzon sërish lejen PD-së
Policia e Tiranës i ka refuzuar sërish kërkesën për të protestuar pa afat Partisë Demokratike. Ashtu si në 16 shkurt, PD kërkonte që leja për tubim që nistë në orën 11:00 por të ishte pa një afat mbarimi të përcaktuar. ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 20:47
Policia e Tiranës i ka refuzuar sërish kërkesën për të protestuar pa afat Partisë Demokratike. Ashtu si në 16 shkurt, PD kërkonte që leja për tubim që nistë në orën 11:00 por të ishte pa një afat mbarimi të përcaktuar. ...

FOTO/ Çfarë po ndodh në mesnatë në kryeministri? Pse Rama hoqi skelën para protestës
Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të presë ndryshe protestën e opozitës që mbahet të shtunën. Ekspertët e policisë dhe zjarrfikëses që janë parë gjatë paradites në hyrje të selisë qeveritare kanë vendosur të heqin ...
Lapsi | 15-Mar-2019 22:41
Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të presë ndryshe protestën e opozitës që mbahet të shtunën. Ekspertët e policisë dhe zjarrfikëses që janë parë gjatë paradites në hyrje të selisë qeveritare kanë vendosur të heqin ...

Garda dhe forcat speciale blindojnë kryeministrinë
Nga frika e protestës së ditës së shtunë që sonte kryeministia është kthyer në zonë banese për forcat e Gardës, zjarrfikëset dhe forcat speciale. Ata, sipas informacionëve sekrete, janë strehuar që sonte nëpër koridore, ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 23:19
Nga frika e protestës së ditës së shtunë që sonte kryeministia është kthyer në zonë banese për forcat e Gardës, zjarrfikëset dhe forcat speciale. Ata, sipas informacionëve sekrete, janë strehuar që sonte nëpër koridore, ...

Çfarë po ndodh? Rama vendos të heqë “fortesën kryesore”
Me një lëvizje të papritur pak orë përpara fillimit të protestës së opozitës, Edi Rama ka vendosur që të heqë “fortesën kryesore” në godinën e kryeministrisë, atë që mbron veprën e dashur nga ai… neonat “dritë- shumë” ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:17
Me një lëvizje të papritur pak orë përpara fillimit të protestës së opozitës, Edi Rama ka vendosur që të heqë “fortesën kryesore” në godinën e kryeministrisë, atë që mbron veprën e dashur nga ai… neonat “dritë- shumë” ...

PD kërkon 48 orë leje për protestën, policia: Të mbarojë brenda 16 Marsit
Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48-orëshe. Për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë brenda datës 16 ...
Gazeta Shqip | 15-Mar-2019 22:04
Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48-orëshe. Për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë brenda datës 16 ...

Çfarë po ndodh në mesnatë në Kryeministri? (FOTO)
Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të presë ndryshe protestën e opozitës që mbahet të shtunën. Ekspertët e policisë dhe zjarrfikëses që janë parë gjatë paradites në hyrje të selisë qeveritare kanë vendosur të heqin ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 22:58
Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të presë ndryshe protestën e opozitës që mbahet të shtunën. Ekspertët e policisë dhe zjarrfikëses që janë parë gjatë paradites në hyrje të selisë qeveritare kanë vendosur të heqin ...

Çfarë po ndodh në mesnatë në Kryeministri?
Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të presë ndryshe protestën e opozitës që mbahet të shtunën. Ekspertët e policisë dhe zjarrfikëses që janë parë gjatë paradites në hyrje të selisë qeveritare kanë vendosur të heqin ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 22:55
Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të presë ndryshe protestën e opozitës që mbahet të shtunën. Ekspertët e policisë dhe zjarrfikëses që janë parë gjatë paradites në hyrje të selisë qeveritare kanë vendosur të heqin ...

Një natë para protestës/ Hiqet skela mbrojtëse e kryeminsitrisë
Sa herë opozita shqiptre ka lajmëruar protest, një natë para hyrja kryesore e kryeministrisë është rrethuar me skele mbrojtëse. Por, këtë herë duket se ka ndodhur e kundërta. Skela që qëndronte para kryeministrisë është ...
Dritare | 15-Mar-2019 22:36
Sa herë opozita shqiptre ka lajmëruar protest, një natë para hyrja kryesore e kryeministrisë është rrethuar me skele mbrojtëse. Por, këtë herë duket se ka ndodhur e kundërta. Skela që qëndronte para kryeministrisë është ...

PD kërkon 48 orë leje për protestën, policia: Të mbarojë brenda 16 Marsit
Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48-orëshe. Për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë brenda datës 16 ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 22:20
Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48-orëshe. Për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë brenda datës 16 ...

Pak orë para protestës, Rama heq skelën te Kryeministria
Kryeministri Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit. Siç duket edhe nga fotot e bëra nga TemA mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së opozitës. ...
Java News | 15-Mar-2019 22:05
Kryeministri Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit. Siç duket edhe nga fotot e bëra nga TemA mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së opozitës. ...

FOTO: Një ditë përpara protestës, Rama heq skelën mbrojtëse te Kryeministria
Kreu i qeverisë Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit. Siç duket edhe nga fotot e bëra mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së opozitës. Vendimi ...
Gazeta Dita | 15-Mar-2019 22:05
Kreu i qeverisë Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit. Siç duket edhe nga fotot e bëra mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së opozitës. Vendimi ...

Policia e Tiranës nuk jep leje për protestën e opozitës
Policia e Tiranës i ka refuzuar lejen opozitës për të protestuar nesër përpara kryeministrisë Partisë Demokratike. Report Tv raporton se leja është refuzuar me të njëjtat argumente si për protestën e 16 shkurtit. Në ...
Lapsi | 15-Mar-2019 20:43
Policia e Tiranës i ka refuzuar lejen opozitës për të protestuar nesër përpara kryeministrisë Partisë Demokratike. Report Tv raporton se leja është refuzuar me të njëjtat argumente si për protestën e 16 shkurtit. Në ...

Foto/ Policia ‘përgatit terrenin’ për protestën e 16 marsit, rrethon Kryeministrinë dhe Piramidën me tela e kangjella
Opozita e bashkuar ka paralajmëruar protestë për ditën e nesërme, më 16 mars në orën 11:00, para Kryeministrisë. Policia fillimisht ka mohuar lejen për zgjatjen e protestës 48 orë dhe ka njoftuar se opozita ka 5 orë në ...
Politiko | 15-Mar-2019 21:52
Opozita e bashkuar ka paralajmëruar protestë për ditën e nesërme, më 16 mars në orën 11:00, para Kryeministrisë. Policia fillimisht ka mohuar lejen për zgjatjen e protestës 48 orë dhe ka njoftuar se opozita ka 5 orë në ...

Policia refuzon sërish kërkesën e PD-së për zhvillimin e protestës
Policia e Tiranës i ka refuzuar sërish kërkesën për të protestuar pa afat Partisë Demokratike. Ashtu si në 16 shkurt, PD kërkonte që leja për tubim që niste në orën 11:00 por të ishte pa një afat mbarimi të përcaktuar. ...
Gazeta Dita | 15-Mar-2019 21:18
Policia e Tiranës i ka refuzuar sërish kërkesën për të protestuar pa afat Partisë Demokratike. Ashtu si në 16 shkurt, PD kërkonte që leja për tubim që niste në orën 11:00 por të ishte pa një afat mbarimi të përcaktuar. ...

Protesta e opozitës, instalohen kamera me rezolucion të lartë rreth Kryeministrisë
Policia i “ druhet ” ripërsëritjes së incidenteve gjatë protestës së rradhës të paralajmëruar nga opozita. Për këtë arsye godina e Kryeministrisë është përforcuar me masa shtesë sigurie. Në bulevardin “Dëshmorët e ...
Lapsi | 15-Mar-2019 19:24
Policia i “ druhet ” ripërsëritjes së incidenteve gjatë protestës së rradhës të paralajmëruar nga opozita. Për këtë arsye godina e Kryeministrisë është përforcuar me masa shtesë sigurie. Në bulevardin “Dëshmorët e ...

Refuzohet kërkesa 48 orëshe për protestës e nesërme, Policia: Të përfundojë më 16 shkurt, ja masat
Policia e Tiranës ka refuzuar kërkesën për vazhdimin e protestës për 48 orë. Burime të “Panorama”, bëjnë të ditur se, protesta e cila pritet të fillojë nesër në orën 11, sipas policisë duhet të mbarojë po ditën e ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 20:29
Policia e Tiranës ka refuzuar kërkesën për vazhdimin e protestës për 48 orë. Burime të “Panorama”, bëjnë të ditur se, protesta e cila pritet të fillojë nesër në orën 11, sipas policisë duhet të mbarojë po ditën e ...

Policia refuzon kërkesën e opozitës që protesta të zgjasë 48 orë
Policia e Tiranës nuk ka pranuar kërkesën e opozitës që protesta e ditës së nesërme të zgjasë 48 orë. Sipas informacioneve, Policia ka kërkuar që protesta të zgjasë 5 orë, ashtu siç ndodhi në tubimin e datës 16 shkurt. ...
Politiko | 15-Mar-2019 20:20
Policia e Tiranës nuk ka pranuar kërkesën e opozitës që protesta e ditës së nesërme të zgjasë 48 orë. Sipas informacioneve, Policia ka kërkuar që protesta të zgjasë 5 orë, ashtu siç ndodhi në tubimin e datës 16 shkurt. ...

Refuzohet kërkesa e opozitës: Nuk ka protestë 48-orëshe!
Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48 orëshe. Noa ka mësuar se për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë ...
Java News | 15-Mar-2019 20:17
Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48 orëshe. Noa ka mësuar se për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë ...

Blindohet kryeministria, policia refuzon kërkesën për 48 orë afat të protestës
Policia i “ druhet ” ripërsëritjes së incidenteve gjatë protestës së rradhës të paralajmëruar nga opozita. Për këtë arsye godina e kryeministrisë është përforcuar me masa shtesë sigurie. Në bulevardin “Dëshmorët e ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 15:43
Policia i “ druhet ” ripërsëritjes së incidenteve gjatë protestës së rradhës të paralajmëruar nga opozita. Për këtë arsye godina e kryeministrisë është përforcuar me masa shtesë sigurie. Në bulevardin “Dëshmorët e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved