ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 13:28

Fjalën ”Të Dua” s’do ta dëgjoni nga këto 5 shenja horoskopi

Fjalën ”Të Dua” s’do ta dëgjoni nga këto 5 shenja horoskopi
Gjithçka është e shkruar në yjë kështu që merreni me qetësi. Prej këtyre shenjave nuk do ta dëgjoni dhe aq shpesh fjalën “Të dua”. Binjakët- Binjakët vdesin të përjetojnë eksperienca të reja, prandaj kur vjen puna tek ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 19:58
Gjithçka është e shkruar në yjë kështu që merreni me qetësi. Prej këtyre shenjave nuk do ta dëgjoni dhe aq shpesh fjalën “Të dua”. Binjakët- Binjakët vdesin të përjetojnë eksperienca të reja, prandaj kur vjen puna tek ...

Fjalën ”Të Dua” s’do ta dëgjoni nga këto 5 shenja horoskopi
Edhe nëse lidhja po shkon mrekullisht mirë, nga disa njerëz nuk do ta dëgjoni kurrë fjalën “Të Dua”. Nëse e dëgjoni bëni mirë ta regjistroni diku, pasi mund të kalojnë vite deri në herën tjetër. Gjëja e parë që na shkon ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 13:55
Edhe nëse lidhja po shkon mrekullisht mirë, nga disa njerëz nuk do ta dëgjoni kurrë fjalën “Të Dua”. Nëse e dëgjoni bëni mirë ta regjistroni diku, pasi mund të kalojnë vite deri në herën tjetër. Gjëja e parë që na shkon ...

Fjalën ‘Të Dua’ s’do ta dëgjoni nga këto 5 shenja horoskopi
Edhe nëse lidhja po shkon mrekullisht mirë, nga disa njerëz nuk do ta dëgjoni kurrë fjalën “Të Dua”. Nëse e dëgjoni bëni mirë ta regjistroni diku, pasi mund të kalojnë vite deri në herën tjetër. Gjëja e parë që na shkon ...
Lexo | 15-Mar-2019 13:48
Edhe nëse lidhja po shkon mrekullisht mirë, nga disa njerëz nuk do ta dëgjoni kurrë fjalën “Të Dua”. Nëse e dëgjoni bëni mirë ta regjistroni diku, pasi mund të kalojnë vite deri në herën tjetër. Gjëja e parë që na shkon ...

Këto shenja të horoskopit kanë lindur për të thyer zemra! A jeni dhe ju mes tyre?
Ujori Ujori nuk arrin të mbajë një ekuilibër mes ndjesive dhe arsyes. Ata nuk mund të krijojnë kurrë një lidhje të qendrueshme, pasi nuk dinë ta shprehin dashurinë dhe mendojnë se marrëdhëniet serioze i mbajnë peng ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 23:07
Ujori Ujori nuk arrin të mbajë një ekuilibër mes ndjesive dhe arsyes. Ata nuk mund të krijojnë kurrë një lidhje të qendrueshme, pasi nuk dinë ta shprehin dashurinë dhe mendojnë se marrëdhëniet serioze i mbajnë peng ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved