ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/03/2019 02:15

Fëmijët kosovarë pjesë e aksionit botëror për ndryshimet klimatike

Fëmijët kosovarë pjesë e aksionit botëror për ndryshimet klimatike
Sot mbahet ecje paqësore e organizuar nga fëmijët, për të ngritur zërin e tyre për mbrojtjen e ambientit. Aktiviteti do të mbahet duke filluar nga ora 13:10 deri ne orën 13:40 në Sheshin “Zahir Pajaziti” dhe do të ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 07:15
Sot mbahet ecje paqësore e organizuar nga fëmijët, për të ngritur zërin e tyre për mbrojtjen e ambientit. Aktiviteti do të mbahet duke filluar nga ora 13:10 deri ne orën 13:40 në Sheshin “Zahir Pajaziti” dhe do të ...

Fëmijët kosovarë pjesë e aksionit botëror për ndryshimet klimatike
Sot mbahet ecje paqësore e organizuar nga fëmijët, për të ngritur zërin e tyre për mbrojtjen e ambientit. Aktiviteti do të mbahet duke filluar nga ora 13:10 deri ne orën 13:40 në Sheshin “Zahir Pajaziti” dhe do të ...
InFokusi | 15-Mar-2019 06:56
Sot mbahet ecje paqësore e organizuar nga fëmijët, për të ngritur zërin e tyre për mbrojtjen e ambientit. Aktiviteti do të mbahet duke filluar nga ora 13:10 deri ne orën 13:40 në Sheshin “Zahir Pajaziti” dhe do të ...

Fëmijët kosovarë pjesë e aksionit botëror për ndryshimet klimatike
Sot mbahet ecje paqësore e organizuar nga fëmijët, për të ngritur zërin e tyre për mbrojtjen e ambientit.
Kosova Press | 15-Mar-2019 06:46
Sot mbahet ecje paqësore e organizuar nga fëmijët, për të ngritur zërin e tyre për mbrojtjen e ambientit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved