ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:27

FSHF modifikon kalendarin e ndeshjeve

FSHF modifikon kalendarin e ndeshjeve
Pezullimi me një javë i të gjitha aktiviteteve futbollistike në vend për shkak të dhunës detyroi Federatën e Futbollit që të bëjë modifikime në kalendarin e zhvillimit të ndeshjeve si në Superligë ashtu edhe në Kupën e ...
TV Klan | 14-Mar-2019 22:16
Pezullimi me një javë i të gjitha aktiviteteve futbollistike në vend për shkak të dhunës detyroi Federatën e Futbollit që të bëjë modifikime në kalendarin e zhvillimit të ndeshjeve si në Superligë ashtu edhe në Kupën e ...

FSHF-ja ndryshon orarin e ndeshjeve pas skandalit me dhunë
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve të futbollit, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit. Kështu, praktikisht do ...
EkonomiaOnline | 14-Mar-2019 18:58
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve të futbollit, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit. Kështu, praktikisht do ...

FSHF, modifikohet kalendari i sezonit futbollistik. Epilogu, më 2 qershor
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve futbollistike, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit.
Top Channel | 14-Mar-2019 17:50
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve futbollistike, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit.

FSHF-ja ndryshon orarin e ndeshjeve pas skandalit me dhunë
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve të futbollit, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit. Kështu, praktikisht do ...
Koha.net | 14-Mar-2019 18:32
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve të futbollit, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit. Kështu, praktikisht do ...

FSHF, modifikohet kalendari i sezonit të futbollit, epilogu më 2 qershor
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve të futbollit, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit.
Kosova Press | 14-Mar-2019 18:26
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve të futbollit, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit.

FSHF, modifikohet kalendari i sezonit futbollistik
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve futbollistike, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit. Kështu, praktikisht do ...
Java News | 14-Mar-2019 18:22
Ndërprerja e të gjitha aktiviteteve futbollistike, pas dhunës në stadiumin e Kamzës, ka bërë Federatën Shqiptare të Futbollit të modifikojë edhe kalendarin nga muaji mars deri në fundin e sezonit. Kështu, praktikisht do ...

Në fundjavë nis sezoni i ri në Formula 1
Fundjava para nesh sjell fillimin e sezonit të ri të garave në Formula 1. Sipas kalendarit të garave, sezoni fillon më 17 mars në Melburn të Australisë ndërsa do të përfundojë me garën për Çmimin e Madh të Abu Dhabit të ...
InfoSport.mk | 14-Mar-2019 17:50
Fundjava para nesh sjell fillimin e sezonit të ri të garave në Formula 1. Sipas kalendarit të garave, sezoni fillon më 17 mars në Melburn të Australisë ndërsa do të përfundojë me garën për Çmimin e Madh të Abu Dhabit të ...

Sektori i Garave modifikon kalendarin, Superioria përfundon 4 ditë më vonë!
Ndryshon kalendari i Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë. Problemet në takimin Kamza-Laçi, si dhe bojkotimi i përkohshëm i kampionatit shqiptar nga ana e arbitrave sollën në mënyrë të pashmangshme edhe ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 17:25
Ndryshon kalendari i Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë. Problemet në takimin Kamza-Laçi, si dhe bojkotimi i përkohshëm i kampionatit shqiptar nga ana e arbitrave sollën në mënyrë të pashmangshme edhe ...

Këtë fundjavë fillon sezoni i ri në Formula 1
Fundjava para nesh sjell fillimin e sezonit të ri të garave në Formula 1, raporton AA. Sipas kalendarit të garave, sezoni fillon më 17 mars në Melburn të Australisë ndërsa do të përfundojë me garën për Çmimin e Madh të ...
Shenja | 14-Mar-2019 17:47
Fundjava para nesh sjell fillimin e sezonit të ri të garave në Formula 1, raporton AA. Sipas kalendarit të garave, sezoni fillon më 17 mars në Melburn të Australisë ndërsa do të përfundojë me garën për Çmimin e Madh të ...

Sektori i Garave modifikon kalendarin, Superioria përfundon 4 ditë më vonë!
Ndryshon kalendari i Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë. Problemet në takimin Kamza-Laçi, si dhe bojkotimi i përkohshëm i kampionatit shqiptar nga ana e arbitrave sollën në mënyrë të pashmangshme edhe ...
SuperSport | 14-Mar-2019 17:10
Ndryshon kalendari i Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë. Problemet në takimin Kamza-Laçi, si dhe bojkotimi i përkohshëm i kampionatit shqiptar nga ana e arbitrave sollën në mënyrë të pashmangshme edhe ...

Ndërprerja e aktivitetit futbollistik, FSHF njofton për modifikime të kalendarit
FSHF ka njoftuar se do të ketë ndryshime në kalendarin e Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë. Disa modifikime janë bërë për shkak të ndërprerjes së aktivitetit futbollistik një javë më parë. Kështu, ndeshjet e ...
Gazeta Dita | 14-Mar-2019 14:20
FSHF ka njoftuar se do të ketë ndryshime në kalendarin e Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë. Disa modifikime janë bërë për shkak të ndërprerjes së aktivitetit futbollistik një javë më parë. Kështu, ndeshjet e ...

Ndryshime në kalendarin e Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë
Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka bërë disa modifikime të kalendarit të Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë, pas një jave ndërprerje të aktivitetit futbollistik. Ndeshjet e kthimit të ...
RTSH | 14-Mar-2019 14:03
Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka bërë disa modifikime të kalendarit të Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë, pas një jave ndërprerje të aktivitetit futbollistik. Ndeshjet e kthimit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved