ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:57

FOTO/ “Pantera e zezë”, festa unike e Aubameyang

FOTO/ “Pantera e zezë”, festa unike e Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang festoi dopjetën e tij kundër Rennes në Europa Ligë në një mënyrë unike, këtë herë më një maskë ndryshe, kuptimin e së cilës e ka shpjeguar vetë sulmuesi Arsenal: “Kisha nevojë për atë maskë që ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 11:26
Pierre-Emerick Aubameyang festoi dopjetën e tij kundër Rennes në Europa Ligë në një mënyrë unike, këtë herë më një maskë ndryshe, kuptimin e së cilës e ka shpjeguar vetë sulmuesi Arsenal: “Kisha nevojë për atë maskë që ...

Europa League/ Slavia Prague bën mrekullinë, kualifikohet Arsenali, eliminohet Interi
Edhe sezoni 2018-2019 mbyllet pa asnjë trofe për Interin që u eliminua nga Eintracht i Frankfurtit në raundin e 1/8-ave të Europa League.
Top Channel | 14-Mar-2019 23:35
Edhe sezoni 2018-2019 mbyllet pa asnjë trofe për Interin që u eliminua nga Eintracht i Frankfurtit në raundin e 1/8-ave të Europa League.

Napoli mundet nga Salzburg me rezultatin 3-1
Skuadra e Napolit është mundur 3-1 në tranasfertën e Salzburg në ndeshjen e kthimit te Europa League. Gjithsesi italainët kaluan në çerek finale pasi patën fituar 3-0 në ndeshjen e parë në “San Paolo”. Napoli zhgënjen ...
ABCNews | 14-Mar-2019 23:43
Skuadra e Napolit është mundur 3-1 në tranasfertën e Salzburg në ndeshjen e kthimit te Europa League. Gjithsesi italainët kaluan në çerek finale pasi patën fituar 3-0 në ndeshjen e parë në “San Paolo”. Napoli zhgënjen ...

Notat e lojtarëve, Inter 0-1 Eintracht: Handanovic ruan nderin e italianëve
Interi ka pësuar humbje në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurti (1-0), duke i dhënë lamtumirë edhe Ligës së Evropës. Te Interi vetëm dy lojtarë kishin paraqitje pozitive. Handanovic me notën 8.1 dhe Politano me 7.4, janë më ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 23:26
Interi ka pësuar humbje në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurti (1-0), duke i dhënë lamtumirë edhe Ligës së Evropës. Te Interi vetëm dy lojtarë kishin paraqitje pozitive. Handanovic me notën 8.1 dhe Politano me 7.4, janë më ...

Arsenal 3-0 Rennes, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Skuadra angleze Arsenal ka siguruar çerekfinalen në Ligën e Evropës. Topçinjtë kanë arritur ta përmbysin rezultatin nga ndeshja e parë përballë skuadrës franceze Rennes. Francezët kishin triumfuar 3-1 në ndeshjen e ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 23:14
Skuadra angleze Arsenal ka siguruar çerekfinalen në Ligën e Evropës. Topçinjtë kanë arritur ta përmbysin rezultatin nga ndeshja e parë përballë skuadrës franceze Rennes. Francezët kishin triumfuar 3-1 në ndeshjen e ...

Interi thyhet në San Siro, Eintracht Frankfurt në Ligën e Evropës pas 24 vitesh
Interi është zyrtarisht jshtë Ligës së Europës pas disfatës 1-0 ndaj Eintracht Frankfurt në shtëpinë e saj në San Siro. Ëndra e zikaltërve u ndërpre pas golit të shënuar nga Luka Jovic në minutën e 6-të. Interi pati ...
Java News | 15-Mar-2019 07:58
Interi është zyrtarisht jshtë Ligës së Europës pas disfatës 1-0 ndaj Eintracht Frankfurt në shtëpinë e saj në San Siro. Ëndra e zikaltërve u ndërpre pas golit të shënuar nga Luka Jovic në minutën e 6-të. Interi pati ...

Mourinho: Bekimi dhe mallkimi i Messi e Ronaldo
Luciano Spalletti u ankua se Inter humbi përqëndrimin menjëherë në ndeshjen ndaj Frankfurt. Ai beson se skuadra e tij bëri gabime naive – për të lejuar një gol të hershëm të Eintracht Frankfurt që në mënyrë efektive i ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 23:53
Luciano Spalletti u ankua se Inter humbi përqëndrimin menjëherë në ndeshjen ndaj Frankfurt. Ai beson se skuadra e tij bëri gabime naive – për të lejuar një gol të hershëm të Eintracht Frankfurt që në mënyrë efektive i ...

Arsenali shkon në çerekfinale të Ligës së Evropës (VIDEO)
Arsenali ka kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës pasi ka eliminuar Stade Rennesin me rezultat të përgjithshëm 4-3. Pas humbjes 3-1 në ndeshjen e parë në Francë, “Topçinjtë” përmbysën rezultatin në ndeshjen e ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 23:37
Arsenali ka kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës pasi ka eliminuar Stade Rennesin me rezultat të përgjithshëm 4-3. Pas humbjes 3-1 në ndeshjen e parë në Francë, “Topçinjtë” përmbysën rezultatin në ndeshjen e ...

Frankfurti mund Interin në 45 minutat e para, vendos Jovic
Interi e nisi në mënyrën më të keqe të mundshme ndeshjen e kthimit ndaj Frankfurtit në fazën e 1/8-ve në Europa League. Në minutën e 5-të, De Vrij bën një gafë të madhe duke i dhënë mundësinë Jovic që të paraqitej ...
Telegraf | 14-Mar-2019 22:54
Interi e nisi në mënyrën më të keqe të mundshme ndeshjen e kthimit ndaj Frankfurtit në fazën e 1/8-ve në Europa League. Në minutën e 5-të, De Vrij bën një gafë të madhe duke i dhënë mundësinë Jovic që të paraqitej ...

Notat e lojtarëve, Inter 0-1 Eintracht: Handanovic ruan nderin e italianëve
Interi ka pësuar humbje në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurti (1-0), duke i dhënë lamtumirë edhe Ligës së Evropës. Te Interi vetëm dy lojtarë kishin paraqitje pozitive. Handanovic me notën 8.1 dhe Politano me 7.4, janë më ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 23:33
Interi ka pësuar humbje në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurti (1-0), duke i dhënë lamtumirë edhe Ligës së Evropës. Te Interi vetëm dy lojtarë kishin paraqitje pozitive. Handanovic me notën 8.1 dhe Politano me 7.4, janë më ...

Spalletti: Luajmë shumë dobët – kështu nuk fitojmë dot!
Skuadra e Interit është eliminuar nga Europa League. Frankfurt ka mposhtur Interin në ‘San Siro’ me rezultatin 0-1, për të kaluar në çerekfinale të Europa Leagues, përcjell GazetaBlic. Ka mjaftuar goli i sulmuesit ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 23:31
Skuadra e Interit është eliminuar nga Europa League. Frankfurt ka mposhtur Interin në ‘San Siro’ me rezultatin 0-1, për të kaluar në çerekfinale të Europa Leagues, përcjell GazetaBlic. Ka mjaftuar goli i sulmuesit ...

Arsenali bindshëm ndaj Rennesit, Topçinjtë kalojnë në çerekfinale të EL
Arsenali ka përmbysur skuadrën franceze, duke e mposhtur me rezultat 3-0 për të kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Arsenali e nisi mirë ndeshjen dhe vetëm pas pesë minutave lojë arriti të shënonte golin e parë. ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 23:02
Arsenali ka përmbysur skuadrën franceze, duke e mposhtur me rezultat 3-0 për të kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Arsenali e nisi mirë ndeshjen dhe vetëm pas pesë minutave lojë arriti të shënonte golin e parë. ...

Arsenali e përmbys Rennes'in
Arsenali ka përmbysur gjithçka në Emirates për t’u kualifikuar në çerekfinale të Europa League Pas humbjes 3-1 në udhëtim, Arsenali ka treguar dhëmbët në takimin e dytë, për të fituar 3-0, duke u kualifikuar kështu në ...
Zeri | 14-Mar-2019 23:29
Arsenali ka përmbysur gjithçka në Emirates për t’u kualifikuar në çerekfinale të Europa League Pas humbjes 3-1 në udhëtim, Arsenali ka treguar dhëmbët në takimin e dytë, për të fituar 3-0, duke u kualifikuar kështu në ...

Inter turpërohet dhe eliminohet nga Europa Ligë
Edhe sezoni 2018-2019 mbyllet pa asnjë trofe për Interin që u eliminua nga Eintracht i Frankfurtit në raundin e 1/8-ave të Europa League. Ky kompeticion ishte mundësia e vetme që zikaltrit të fitonin një trofe që u ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 23:27
Edhe sezoni 2018-2019 mbyllet pa asnjë trofe për Interin që u eliminua nga Eintracht i Frankfurtit në raundin e 1/8-ave të Europa League. Ky kompeticion ishte mundësia e vetme që zikaltrit të fitonin një trofe që u ...

Interi i thotë lamtumirë edhe Ligës së Evropës, Eintracht Frankfurti fiton në ‘Guissepe Meaza’
Interi ka pësuar humbje në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurti (1-0), duke i dhënë lamtumirë edhe Ligës së Evropës. Ndeshja ka nisur shumë mirë për gjermanët që shënuan gol të bukur në minutën e gjashtë. Luka Jovic shënoi ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:55
Interi ka pësuar humbje në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurti (1-0), duke i dhënë lamtumirë edhe Ligës së Evropës. Ndeshja ka nisur shumë mirë për gjermanët që shënuan gol të bukur në minutën e gjashtë. Luka Jovic shënoi ...

Arsenal – Rennes, kjo është nota e Granit Xhakës
Skuadra e Interit është eliminuar nga Europa League. Frankfurt ka mposhtur Interin në ‘San Siro’ me rezultatin 0-1, për të kaluar në çerekfinale të Europa Leagues, përcjell GazetaBlic. Ka mjaftuar goli i sulmuesit serb, ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 23:22
Skuadra e Interit është eliminuar nga Europa League. Frankfurt ka mposhtur Interin në ‘San Siro’ me rezultatin 0-1, për të kaluar në çerekfinale të Europa Leagues, përcjell GazetaBlic. Ka mjaftuar goli i sulmuesit serb, ...

Interi 'zi e ma zi'
Interi është eliminuar nga Europa League Skuadra gjermane, Eintracht Frankfurti, ka fituar 0-1 midis “Giuseppe Meazza” për ta shokuar skuadrën italiane, duke e eliminuar nga Europa League, pasi takimi i parë kishte ...
Zeri | 14-Mar-2019 23:22
Interi është eliminuar nga Europa League Skuadra gjermane, Eintracht Frankfurti, ka fituar 0-1 midis “Giuseppe Meazza” për ta shokuar skuadrën italiane, duke e eliminuar nga Europa League, pasi takimi i parë kishte ...

Arsenal kalon tutje në Europa Ligë, shkëlqen “Panteri i Zi”
Arsenali ka përmbysur rezultatin ndaj Rennes në “Emirates” duke kualifikuar për në çerekfinale të Europa League Pas humbjes 3-1 në udhëtim, Arsenali ka treguar dhëmbët në takimin e dytë, për të fituar 3-0, duke u ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 23:20
Arsenali ka përmbysur rezultatin ndaj Rennes në “Emirates” duke kualifikuar për në çerekfinale të Europa League Pas humbjes 3-1 në udhëtim, Arsenali ka treguar dhëmbët në takimin e dytë, për të fituar 3-0, duke u ...

Arsenal 3-0 Rennes, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Skuadra angleze Arsenal ka siguruar çerekfinalen në Ligën e Evropës. Topçinjtë kanë arritur ta përmbysin rezultatin nga ndeshja e parë përballë skuadrës franceze Rennes. Francezët kishin triumfuar 3-1 në ndeshjen e ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 23:20
Skuadra angleze Arsenal ka siguruar çerekfinalen në Ligën e Evropës. Topçinjtë kanë arritur ta përmbysin rezultatin nga ndeshja e parë përballë skuadrës franceze Rennes. Francezët kishin triumfuar 3-1 në ndeshjen e ...

Inter – Frankfurt, notat e lojtarëve
Skuadra e Arsenalit ka shënuar edhe golin e tretë në duelin ndaj Rennes në Europa Legaue. Pierre Aubameyang ka shënuar golin e tretë për ‘Topçinjtë’, në minutën e 73’të të këtij dueli, përcjell GazetaBlic . Aubameyang ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 23:10
Skuadra e Arsenalit ka shënuar edhe golin e tretë në duelin ndaj Rennes në Europa Legaue. Pierre Aubameyang ka shënuar golin e tretë për ‘Topçinjtë’, në minutën e 73’të të këtij dueli, përcjell GazetaBlic . Aubameyang ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved