ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:07

Zinedin Zidan fjalë-mjaltë për Ronaldon: E admiron!

Zinedin Zidan fjalë-mjaltë për Ronaldon: E admiron!
Zinedin Zidan është gati në debutimin e tij të ri në stolin e Real Madridit, por pavarësisht impenjimeve me “Los Blancos”, francezi nuk harron të përkëdhelë ish-lojtarin e tij, Kristiano Ronaldon, që të martën ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 16:40
Zinedin Zidan është gati në debutimin e tij të ri në stolin e Real Madridit, por pavarësisht impenjimeve me “Los Blancos”, francezi nuk harron të përkëdhelë ish-lojtarin e tij, Kristiano Ronaldon, që të martën ...

Flet Zidane: E admiroj Ronaldon, Isco dhe Marcelo duan të luajnë
Zinedine Zidane është gati për të drejtuar për herë të parë Real Madridin në duelin e parë që nga rikthimi përballë Celta Vigos. Zidane e nisi konferencën për shtyp pikërisht me një koment për Cristiano Ronaldon, që ...
Telegraf | 15-Mar-2019 18:34
Zinedine Zidane është gati për të drejtuar për herë të parë Real Madridin në duelin e parë që nga rikthimi përballë Celta Vigos. Zidane e nisi konferencën për shtyp pikërisht me një koment për Cristiano Ronaldon, që ...

Zidane merr dhuratën e parë, vjen një mbrojtës nga Porto
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao.
Top Channel | 15-Mar-2019 02:37
Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao.

Zidane në konferencën e parë për shtyp pas rikthimit flet për gjendjen e Iscos dhe Marcelos
Zinedine Zidane ka mbajtur konferencën e parë për shtyp pas rikthimit në postin e trajnerit të Real Madridit. I buzëqeshur, i qetë dhe i sigurt, siç jemi mësuar ta shohim edhe më parë, ai dërgoi një mesazh optimizmi për ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 13:47
Zinedine Zidane ka mbajtur konferencën e parë për shtyp pas rikthimit në postin e trajnerit të Real Madridit. I buzëqeshur, i qetë dhe i sigurt, siç jemi mësuar ta shohim edhe më parë, ai dërgoi një mesazh optimizmi për ...

Eliminimi nga Champions, presidenti i Atletico flet për të ardhmen e Simeone
Real Madridi nuk e ka në plan ta rikthejë James Rodriguezin në skuadër. Kolumbiani që është i huazuar që dy vjet te Bayern Munich, pritet të shitet nga klubi madrilen, shkruan GazetaBlic. Drejtuesit e klubit të Real ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 19:32
Real Madridi nuk e ka në plan ta rikthejë James Rodriguezin në skuadër. Kolumbiani që është i huazuar që dy vjet te Bayern Munich, pritet të shitet nga klubi madrilen, shkruan GazetaBlic. Drejtuesit e klubit të Real ...

Bayern Munichu i pavendosur rreth Rodriguezit
Real Madridi nuk e ka në plan ta rikthejë James Rodriguezin në skuadër. Kolumbiani që është i huazuar që dy vjet te Bayern Munich, pritet të shitet nga klubi madrilen. Drejtuesit e klubit të Real Madridit, janë duke ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 18:59
Real Madridi nuk e ka në plan ta rikthejë James Rodriguezin në skuadër. Kolumbiani që është i huazuar që dy vjet te Bayern Munich, pritet të shitet nga klubi madrilen. Drejtuesit e klubit të Real Madridit, janë duke ...

Zidane flet për situatën e Bale
“Ne duam që Bale të bëjë më shumë, por ai ka nevojë për kohe. Ai ka munguar katër muaj dhe i duhet kohë deri sa të kthehet në 100 për qindëshin e tij”. Zinedine Zidane u ka kërkuar të gjithëve, vecanërisht mediave, që ...
Klan Kosova | 16-Sep-2017 14:27
“Ne duam që Bale të bëjë më shumë, por ai ka nevojë për kohe. Ai ka munguar katër muaj dhe i duhet kohë deri sa të kthehet në 100 për qindëshin e tij”. Zinedine Zidane u ka kërkuar të gjithëve, vecanërisht mediave, që ...

Bayern Munichu i pavendosur rreth Rodriguezit
Real Madridi nuk e ka në plan ta rikthejë James Rodriguezin në skuadër. Kolumbiani që është i huazuar që dy vjet te Bayern Munich, pritet të shitet nga klubi madrilen. Drejtuesit e klubit të Real Madridit, janë duke ...
Koha.net | 15-Mar-2019 18:35
Real Madridi nuk e ka në plan ta rikthejë James Rodriguezin në skuadër. Kolumbiani që është i huazuar që dy vjet te Bayern Munich, pritet të shitet nga klubi madrilen. Drejtuesit e klubit të Real Madridit, janë duke ...

Real Madrid-Barcelona 10 me 0, çfarë kontrasti mes dy skuadrave për sa i përket trajnerëve
Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t. Shkarkimet e trajnerëve janë gjëra që ndodhin shpesh në Santiago Bernabeu, por ky është një ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 21:06
Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t. Shkarkimet e trajnerëve janë gjëra që ndodhin shpesh në Santiago Bernabeu, por ky është një ...

Zidane: E admiroj Ronaldon, Isco dhe Marcelo duan të luajnë
Zinedine Zidane është gati për të drejtuar për herë të parë Real Madridin në duelin e parë që nga rikthimi përballë Celta Vigos. Zidane e nisi konferencën për shtyp pikërisht me një koment për Cristiano Ronaldon, që ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 18:27
Zinedine Zidane është gati për të drejtuar për herë të parë Real Madridin në duelin e parë që nga rikthimi përballë Celta Vigos. Zidane e nisi konferencën për shtyp pikërisht me një koment për Cristiano Ronaldon, që ...

James Rodriguez zgjedh skuadrën për sezonin e ri
James Rodriguez mund të kthehet në ‘Santiago Bernabeu’ këtë verë. Anësori kolumbian, James Rodriguez, ka gjasa të bëjë një kthim në Real Madrid pas përfundimit të këtij sezoni. 26 vjeçari është afër përfundimit të ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 17:40
James Rodriguez mund të kthehet në ‘Santiago Bernabeu’ këtë verë. Anësori kolumbian, James Rodriguez, ka gjasa të bëjë një kthim në Real Madrid pas përfundimit të këtij sezoni. 26 vjeçari është afër përfundimit të ...

Menaxheri i Bale: Gareth dëshiron ta përfundojë karrierën në Real Madrid
Gareth Bale dëshiron të luajë gjatë gjithë karrierës së tij në Real Madrid, përkundër kthimit të Zinedine Zidane në postin e trajnerit, ka thënë menaxheri i tij Jonathan Barnett. Riemërimi i francezit në postin e ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 17:40
Gareth Bale dëshiron të luajë gjatë gjithë karrierës së tij në Real Madrid, përkundër kthimit të Zinedine Zidane në postin e trajnerit, ka thënë menaxheri i tij Jonathan Barnett. Riemërimi i francezit në postin e ...

Real Madridi teston Chelsean për Hazardin
Eden Hazard është objektivi kryesor i Real Madridit këtë sezon. Sipas “The Sun”, madrilenët kanë përgatitur ofertën e parë për yllin belg. Drejtuesit e klubit spanjoll tashmë kanë nisur bisedimet me krerët e Chelseat, ...
Koha.net | 15-Mar-2019 17:26
Eden Hazard është objektivi kryesor i Real Madridit këtë sezon. Sipas “The Sun”, madrilenët kanë përgatitur ofertën e parë për yllin belg. Drejtuesit e klubit spanjoll tashmë kanë nisur bisedimet me krerët e Chelseat, ...

Neymar apo Mbappe? Ja cilin preferon Real Madrid
Real Madrid po përgatitet që të bëjë një merkato të madhe gjatë verës. Dy emrat kryesorë në listën e dëshirave të Real Madrid janë Kylian Mbappe dhe Neymar JR. Që nga rikthimi i Zinedine Zidane, Eder Militao është bërë ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 17:18
Real Madrid po përgatitet që të bëjë një merkato të madhe gjatë verës. Dy emrat kryesorë në listën e dëshirave të Real Madrid janë Kylian Mbappe dhe Neymar JR. Që nga rikthimi i Zinedine Zidane, Eder Militao është bërë ...

Zbehet interesimi i Real Madridit për Neymarin (VIDEO)
Sipas AS, skuadrës spanjolle Real Madrid, i është zbehur interesimi për sulmuesin brazilian Neymar. Kjo për shkak të emërimit të Zinedine Zidane si menaxher i kësaj skuadre, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova. Më parë ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 17:05
Sipas AS, skuadrës spanjolle Real Madrid, i është zbehur interesimi për sulmuesin brazilian Neymar. Kjo për shkak të emërimit të Zinedine Zidane si menaxher i kësaj skuadre, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova. Më parë ...

Bale shpreson ta mbyllë karrierën te gjiganti spanjoll
Gareth Bale dëshiron të pensionohet si futbollist i Real Madridit, pavarësisht spekulimeve të mediave se ai do të largohet nga gjiganti spanjoll. Kështu ka bërë të ditur menaxheri i tij, Jonathan Barnett, në një ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 17:05
Gareth Bale dëshiron të pensionohet si futbollist i Real Madridit, pavarësisht spekulimeve të mediave se ai do të largohet nga gjiganti spanjoll. Kështu ka bërë të ditur menaxheri i tij, Jonathan Barnett, në një ...

Bale shpreson ta mbyllë karrierën te gjiganti spanjoll
Gareth Bale dëshiron të pensionohet si futbollist i Real Madridit, pavarësisht spekulimeve të mediave se ai do të largohet nga gjiganti spanjoll. Kështu ka bërë të ditur menaxheri i tij, Jonathan Barnett, në një ...
Koha.net | 15-Mar-2019 16:57
Gareth Bale dëshiron të pensionohet si futbollist i Real Madridit, pavarësisht spekulimeve të mediave se ai do të largohet nga gjiganti spanjoll. Kështu ka bërë të ditur menaxheri i tij, Jonathan Barnett, në një ...

Zidane flet për Iscon dhe Balen
Trajneri Zinedine Zidane, që u rikthye në krye të Real Madridit vetëm disa muaj pas largimit të tij, do ta nis aventurën e dytë të tij te klubi spanjoll në “Santiago Bernabeu” ndaj Celta Vigos të shtunën, transmeton ...
Zeri | 15-Mar-2019 16:45
Trajneri Zinedine Zidane, që u rikthye në krye të Real Madridit vetëm disa muaj pas largimit të tij, do ta nis aventurën e dytë të tij te klubi spanjoll në “Santiago Bernabeu” ndaj Celta Vigos të shtunën, transmeton ...

Zidane zbulon listën e parë prej 19 lojtarëve pas kthimit në Madrid
Zinedine Zidane ka zbuluar listën e parë pas kthimit në Real Madridi. Reali do të ketë punë të shtunën me Celta Vigon, sfidë që do të zhvillohet nga ora 16:15 në Santiago Bernabeu. Kjo do të jetë sfida e parë për ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 16:43
Zinedine Zidane ka zbuluar listën e parë pas kthimit në Real Madridi. Reali do të ketë punë të shtunën me Celta Vigon, sfidë që do të zhvillohet nga ora 16:15 në Santiago Bernabeu. Kjo do të jetë sfida e parë për ...

Agjenti i Bejl: Largimi nga Reali? Të shohim ç’do bëjë Zidan
Ardhja e Zinedin Zidan në krye të Real Madridit ka tronditur të ardhmen e Gareth Bejlit, sulmuesit uellsian, që në këtë sezon ka dështuar të udhëheqë “Los Blancos” në mungesë të CR7 dhe që është vërshëllyer jo pak nga ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 17:57
Ardhja e Zinedin Zidan në krye të Real Madridit ka tronditur të ardhmen e Gareth Bejlit, sulmuesit uellsian, që në këtë sezon ka dështuar të udhëheqë “Los Blancos” në mungesë të CR7 dhe që është vërshëllyer jo pak nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved