ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:44

Dreshaj për vizitë zyrtare në Berlin

Dreshaj për vizitë zyrtare në Berlin
Deputeti i AAK-së, Gani Dreshaj ndodhet për një vizitë zyrtare në Berlin. Deputeti istogas ka thënë se ndihet i motivuar për premtimin e Qeverisë për rritje të pagës minimale në vend. Deputeti i afërt me politikën ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 22:11
Deputeti i AAK-së, Gani Dreshaj ndodhet për një vizitë zyrtare në Berlin. Deputeti istogas ka thënë se ndihet i motivuar për premtimin e Qeverisë për rritje të pagës minimale në vend. Deputeti i afërt me politikën ...

Haradinaj kërkon të rritet paga minimale në vend
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të rritet paga minimale në vend.Ai ka bërë të ditur se ka kërkuar nga Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, që menjëherë të riaktivizoj Këshillin Ekonomik ...
Medial | 15-Mar-2019 13:55
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të rritet paga minimale në vend.Ai ka bërë të ditur se ka kërkuar nga Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, që menjëherë të riaktivizoj Këshillin Ekonomik ...

Haradinaj paralajmëron rritjen e pagës minimale në Kosovë
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve. Pas një takimi që kryeministri e pati me Ministrin e ...
Zeri | 15-Mar-2019 13:38
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve. Pas një takimi që kryeministri e pati me Ministrin e ...

Haradinaj: Rritja e pagës minimale në Kosovë, e domosdoshme
Rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve tanë. Kështu ka deklaruar kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i cili njofton se ka kërkuar nga ...
Dritare | 15-Mar-2019 13:32
Rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve tanë. Kështu ka deklaruar kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i cili njofton se ka kërkuar nga ...

Paralajmërohet rritja e pagës minimale
Këshilli Ekonomik Social (KES), i drejtuar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, më 28 dhjetor të vitit 2017 në mbledhjen e mbajtur kishte vendosur që të ndryshojë pagën minimale në vend, ...
Arbresh | 15-Mar-2019 13:27
Këshilli Ekonomik Social (KES), i drejtuar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, më 28 dhjetor të vitit 2017 në mbledhjen e mbajtur kishte vendosur që të ndryshojë pagën minimale në vend, ...

Paralajmërohet rritja e pagës minimale
Këshilli Ekonomik Social (KES), i drejtuar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, më 28 dhjetor të vitit 2017 në mbledhjen e mbajtur kishte vendosur që të ndryshojë pagën minimale në vend, ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 13:19
Këshilli Ekonomik Social (KES), i drejtuar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, më 28 dhjetor të vitit 2017 në mbledhjen e mbajtur kishte vendosur që të ndryshojë pagën minimale në vend, ...

Kryeminsitri Haradinaj kërkon që të rritet paga minimale në Kosovë
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka thënë se rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve tanë. Ai përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 12:44
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka thënë se rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve tanë. Ai përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ...

Paralajmërohet rritja e pagës minimale
Këshilli Ekonomik Social (KES), i drejtuar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, më 28 dhjetor të vitit të kaluar në mbledhjen e mbajtur kishte vendosur që të ndryshojë pagën minimale në vend, ...
InFokusi | 15-Mar-2019 12:59
Këshilli Ekonomik Social (KES), i drejtuar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, më 28 dhjetor të vitit të kaluar në mbledhjen e mbajtur kishte vendosur që të ndryshojë pagën minimale në vend, ...

Paralajmërohet rritja e pagës minimale
Këshilli Ekonomik Social (KES), i drejtuar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, më 28 dhjetor të vitit 2017 në mbledhjen e mbajtur kishte vendosur që të ndryshojë pagën minimale në vend, ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 12:44
Këshilli Ekonomik Social (KES), i drejtuar nga ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, më 28 dhjetor të vitit 2017 në mbledhjen e mbajtur kishte vendosur që të ndryshojë pagën minimale në vend, ...

Haradinaj kërkon të rritet paga minimale në vend
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të rritet paga minimale në vend , njofton Klan Kosova. “Sot, kam kërkuar nga Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, që menjëherë të riaktivizoj Këshillin ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 12:44
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka kërkuar që të rritet paga minimale në vend , njofton Klan Kosova. “Sot, kam kërkuar nga Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, që menjëherë të riaktivizoj Këshillin ...

Haradinaj thotë se rritja e pagës minimale është e domosdoshme
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve tanë. “Sot, kam kërkuar nga Ministri i Punës ...
Koha.net | 15-Mar-2019 12:37
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve tanë. “Sot, kam kërkuar nga Ministri i Punës ...

Haradinaj: Rritja e pagës minimale, veprim i domosdoshëm
Rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve tanë.
Kosova Press | 15-Mar-2019 12:32
Rritja e pagës minimale në vend është një nga veprimet e domosdoshme që ndikon drejtpërdrejt në mirëqenien e qytetarëve tanë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved