ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 17:34

”Do doja t’i thoja vajzës së Azemit se akti i saj frymëzoi vetëm Taulant Ballën”

”Do doja t’i thoja vajzës së Azemit se akti i saj frymëzoi vetëm Taulant Ballën”
Vendimi i Rudina Hajdarit për të mos dorëzuar mandatin e deputetit ashtu siç bëri shumica dërrmuese e deputetëve të opozitës, inspiroi vetëm kundërshtarin. Ky është qëndrimi që mban nënkryetari i PD-së Edi Paloka, kur u ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 22:38
Vendimi i Rudina Hajdarit për të mos dorëzuar mandatin e deputetit ashtu siç bëri shumica dërrmuese e deputetëve të opozitës, inspiroi vetëm kundërshtarin. Ky është qëndrimi që mban nënkryetari i PD-së Edi Paloka, kur u ...

Paloka: Për Rudina Hajdarin kam vetëm këtë mesazh!
Rudina Hajdari vendosi të qëndrojë në Parlament, ndërsa vëllai i saj Kiri është shfaqur në protestë me kryedemokratin Lulzim Basha. Edi Paloka nuk komentoi vendimin, pse zonja Hajdari qëndroi në Parlament, por kishte ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 22:00
Rudina Hajdari vendosi të qëndrojë në Parlament, ndërsa vëllai i saj Kiri është shfaqur në protestë me kryedemokratin Lulzim Basha. Edi Paloka nuk komentoi vendimin, pse zonja Hajdari qëndroi në Parlament, por kishte ...

Paloka: Kam vetëm një fjalë për Rudina Hajdarin
Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka komentuar në emisionin “Zonë e lirë” djegien e mandateve të opozitës. Ai u pyet edhe për rastin e Rudina Hajdarit dhe Myslym Murrizit që nuk e lanë mandatin duke u ...
Lapsi | 15-Mar-2019 21:47
Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka komentuar në emisionin “Zonë e lirë” djegien e mandateve të opozitës. Ai u pyet edhe për rastin e Rudina Hajdarit dhe Myslym Murrizit që nuk e lanë mandatin duke u ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved