ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:27

Champions, Kloop zyrtarizon revolucionin bavarez

Champions, Kloop zyrtarizon revolucionin bavarez
Ishte çështje kohe që cikli i Bayern Munich ti vinte fundi, për ironi të fatit ai që i jep goditjen finale ishte Jurgen Kloop, trajneri që e sfidoi në Bundesligë por që humbi finalen e madhe në 2013. Historia ndryshon ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 10:43
Ishte çështje kohe që cikli i Bayern Munich ti vinte fundi, për ironi të fatit ai që i jep goditjen finale ishte Jurgen Kloop, trajneri që e sfidoi në Bundesligë por që humbi finalen e madhe në 2013. Historia ndryshon ...

Van Dijk: Do të ishte fantastike të luajmë kundër Ajaxit
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk do të ishte i lumtur të përballej me Ajaxin në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Shtatgjati pranon se takimi me gjigantët holandezë do të ishte e veçantë, por edhe fantastike ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 10:34
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk do të ishte i lumtur të përballej me Ajaxin në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Shtatgjati pranon se takimi me gjigantët holandezë do të ishte e veçantë, por edhe fantastike ...

Liverpool eliminon Bayernin, Barça nuk zhgënjen ndaj Lyonit
Jurgen Klopp shijoi hakmarrjen ndaj Bayernit të Mynihut, pasi Liverpooli i tij triumfoi me rezultatin 1-3 në “Allianz Stadium”, duke nxjerrë gjermanët jashtë Ligës së Kampionëve dhe duke vijuar vetë në fazën çerekfinale.
Top Channel | 13-Mar-2019 23:14
Jurgen Klopp shijoi hakmarrjen ndaj Bayernit të Mynihut, pasi Liverpooli i tij triumfoi me rezultatin 1-3 në “Allianz Stadium”, duke nxjerrë gjermanët jashtë Ligës së Kampionëve dhe duke vijuar vetë në fazën çerekfinale.

Denim qesharak për kryetrajnerin e Drenicës
Napoli ka realizuar golin e parë në takimin ndaj Salzburgut. Skuadra e Napolit ka shënuar golin e parë në këtë sfidë, me anë të sulmuesit, Milik, përcjell GazetaBlic . Milik ka realizuar gol në minutën e 14’të të ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 19:55
Napoli ka realizuar golin e parë në takimin ndaj Salzburgut. Skuadra e Napolit ka shënuar golin e parë në këtë sfidë, me anë të sulmuesit, Milik, përcjell GazetaBlic . Milik ka realizuar gol në minutën e 14’të të ...

Mbrëmje e madhe
Mbrojtësi i Liverpoolit Virgil van Dijk, është shprehur shumë i lumtur me fitoren kundër Bayren Munich. “The Reds” mundën ‘bavarezët” me rezultat 1:3, të mërkurën mbrëma në ‘Alianz Arena’, duke siguruar kualifikimin në ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 17:36
Mbrojtësi i Liverpoolit Virgil van Dijk, është shprehur shumë i lumtur me fitoren kundër Bayren Munich. “The Reds” mundën ‘bavarezët” me rezultat 1:3, të mërkurën mbrëma në ‘Alianz Arena’, duke siguruar kualifikimin në ...

Zidane: Ma transferoni këtë lojtar nëse dëshironi trofe!
Heroi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka emëruar kundërshtarin që do t’i pëlqente që ‘Reds’ të përballeshin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Virgil Van Dijk dëshiron që skuadra e tij të përballet me Ajaxin në ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 17:25
Heroi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka emëruar kundërshtarin që do t’i pëlqente që ‘Reds’ të përballeshin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Virgil Van Dijk dëshiron që skuadra e tij të përballet me Ajaxin në ...

E parashikoi ndeshjen Bayern – Liverpool në bastore, fiton mijëra euro
Një person e parashikoi saktësisht rrjedhën e ndeshjes mes Bayern Munichut dhe Liverpoolit. Për shkak të këtij parashikimi, ai i fitoi 3,518 euro. Ai kishte parashikuar se Virgil van Dijku dhe Sadio Mane do të shënonin ...
Zeri | 14-Mar-2019 17:04
Një person e parashikoi saktësisht rrjedhën e ndeshjes mes Bayern Munichut dhe Liverpoolit. Për shkak të këtij parashikimi, ai i fitoi 3,518 euro. Ai kishte parashikuar se Virgil van Dijku dhe Sadio Mane do të shënonin ...

Van Dijk për shortin: Më mirë me anglezët se sa me ata
Virgil van Dijk beson se Liverpooli do të ketë një detyrë të vështirë në duart e tyre, nëse ata do të tërheqin Ajaxin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Qendërmbrojtësi 27-vjeçar shënoi golin e dytë të Liverpulit në ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 16:36
Virgil van Dijk beson se Liverpooli do të ketë një detyrë të vështirë në duart e tyre, nëse ata do të tërheqin Ajaxin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Qendërmbrojtësi 27-vjeçar shënoi golin e dytë të Liverpulit në ...

Tifozët e Eintracht-it pushtojnë Milanon
Jurgen Klopp, pavarësisht se një kohë ka qenë teknik i Borussia Dortmund, duhet të jetë menaxheri i Bayern Munchen një ditë, sipas Franz Beckenbauer. Skuadra e Klopp arriti që ta eliminoi Bayernin me fitore të thellë ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 16:24
Jurgen Klopp, pavarësisht se një kohë ka qenë teknik i Borussia Dortmund, duhet të jetë menaxheri i Bayern Munchen një ditë, sipas Franz Beckenbauer. Skuadra e Klopp arriti që ta eliminoi Bayernin me fitore të thellë ...

Tifozi fiton mijëra euro pasi e parashikon ndeshjen Bayern – Liverpool
Një person e parashikoi saktësisht rrjedhën e ndeshjes mes Bayern Munichut dhe Liverpoolit. Për shkak të këtij parashikimi, ai i fitoi 3,518 euro. Ai kishte parashikuar se Virgil van Dijku dhe Sadio Mane do të shënonin ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 16:07
Një person e parashikoi saktësisht rrjedhën e ndeshjes mes Bayern Munichut dhe Liverpoolit. Për shkak të këtij parashikimi, ai i fitoi 3,518 euro. Ai kishte parashikuar se Virgil van Dijku dhe Sadio Mane do të shënonin ...

Liverpool, klubi i parë që fiton në “Camp Nou”, San Siro”, “Santiago Bernabeu” e “Allianz Arena”
Fitorja e mbrëmshe ndaj Bayern Munchen në Gjermani i ka sjellur Liverpoolit edhe një privilegj. Skuadra e madhe angleze është bëra skuadra e parë në Champions League që ka arritur fitore në të gjitha stadiumet më ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 15:30
Fitorja e mbrëmshe ndaj Bayern Munchen në Gjermani i ka sjellur Liverpoolit edhe një privilegj. Skuadra e madhe angleze është bëra skuadra e parë në Champions League që ka arritur fitore në të gjitha stadiumet më ...

Askush si Messi, barazon rekordin e Xavit me 100 ndeshje më pak…
Tifozët e Liverpoolit ishin të shpejtë për të korrigjuar fjalët e pronarit John Henry pas fitores kundër Bayern Munchen në Ligën e Kampionëve. ‘Reds’ po marshojnë në Europë, por nuk thonë se janë katër skuadra angleze ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 15:23
Tifozët e Liverpoolit ishin të shpejtë për të korrigjuar fjalët e pronarit John Henry pas fitores kundër Bayern Munchen në Ligën e Kampionëve. ‘Reds’ po marshojnë në Europë, por nuk thonë se janë katër skuadra angleze ...

Bajerni barazon Liverpulin, rikthehet barazpesha në “Allianz Arena”
Kovaç vjen me skemën e tij 4-2-3-1, me Gnabrin, Hamesin dhe Riberin që mbështesin Levandovskin, ndërsa Klop edhe njëherë i beson treshes Salah, Mane, Firmino. Rikthehet barazpesha në “Allianz Arena”, pas një aksioni të ...
Standard | 14-Mar-2019 12:44
Kovaç vjen me skemën e tij 4-2-3-1, me Gnabrin, Hamesin dhe Riberin që mbështesin Levandovskin, ndërsa Klop edhe njëherë i beson treshes Salah, Mane, Firmino. Rikthehet barazpesha në “Allianz Arena”, pas një aksioni të ...

Klopp i lumtur për fitoren, flet për lëndimin e Henderson, kartonin e Robertson dhe golat e rastet e ndeshjes
Jurgen Klopp është ndarë i kënaqur me kualifikimin e Liverpoolit ndaj Bayern Munich. Reds fituan 3-1 si mysafir për të kaluar tutje, duke e shkruar emrin në mesin e tetë klubeve më të mira të Evropës për këtë edicion. ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 00:01
Jurgen Klopp është ndarë i kënaqur me kualifikimin e Liverpoolit ndaj Bayern Munich. Reds fituan 3-1 si mysafir për të kaluar tutje, duke e shkruar emrin në mesin e tetë klubeve më të mira të Evropës për këtë edicion. ...

Beckenbauer kërkon trajnerin e njohur te Bayern Munich
Ish presidenti i Bayern Munich, Franz Beckenbauer, shpreson që një ditë të shoh Jurgen Kloppin duke drejtuar skuadrën bavareze. Klopp me skuadrën e tij Liverpool, ka eliminuar Bayern Munich nga Liga e Kampionëve duke i ...
Medial | 14-Mar-2019 11:38
Ish presidenti i Bayern Munich, Franz Beckenbauer, shpreson që një ditë të shoh Jurgen Kloppin duke drejtuar skuadrën bavareze. Klopp me skuadrën e tij Liverpool, ka eliminuar Bayern Munich nga Liga e Kampionëve duke i ...

Champions, Kloop zyrtarizon revolucionin bavarez
Ishte çështje kohe që cikli i Bayern Munich ti vinte fundi, për ironi të fatit ai që i jep goditjen finale ishte Jurgen Kloop, trajneri që e sfidoi në Bundesligë por që humbi finalen e madhe në 2013. Historia ndryshon ...
Medial | 14-Mar-2019 11:04
Ishte çështje kohe që cikli i Bayern Munich ti vinte fundi, për ironi të fatit ai që i jep goditjen finale ishte Jurgen Kloop, trajneri që e sfidoi në Bundesligë por që humbi finalen e madhe në 2013. Historia ndryshon ...

Van Dijk: Do të ishte fantastike të luajmë kundër Ajaxit
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk do të ishte i lumtur të përballej me Ajaxin në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Shtatgjati pranon se takimi me gjigantët holandezë do të ishte e veçantë, por edhe fantastike ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 10:49
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk do të ishte i lumtur të përballej me Ajaxin në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Shtatgjati pranon se takimi me gjigantët holandezë do të ishte e veçantë, por edhe fantastike ...

VIDEO: Liverpuli dhe Barcelona kualifikohen në çerekfinale të Champions League!
Liverpuli ka tronditur Bajernin e Mynihut duke e eleminuar në fazën e 1/16-ve të kompeticionit të “UEFA Champions League”. “The Reds” mori një kualifikim të merituar për në fazën e çerekfinaleve në sfidën e dytë të ...
GazetaTema | 13-Mar-2019 22:58
Liverpuli ka tronditur Bajernin e Mynihut duke e eleminuar në fazën e 1/16-ve të kompeticionit të “UEFA Champions League”. “The Reds” mori një kualifikim të merituar për në fazën e çerekfinaleve në sfidën e dytë të ...

Për shkak të Shaqirit, tifozët e Liverpoolit 'kapen' keq me Klopp
Liverpooli u kualifikua mbrëmë në çerekfinalen e Ligës së Kmapionëve. Ndeshja e parë e fazës së eliminimit direkt përfundoi pa gola në “Anfield”, por epilog krejtësisht tjetër kishte në “Allianz Arena”. Në Mynih, ...
Zeri | 14-Mar-2019 10:37
Liverpooli u kualifikua mbrëmë në çerekfinalen e Ligës së Kmapionëve. Ndeshja e parë e fazës së eliminimit direkt përfundoi pa gola në “Anfield”, por epilog krejtësisht tjetër kishte në “Allianz Arena”. Në Mynih, ...

Messi me fjalë të jashtëzakonshme për Ronaldon, komenton “hat-trickun” e portugezit
Sulmuesit të Liverpoolit, Sadio Mane dhe mbrojtësit Virgil van Dijk iu dha një vlerësim i lartë nga mediat gjermane pas heroizmit të tyre në Ligën e Kampionëve. Dy gola nga Mane edhe një nga Van Dijk i mjaftuan ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 10:16
Sulmuesit të Liverpoolit, Sadio Mane dhe mbrojtësit Virgil van Dijk iu dha një vlerësim i lartë nga mediat gjermane pas heroizmit të tyre në Ligën e Kampionëve. Dy gola nga Mane edhe një nga Van Dijk i mjaftuan ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved