ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:07

Young Zerka sjell projektin e ri “Ting Ting”

Young Zerka sjell projektin e ri “Ting Ting”
Vetëm një ditë pas spekulimeve për ndarje, Young Zerka ka sjellë projekti e ri. Kënga është bahskëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo. Titulli i projektit është “Ting Ting”. Kënga është ritmike dhe është vazhdim i ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 17:40
Vetëm një ditë pas spekulimeve për ndarje, Young Zerka ka sjellë projekti e ri. Kënga është bahskëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo. Titulli i projektit është “Ting Ting”. Kënga është ritmike dhe është vazhdim i ...

Dani sjell baladën e shumëpritur ”Pëllumbeshë” (VIDEO)
Këngëtari Ramadan Krasniqi i njohur për publikun me emrin Dani, ka sjellur së fundi baladën e tij të paralajmëruar kohë më parë. ‘’Pëllumbeshë’’ është projekti i tij të cilin sapo e ka publikuar për adhuruesit e ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 19:45
Këngëtari Ramadan Krasniqi i njohur për publikun me emrin Dani, ka sjellur së fundi baladën e tij të paralajmëruar kohë më parë. ‘’Pëllumbeshë’’ është projekti i tij të cilin sapo e ka publikuar për adhuruesit e ...

Video/ Rita Ora publikon këngën e re, bashkëpunim me dy këngëtaret e njohura
Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re e cila vjen si bashkëpunim me dy këngëtare të njohura Sofia Reys dhe Anitta. Kënga mban titullin “R.I.P” dhe është përdorur në kuptimin “U prehshi në paqe broçkulla” Kjo këngë ...
Politiko | 15-Mar-2019 18:44
Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re e cila vjen si bashkëpunim me dy këngëtare të njohura Sofia Reys dhe Anitta. Kënga mban titullin “R.I.P” dhe është përdorur në kuptimin “U prehshi në paqe broçkulla” Kjo këngë ...

Young Zerka sjell projektin e ri “Ting Ting”
Vetëm një ditë pas spekulimeve për ndarje, Young Zerka ka sjellë projekti e ri. Kënga është bahskëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo. Titulli i projektit është “Ting Ting”. [embedded content] Kënga është ritmike dhe ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 17:56
Vetëm një ditë pas spekulimeve për ndarje, Young Zerka ka sjellë projekti e ri. Kënga është bahskëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo. Titulli i projektit është “Ting Ting”. [embedded content] Kënga është ritmike dhe ...

Kjo është shuma marramendëse që Tayna merr për një koncert!
Reperi i famshëm shqiptar Young Zerka, sapo ka lansuar këngën e tij më të re. Zerka ka publikuar bashkëpunimin e radhës me një artist i cili në këngën e tyre, këndon me vargje portugeze, ndërsa si gjithmonë refreni i ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 17:56
Reperi i famshëm shqiptar Young Zerka, sapo ka lansuar këngën e tij më të re. Zerka ka publikuar bashkëpunimin e radhës me një artist i cili në këngën e tyre, këndon me vargje portugeze, ndërsa si gjithmonë refreni i ...

Rita Ora publikon bashkëpunimin me Sofia Reys dhe Anitta (VIDEO)
Stina e pranverës ka nevojë për këngë ritmike dhe që të na shtojnë dëshirën për të këcyer. Fiks si kjo që publikoi sot Rita Ora! Këngëtarja shqiptare vjen në një projekt me dy këngëtare të njohura Sofia Reys dhe Anitta. ...
Lapsi | 15-Mar-2019 16:43
Stina e pranverës ka nevojë për këngë ritmike dhe që të na shtojnë dëshirën për të këcyer. Fiks si kjo që publikoi sot Rita Ora! Këngëtarja shqiptare vjen në një projekt me dy këngëtare të njohura Sofia Reys dhe Anitta. ...

Stanaj publikon bashkëpunimin me Afrojack dhe Rae Sremmurd
Reperi Stanaj ka lansuar duetin me dy artistët Afrojack dhe Rae Sremmurd. Kënga me titull “Sober” nga Stanaj, Afrojack dhe Rae Sremmurd, është publikuar edhe me videoklip. Ky projekt po pëlqehet nga fansat e tre ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 17:40
Reperi Stanaj ka lansuar duetin me dy artistët Afrojack dhe Rae Sremmurd. Kënga me titull “Sober” nga Stanaj, Afrojack dhe Rae Sremmurd, është publikuar edhe me videoklip. Ky projekt po pëlqehet nga fansat e tre ...

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora
RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës është ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 17:23
RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës është ...

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora
RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës është ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 16:30
RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës është ...

Ka të reja nga Young Zerka, pas ndarjes nga Ronela ky është hapi i ri…
Reperi i famshëm shqiptar Young Zerka, sapo ka lansuar këngën e tij më të re. Zerka ka publikuar bashkëpunimin e radhës me një artist i cili në këngën e tyre, këndon me vargje portugeze, ndërsa si gjithmonë refreni i ...
Prive | 15-Mar-2019 16:00
Reperi i famshëm shqiptar Young Zerka, sapo ka lansuar këngën e tij më të re. Zerka ka publikuar bashkëpunimin e radhës me një artist i cili në këngën e tyre, këndon me vargje portugeze, ndërsa si gjithmonë refreni i ...

Rita në bashkëpunim me këngëtaret latine, publikohet videoklipi
Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë këngëtaret ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 15:54
Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë këngëtaret ...

Young Zerka, Albanian Outlawz dhe Dalmo vijnë me këngën e re ‘Ting Ting’ (Video)
Young Zerka sërish ka publikuar këngën e re. Artisti shqiptar, Young Zerka këtë herë vjen në bashkëpunim me Albanian Outlawz dhe Dalmo, shkruan lajmi.net.“Ting Ting”, mban titullin projekti i tyre i realizuar me një ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 15:49
Young Zerka sërish ka publikuar këngën e re. Artisti shqiptar, Young Zerka këtë herë vjen në bashkëpunim me Albanian Outlawz dhe Dalmo, shkruan lajmi.net.“Ting Ting”, mban titullin projekti i tyre i realizuar me një ...

Rita në bashkëpunim me këngëtaret latine
Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë këngëtaret ...
Arbresh | 15-Mar-2019 15:49
Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë këngëtaret ...

Young Zerka publikon projektin e ri ‘Ting Ting’
Këngëtari nga Shqipëria ka publikuar projektin më të ri. Ai këtë herë ka sjellur këngën në bashkëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo Kënga mban titulli ‘Ting Ting’ dhe është realizuar së bashku me videoklip i cili ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 15:45
Këngëtari nga Shqipëria ka publikuar projektin më të ri. Ai këtë herë ka sjellur këngën në bashkëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo Kënga mban titulli ‘Ting Ting’ dhe është realizuar së bashku me videoklip i cili ...

Young Zerka publikon projektin e ri ‘Ting Ting’
Këngëtari nga Shqipëria ka publikuar projektin më të ri. Ai këtë herë ka sjellur këngën në bashkëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo, shkruan Indeksonline. Kënga mban titulli ‘Ting Ting’ dhe është realizuar së bashku me ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 15:43
Këngëtari nga Shqipëria ka publikuar projektin më të ri. Ai këtë herë ka sjellur këngën në bashkëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo, shkruan Indeksonline. Kënga mban titulli ‘Ting Ting’ dhe është realizuar së bashku me ...

Rita në bashkëpunim me këngëtaret latine, publikohet videoklipi
Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë këngëtaret ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 15:42
Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë këngëtaret ...

Prive këtë të shtune: Prapaskenat e klipit të Era dhe Nora Istrefit (VIDEO)
Sikur çdo të shtune mbrëma, edhe kësaj jave Prive sjellë në ekranet tuaja materiale ekskluzive me intervista të yjeve shqiptarë. Në Prive këtë javë mund t’i shihni prapaskenat e xhirimit të klipit të ri të dy ...
Prive | 15-Mar-2019 14:56
Sikur çdo të shtune mbrëma, edhe kësaj jave Prive sjellë në ekranet tuaja materiale ekskluzive me intervista të yjeve shqiptarë. Në Prive këtë javë mund t’i shihni prapaskenat e xhirimit të klipit të ri të dy ...

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora
RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës është ...
Koha.net | 15-Mar-2019 14:42
RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire. Videoklipi i këngës është ...

Rita në bashkëpunim me këngëtaret latine, publikohet videoklipi
Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë këngëtaret ...
Republika | 15-Mar-2019 14:26
Është publikuar me vidoeklip kënga ‘RIP’ nga Sofia Reyes me Anitta e Rita Orën. Rita Ora është pjesë e një bashkëpunimi me artistet më të njohura latine të momentit. Kënga me titull ‘RIP’ ka bërë bashkë këngëtaret ...

‘E kuqe’, Greta Koçi publikon klipin e ri (Video)
TIRANE Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi ka publikuar ditën e djeshme këngën e saj më të re me titull “E kuqe”, të cilën e kishte njoftuar prej disa ditësh. Pritja ja ka vlejtur pasi Greta ka një sjell ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 09:52
TIRANE Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi ka publikuar ditën e djeshme këngën e saj më të re me titull “E kuqe”, të cilën e kishte njoftuar prej disa ditësh. Pritja ja ka vlejtur pasi Greta ka një sjell ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved