ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 19:47

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme të Rusisë: Tensionet në veri të Kosovës “po rriten”

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme të Rusisë: Tensionet në veri të Kosovës “po rriten”
Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme të Rusisë, Maria Zakharova, tha se tensionet në veri të Kosovës janë në rritje dhe se autoritetet e Kosovës po e forcojnë kontrollin përgjatë, siç u shpreh ajo, “vijës administrative” ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 16:17
Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme të Rusisë, Maria Zakharova, tha se tensionet në veri të Kosovës janë në rritje dhe se autoritetet e Kosovës po e forcojnë kontrollin përgjatë, siç u shpreh ajo, “vijës administrative” ...

Daçiq: Vazhdimin e dialogut nuk e duan të gjitha shtetet e bashkësisë ndërkombëtare
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë Ivica Daçiq ka deklaruar që jo të gjithë në bashkësinë ndërkombëtare e duan vazhdimin e dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë si dhe arritjen e një marrëveshje mes vendeve, ...
Zeri | 15-Mar-2019 17:33
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë Ivica Daçiq ka deklaruar që jo të gjithë në bashkësinë ndërkombëtare e duan vazhdimin e dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë si dhe arritjen e një marrëveshje mes vendeve, ...

Zakharova: Tensionet në veri të Kosovës “po rriten”
Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme të Rusisë, Maria Zakharova, tha se tensionet në veri të Kosovës janë në rritje dhe se autoritetet e Kosovës po e forcojnë kontrollin përgjatë, siç u shpreh ajo, “vijës administrative” ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 15:13
Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme të Rusisë, Maria Zakharova, tha se tensionet në veri të Kosovës janë në rritje dhe se autoritetet e Kosovës po e forcojnë kontrollin përgjatë, siç u shpreh ajo, “vijës administrative” ...

Zakharova: Kosova po ua shtrëngon lakun serbëve
Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Rusisë Maria Zakharova në Kosovë po “vëren masa të Qeverisë që janë shtrëngim laku ndaj serbëve”, me të cilat, sipas saj, “krijohen kushtet të padurueshme që shpien në ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 15:04
Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Rusisë Maria Zakharova në Kosovë po “vëren masa të Qeverisë që janë shtrëngim laku ndaj serbëve”, me të cilat, sipas saj, “krijohen kushtet të padurueshme që shpien në ...

Zakharova: Kosova po ua shtrëngon lakun serbëve
Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Rusisë Maria Zakharova në Kosovë po “vëren masa të Qeverisë së saj që janë shtrëngim laku ndaj serbëve”, me të cilat, sipas saj, “krijohen kushtet të padurueshme që shpien ...
Koha.net | 15-Mar-2019 14:56
Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Rusisë Maria Zakharova në Kosovë po “vëren masa të Qeverisë së saj që janë shtrëngim laku ndaj serbëve”, me të cilat, sipas saj, “krijohen kushtet të padurueshme që shpien ...

Zakharova: Tensionet në veri të Kosovës "po rriten"
Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme të Rusisë, Maria Zakharova, tha se tensionet në veri të Kosovës janë në rritje dhe se autoritetet e Kosovës po e forcojnë kontrollin përgjatë, siç u shpreh ajo, "vijës administrative" ...
Radio Evropa e Lire | 15-Mar-2019 14:27
Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme të Rusisë, Maria Zakharova, tha se tensionet në veri të Kosovës janë në rritje dhe se autoritetet e Kosovës po e forcojnë kontrollin përgjatë, siç u shpreh ajo, "vijës administrative" ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved