ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/03/2019 02:46

Chance the Rapper and Kirsten Corley presin fëmiun e dytë

Chance the Rapper and Kirsten Corley presin fëmiun e dytë
Chance the Rapper dhe bashkëshortja e tij, Kirsten Corley, janë në pritje të një fëmiu tjetër. Vetëm pak ditë pasi u martuan, reperi dhe e dashura e tij e kahmotshme komunikuan shtatzëninë e saj. “Jam shtatzënë sërish. ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 00:29
Chance the Rapper dhe bashkëshortja e tij, Kirsten Corley, janë në pritje të një fëmiu tjetër. Vetëm pak ditë pasi u martuan, reperi dhe e dashura e tij e kahmotshme komunikuan shtatzëninë e saj. “Jam shtatzënë sërish. ...

Chance the Rapper and Kirsten Corley presin fëmiun e dytë
Chance the Rapper dhe bashkëshortja e tij, Kirsten Corley, janë në pritje të një fëmiu tjetër. Vetëm pak ditë pasi u martuan, reperi dhe e dashura e tij e kahmotshme komunikuan shtatzëninë e saj. “Jam shtatzënë sërish. ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 00:14
Chance the Rapper dhe bashkëshortja e tij, Kirsten Corley, janë në pritje të një fëmiu tjetër. Vetëm pak ditë pasi u martuan, reperi dhe e dashura e tij e kahmotshme komunikuan shtatzëninë e saj. “Jam shtatzënë sërish. ...

Rita Ora shfaq anën e bukur në fillim të turneut në Tokio
Superylli shqiptar, Rita Ora, ka treguar anën e saj të bukur në fillim të turneut të ri botëror. Ajo filloi turneun e ri botëror “Phoenix World Tour” me një koncert plot adrenalinë në Manilla. Më pas ajo vazhdoi me ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 23:49
Superylli shqiptar, Rita Ora, ka treguar anën e saj të bukur në fillim të turneut të ri botëror. Ajo filloi turneun e ri botëror “Phoenix World Tour” me një koncert plot adrenalinë në Manilla. Më pas ajo vazhdoi me ...

Rita Ora shfaq anën e bukur në fillim të turneut në Tokio
Superylli shqiptar, Rita Ora, ka treguar anën e saj të bukur në fillim të turneut të ri botëror. Ajo filloi turneun e ri botëror “Phoenix World Tour” me një koncert plot adrenalinë në Manilla. View this post on ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 23:33
Superylli shqiptar, Rita Ora, ka treguar anën e saj të bukur në fillim të turneut të ri botëror. Ajo filloi turneun e ri botëror “Phoenix World Tour” me një koncert plot adrenalinë në Manilla. View this post on ...

“Kush po e pret vet në shtëpi” Ledri Vulën
Reperi Ledri Vula e ka pasion pas këngës dhe regjisë edhe sportet e ndryshme Basketbolli mbetet njëri prej sporteve të tij të preferuara por ai nuk është i keq as në sportin e skijimit. Në një video që ai ka postuar në ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 23:13
Reperi Ledri Vula e ka pasion pas këngës dhe regjisë edhe sportet e ndryshme Basketbolli mbetet njëri prej sporteve të tij të preferuara por ai nuk është i keq as në sportin e skijimit. Në një video që ai ka postuar në ...

Motrat Istrefi me një këngë së bashku
Era istrefi dhe Nora istrefi kanë gati një projekt të tyre së bashku Premtimi i Erës për ta bërë një hit me motrën e saj, Nora Istrefi është shumë afër për t’u realizuar. Kështu s’paku kanë shkruar disa media sot, ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 23:13
Era istrefi dhe Nora istrefi kanë gati një projekt të tyre së bashku Premtimi i Erës për ta bërë një hit me motrën e saj, Nora Istrefi është shumë afër për t’u realizuar. Kështu s’paku kanë shkruar disa media sot, ...

Së shpejti projekti i ri nga Uki Latifi
Këngëtari Uki Latifi do të publikojë së shpejti projektin e ri të tij. Një prej zërave të dashur ka publikuar së fundmi shumë projekte që janë dëgjuar nga adhuruesit. Uki që është pjesë e Royal Music Group ka ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:35
Këngëtari Uki Latifi do të publikojë së shpejti projektin e ri të tij. Një prej zërave të dashur ka publikuar së fundmi shumë projekte që janë dëgjuar nga adhuruesit. Uki që është pjesë e Royal Music Group ka ...

Kylie provokon edhe kur merr rreze dielli
Kylie Jenner pushton çdo ditë rrjetet sociale me imazhe nga më të ndryshmet. Kësaj here 21-vjeçarja ka mahnitur ndjekësit duke postuar një foto në ‘Instagram’ teksa ka pozuar nën rrezet e diellit, e që vëmendjen ...
Arbresh | 14-Mar-2019 22:41
Kylie Jenner pushton çdo ditë rrjetet sociale me imazhe nga më të ndryshmet. Kësaj here 21-vjeçarja ka mahnitur ndjekësit duke postuar një foto në ‘Instagram’ teksa ka pozuar nën rrezet e diellit, e që vëmendjen ...

Për një muaj, 12 milionë klikime në klipin “Kujtime” nga Capital T
Capital T publikoi muaj më parë atë që të do të ishte kënga më e mirë e këtij fillim viti. “Kujtime” u pëlqye tej mase nga publiku që shqiptar. View this post on Instagram A post shared by Capital T (@truekapo) on Mar ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:12
Capital T publikoi muaj më parë atë që të do të ishte kënga më e mirë e këtij fillim viti. “Kujtime” u pëlqye tej mase nga publiku që shqiptar. View this post on Instagram A post shared by Capital T (@truekapo) on Mar ...

Ditëlindja e të atit. Një mesazh dhe shumë nostalgji në një foto
E siç ndodh ne keto raste, urimet jane ato qe permbushin mungesen. Dhe sido qe te jene ato, sado poetike apo te thjeshta, urimet jane njesoj, veçanerisht kur shkojne per njerezit me te dashur dhe te shtrenjte. Ne kete ...
ikub.al | 13-Mar-2019 10:23
E siç ndodh ne keto raste, urimet jane ato qe permbushin mungesen. Dhe sido qe te jene ato, sado poetike apo te thjeshta, urimet jane njesoj, veçanerisht kur shkojne per njerezit me te dashur dhe te shtrenjte. Ne kete ...

Kylie provokon edhe kur merr rreze dielli, ja çfarë bëri ajo (FOTO)
Kylie Jenner pushton çdo ditë rrjetet sociale me imazhe nga më të ndryshmet, shkruan Syri.net Kosova. Kësaj here 21-vjeçarja ka mahnitur ndjekësit duke postuar një foto në ‘Instagram’ teksa ka pozuar nën rrezet e ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 22:00
Kylie Jenner pushton çdo ditë rrjetet sociale me imazhe nga më të ndryshmet, shkruan Syri.net Kosova. Kësaj here 21-vjeçarja ka mahnitur ndjekësit duke postuar një foto në ‘Instagram’ teksa ka pozuar nën rrezet e ...

Nora dhe Era publikojnë bashkëpunimin në fund të marsit
Nora Istrefi dhe motra e saj, Era Istrefi, do të vijnë me bashkëpunim në fund të marsit. Besohet se dyshja kanë gati projektin e tyre të ri të përbashkët. View this post on Instagram A post shared by Nora Istrefi ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 20:27
Nora Istrefi dhe motra e saj, Era Istrefi, do të vijnë me bashkëpunim në fund të marsit. Besohet se dyshja kanë gati projektin e tyre të ri të përbashkët. View this post on Instagram A post shared by Nora Istrefi ...

Rita Ora I ka ‘çmendur’ edhe japonezët
I ka ‘çmendur’ edhe japonezët. Rita Ora ka hedhur disa fotografi në Instagram, nga koncerti i mbajtur në Tokio, Ajo ka vazhduar turin e mbrëmjeve muzikore, të quajtur ‘Phoenix Tour’ në kryeqytetin japonez dhe thjesht ...
Arbresh | 14-Mar-2019 21:56
I ka ‘çmendur’ edhe japonezët. Rita Ora ka hedhur disa fotografi në Instagram, nga koncerti i mbajtur në Tokio, Ajo ka vazhduar turin e mbrëmjeve muzikore, të quajtur ‘Phoenix Tour’ në kryeqytetin japonez dhe thjesht ...

Rita ngre këmbët lart në mes të Tokios (FOTO)
I ka ‘çmendur’ edhe japonezët. Rita Ora ka hedhur disa fotografi në Instagram, nga koncerti i mbajtur në Tokio, Ajo ka vazhduar turin e mbrëmjeve muzikore, të quajtur ‘Phoenix Tour’ në kryeqytetin japonez dhe thjesht ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 21:49
I ka ‘çmendur’ edhe japonezët. Rita Ora ka hedhur disa fotografi në Instagram, nga koncerti i mbajtur në Tokio, Ajo ka vazhduar turin e mbrëmjeve muzikore, të quajtur ‘Phoenix Tour’ në kryeqytetin japonez dhe thjesht ...

Elvana, pas dy jave paralajmëron këngë tjetër, titullohet “Pa dashuri”
Elvana Gjata ka publikuar sot teaserin e ri të këngës së saj më të re që titullohet “Pa dashuri”. Elvana Gjata e ka nisur shumë vrullshëm vitin e ri 2019. Pasi realizoi baladën e saj “Tavolina e Merzisë” para dy jave, ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 20:58
Elvana Gjata ka publikuar sot teaserin e ri të këngës së saj më të re që titullohet “Pa dashuri”. Elvana Gjata e ka nisur shumë vrullshëm vitin e ri 2019. Pasi realizoi baladën e saj “Tavolina e Merzisë” para dy jave, ...

“Të faleminderit që të kam”, Tuna me fjalë të mëdha për Yll Limanin pas publikimit të “ForTunas”
Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, është në prag të publikimit të albumit të ri. Tuna publikoi albumin e ri “ForTuna” me një koncert në Filharmoninë e Shkupit. Aty prezent ishin shumë mysafirë, në mesin e të cilëve ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 18:54
Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, është në prag të publikimit të albumit të ri. Tuna publikoi albumin e ri “ForTuna” me një koncert në Filharmoninë e Shkupit. Aty prezent ishin shumë mysafirë, në mesin e të cilëve ...

T.I. e krahason veten me Tupac
T.I. pohon se madhështia e tij po nxit shumë zhvillime kontraverse. Duke u shprehur në Instagram, “Mbreti i Jugut” ka folur për të arriturat e tij në muzikë, biznes, film dhe të tjera sipërmarrje të tij. “Si do që të ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 18:24
T.I. pohon se madhështia e tij po nxit shumë zhvillime kontraverse. Duke u shprehur në Instagram, “Mbreti i Jugut” ka folur për të arriturat e tij në muzikë, biznes, film dhe të tjera sipërmarrje të tij. “Si do që të ...

Bashkëpunimi i madh po vjen – Elvana Gjata dhe Lyrical Son së shpejti me këngë të re
Pas një pauze këngëtarja, Elvana Gjata po rikthehet fuqishëm në skenën muzikore. Në fund të muajit të kaluar publikoi projektin ‘Tavolina e Mërzise’, që u pëlqye shumë nga publiku, transmeton Indeksonline. Por tash ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 20:45
Pas një pauze këngëtarja, Elvana Gjata po rikthehet fuqishëm në skenën muzikore. Në fund të muajit të kaluar publikoi projektin ‘Tavolina e Mërzise’, që u pëlqye shumë nga publiku, transmeton Indeksonline. Por tash ...

Këngëtarja e njohur e suksesshme edhe jashtë kufijve…
Enca, këngëtarja e njohur dhe shumë e diskutuar në media, ka paralajmëruar ditën e djeshme se do të japë një intervistë ekskluzive në lidhje direkte me ‘Skype’ për publikun dhe fansat e saj në Kurdistan. Ky prononcim ka ...
Telegraf | 14-Mar-2019 12:53
Enca, këngëtarja e njohur dhe shumë e diskutuar në media, ka paralajmëruar ditën e djeshme se do të japë një intervistë ekskluzive në lidhje direkte me ‘Skype’ për publikun dhe fansat e saj në Kurdistan. Ky prononcim ka ...

Tayna shkon në Tajlandë, por nuk zbulon me kë po shoqërohet
Reperja Tayna ka publikuar mbrëmë projektin më të ri. Ajo nga disa u komplimentua, e nga disa u kritikua për përdorimin e fjalisë që u bë virale “A bon me fol?”. View this post on Instagram Po ku mos me kesh hajt A post ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 17:43
Reperja Tayna ka publikuar mbrëmë projektin më të ri. Ajo nga disa u komplimentua, e nga disa u kritikua për përdorimin e fjalisë që u bë virale “A bon me fol?”. View this post on Instagram Po ku mos me kesh hajt A post ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved